Jazyk
Zobrazení
932
Libor Halik

Soud Boží - náhlé ochrnutí homosexuálně bisexuálního TV moderátora

z TV Barrandov. Nic není náhoda. Ani osudový úraz v čase parlamentního návrhu o uzákonění homosňatků a dávání dětí do výchovy homosexuálům v České republice. Starověká Sodoma shořela na prach.
On ještě žije a může činit pokání.
Bez pokání není odpuštění. Posmrtné peklo je strašně věčné, jakýkoliv pozemský trest, ani ochrnutí, se s ním nedá srovnávat. Trest je to přitom opravdu spravedlivý a Soudce je zcela nezávislý, nepodplatitelný.
Modleme se za jeho pokání, Bůh zná jeho jméno i tvář. Měl manželku, s ní 2 děti. Je mu 51 let, býval dříve číšníkem. Mezi prvními v České republice uzavřel po rozvodu s manželkou registrované homosexuální partnerství s osobou stejného pohlaví. Pak se rozvedl i s homosexuálem a šel do 2. registrovaného partnerství s mnohem mladším mužem z TV branže. Masmédiím bylo oznámeno, že před vánocemi 21.12.2018 spadl z malého domácího žebříku, zlámal si vaz, 9 žeber a propíchl si plíce.

Říká se, že pýcha (pýcha na sexuální nenormálnost) předchází pád. Tedy pokud ten pád není jen pro masmédia zahraný s nějakým ďábelským cílem. Pak by skutečný pád byl ještě horší, neboť Česká republika byla skutečně 7.10.2017 zasvěcena, tak jako Portugalsko r.1931, pod ochranu Panny Marie, neposkvrněné ani dědičným hříchem, na rozdíl od nás všech ostatních potomků Adama a Evy.

Viz Díky 7.10.2017 zasvěcení PM se válka vyhne naší vlasti

Veřejná doména