Valoda
Skatījumi
21
lv.news

Sv. Pija X biedrības jaunais ģenerālsekretārs ir tēvs Davide Pagliarini

47 gadus vecais tēvs Davide Pagliarani no Itālijas 11. jūlijā tika ievēlēts uz 12 gadu termiņu kā Svētā Pija X biedrības ģenerālsekretārs.

Bīskaps Alfonso de Galarreta tika ievēlēts par pirmo asistentu, bet otrais asistents būs tēvs Kristians Bočakorts.

1996. gadā Pagliarani tika ordinēts par priesters. Viņš strādāja Itālijā un Singapūrā, pēc tam tika iecelts par Itālijas apgabala priekšnieku un kopš 2012. gada viņš ir Argentīnas kopienas rektors.

Vietne RadTradThomist.Chojnowski.me 24. jūnijā publicēja, ka Pagliarani ir galvenais kandidāts šajām vēlēšanām un aicināja viņu atbalstīt arī vairāk "konservatīvos" no biedrības mācītājiem.

2011. gada intervijā Pagliarani aizstāvēja teoloģiskās sarunas ar Vatikānu. Pēc viņa domām, viņu mērķis nekad nav bijis panākt vienošanos, bet gan apkopot pilnīgu dokumentāciju, lai izvairītos no abām pusēm.

Viņš teica, ka biedrība "plāno sadarboties tā, lai baznīca varētu atgūt savas tradīcijas", un tādēļ tai jābūt "stiprai un bez pretrunu ēnas, vienalga, vai kanoni to atbalsta, vai nē".

Pagliarani teica, ka jaunu regulāciju ieviešana nelikvidētu vajadzību pēc stāvokļa, kas turpina pastāvēt baznīcā "un kas līdz šim ir attaisnojis biedrības darbības".

#newsMwkubwcjji
lv.news pieminēja šo rakstu SSPX: "Mēs atsakāmies pieņemt Vatikāna otro padomi".