Clicks31
lt.news

JAV Nuncijus apkaltintas užmezgęs romaną su tikinčiąja mergina

Vatikano JT misijoje Niujorke dirbę trys kunigai tinklalapiui CatholicNewsAgency.com teigė (kovo 15), jog buvęs Jungtinių Tautų Nuncijus Pranciškus Chulliktt, 65-erių metų amžiaus, dažnai siuntinėjo „nešvankias“ ir „romantines“ žinutes nežinomai merginai.

Chullikatt per klaidą šias žinutes išsiuntė ir personalo nariams, ko gero būdamas girtas.

Mergina buvo pasišventusi tikinčioji ir profesorė, su kuria Chullikatt susipažino viename paskyrime Bagdade 2012-aisiais, kai dvasininkas ėjo Artimųjų Rytų sinodo Vyskupo Romoje pareigas. Chullikatt merginai garantavo JAV vizą, o pastaroji dažnai pas jį lankėsi paskyrimo metu.

Chullikatt taip pat turėjo įprotį savavališkai nustatinėti atlyginimus. Manoma, jog jam reikėjo sutaupyti nemažai pinigų, kad galėtų išlaikyti būtent šią merginą. Nuncijus elgėsi nepadoriai ir net nuodėmingai su savo ištikimu personalu, rodė savo nuotaikos protrūkius ir atleistavo darbuotojus jų nė neįspėjęs, šitaip palikdamas likimo valiai.

Nusiskundimai, vis dėlto, apie šį Nuncijų pasiekė Vatikaną 2012-ųjų rugsėjį. Chullikatt atsistatydinimas buvo priimtas 2014-ųjų birželį. Prieš tai jis atleido visus, kurie jam priešinosi.

Po daugiau nei dviejų metų be jokio paskyrimo Chullikatt 2016-ųjų birželį buvo išsiųstas į Kazachstaną, Tadžikistaną ir Kirgiziją - didžiulės teritorijos, kur katalikų skaičius itin mažas.

Paveiksliukas: Francis Chullikatt, #newsJgsetnnfyk