Clicks758
ŚW.FILOMENA

JEZUS: Wszędzie muszą być zakładane grupy modlitewne „Jezus do ludzkości” / JESUS: The Jesus to Mankind Prayer Groups must be set up everywhere

czwartek, 17 stycznia 2013 roku, godz. 23.17

Moja szczerze umiłowana córko, Ogień Ducha Świętego wzmaga się wśród Moich grup modlitewnych, które będą się teraz rozprzestrzeniać na cały świat i pomnażać tysiąckrotnie. Łaska udzielona tym grupom pozwoli, żeby się szybko zorganizowały i rozwijały tak, jak tego chciałem.

Gdy Ogień Prawdy ogarnie ziemię, zstąpi także ciemność, jak wielka, gęsta mgła. Zły duch i jego demony będą dręczyć tylu, ilu tylko zdołają, aby ich odciągnąć ode Mnie. Nie mogę mu na to pozwolić. Ból rozłąki z tymi biednymi duszami, które chętnie poddają się kłamstwom przekazywanym im przez szatana, jest dla Mnie bardzo trudny do zniesienia. Nic jednak nie może zatrzymać Słowa Bożego, choć wielu może się wydawać inaczej.

Dzięki Mojej Mocy będę rozprzestrzeniał Miłość przez te dusze, które odpowiedzą na Moje wezwanie do modlitwy. Kiedy poddadzą Mi swoją wolną wolę, będę mógł uczynić to, co jest konieczne, aby przyciągnąć je do Miłości Boga. Od pewnego czasu w ich życiu brakuje tej Miłości. Następnie rozpoznają pustkę, którą odczuwali w sobie, zanim przyniosłem im to pocieszenie. Pocieszenie, którego im brakuje, to spokój duszy, który może pochodzić wyłącznie ode Mnie.

Przyjdźcie do Mnie, a pomogę wam ujrzeć te wszystkie rzeczy. Słuchajcie teraz Mojego Głosu, gdy gromadzę wszystkie narody i zbieram Moją rodzinę, abym mógł przygotować was do nowego życia, w którym śmierć już nie będzie istniała. Ani śmierć ciała, ani duszy nie może istnieć w Moim Nowym Raju. Śmierć ustanie. Mój Nowy Raj jest gotowy, ale musi się w nim znaleźć każda dusza, która żyje w dzisiejszym świecie. To jest Moje wielkie pragnienie.

Moi wyznawcy, powinniście się przygotować na straszliwe próby, z którymi będziecie musieli się zmierzyć z powodu waszej odpowiedzi na Moje wezwanie. Zrobią wszystko, aby spowodować zakłócenia w waszych grupach modlitewnych. Na przykład wielu księży będzie się starało je powstrzymać. Powiedzą wam, aby w nich nie uczestniczyć. Powiedzą wam, że nie są dozwolone. Powiedzą wam, że Moje Modlitwy pochodzą od złego ducha. Przedstawią wam każdy rodzaj wymówki – wszystkie z nich będą miały za zadanie po prostu powstrzymać wykonywanie Mojego Dzieła.

Zachęcam was do wspólnej pracy w pokoju i harmonii. Nie pozwalajcie, aby różnica zdań wstrzymywała to Dzieło. W tym czasie szatan będzie próbował wbić klin między was wszystkich, aby Modlitwy Krucjaty nie były rozpowszechniane po całym świecie tak, jak to poleciłem.

Wszędzie muszą być zakładane grupy modlitewne „Jezus do ludzkości”. Będą one integralną częścią formacji i koordynacji Mojej Armii Reszty na ziemi. Musicie ściśle pracować w miłości i harmonii, pozostając w kontakcie z Moją córką, Marią. Poleciłem jej wspierać was w prowadzeniu, tam gdzie to możliwe. Wysłałem jej grupę osób, która będzie koordynować te grupy w różnych regionach świata. Każdy z was musi się skupić na swoim regionie i musicie się ze sobą łączyć
. Pouczę Marię co do sposobu organizacji, jakiego dla nich chcę, oraz formy, jakiej dla nich pragnę.

Będę błogosławił każdej grupie modlitewnej, gdy zgodzą się na Moje prowadzenie. Potrzebuję zaangażowania członków duchowieństwa i używania modlitewników. Maria wkrótce da wam znać, jakie są oczekiwania.

Przygotujcie się do tej ogólnoświatowej Misji jak do żadnej innej. To jest ostatnia Misja ratowania dusz, a każdy krok tej drogi jest podyktowany przeze Mnie, Jezusa Chrystusa. Proszę zatem, abyście złożyli całą swoją ufność we Mnie. Radujcie się, bo otrzymanie takiej roli w tym najważniejszym czasie w historii świata jest dla was błogosławieństwem. Otrzymacie ode Mnie z tego powodu wiele Darów, bo potrzebuję waszej pomocy, by ratować dusze.

Pozwólcie Mi udzielić wam błogosławieństwa ochrony dla grup Krucjaty Modlitwy „Jezus do ludzkości” w absolutnie każdym miejscu, gdzie są one tworzone. Moja miłości, Moi błogosławieni, Moi umiłowani uczniowie, przynosicie Mi w tym czasie pokój, miłość i pocieszenie.

Wasz umiłowany Jezus

Original text: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/everything-will…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-01-17-23-1…

______________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Pan Jezus zachęca nas do zakładania grup modlitewnych „Jezus do ludzkości”

jezusdoludzkosci.pl/modlitwy-krucjaty


Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz!

MATKA ZBAWIENIA: Płaczę nad nimi krwawymi Łzami i ciężko Mi na sercu / MOTHER OF SALVATION: I cry tears of blood for them and my Heart is heavy

JEZUS CHRYSTUS: Wiele narodów musi otrzymać Księgę Prawdy, aby mogły przygotować się do Mojego Powtórnego Przyjścia

JEZUS CHRYSTUS: Szatan cierpi z powodu tej misji i zrobi wszystko co możliwe, aby ją sabotować

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS CHRYSTUS: Chciałbym podziękować tym, którzy pomagają w rozprzestrzenianiu Mojego Świętego Słowa

JEZUS CHRYSTUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

🔥 MATKA BOŻA: Moje dziecko, nie odwracaj się nawet na jedną chwilę, gdy rozpowszechniasz Orędzia od Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, i Boga Najwyższego, ponieważ czas się kończy

Franciszek dostał 5 lat na przeróbkę Kościoła

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY

I POSŁUCHAJ:

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem

Ekumeniczne wysiłki na rzecz uniwersalnej religii Franciszka (fałszywego proroka)