Język
Wyświetlenia
171
Podlasie5 2

Trump: Szczepienie Preciw Grypie to największe "Oszustwo" w historii medycyny.

kochanezdrowie.blogspot.com
Źródło:
Zdrowie Wolność Szczepienie przeciw grypie jest największym oszustwem w historii medycyny, stworzonym przez Big Pharmę, aby zarabiać na ludziach wrażliwych i wywoływać choroby, ostrzega Prezydent Donald Trump.
W wywiadzie dla Opie i Anthony'ego na temat Syriusza XM, Trump uderzył w grypę jako "całkowicie nieefektywną" i oświadczył, że nigdy jej nie miał. "Nigdy takiego czegoś nie miałem. A do tej pory nigdy nie miałem grypy. Nie podoba mi się pomysł wstrzyknięcia złych rzeczy do tzw mojego ciała. I w zasadzie to robią. I ta (ostatnia szczepionka przeciw grypie) nie była zbyt skuteczna, aby zacząć.

"Mam przyjaciół, którzy religijnie dostają szczepionkę grypy, a potem dostają grypę. Wiesz, to pomaga mi myśleć. Widziałem wiele doniesień, że ostatnia szczepionka przeciw grypie jest praktycznie całkowicie nieskuteczna. "

Trump ma rację - grypa to największe oszustwo medyczne w historii. Są pełne "złych rzeczy", w tym formaldehyd i rtęć - dwie potężne neurotoksyny - a przemysł szczepionek przyznaje nawet, że testy laboratoryjne dowodzą, że popularne szczepionki nie działają .

pobrane z..
Napisz komentarz