Język
Wyświetlenia
3,4 tys.
ŚW.FILOMENA 1

KOLEJNY TRADYCYJNY BISKUP ZDYMISJONOWANY PRZEZ FRANCISZKA

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

Arcybiskup Ramon Cabrera Arguelles z Lipy, na Filipinach, został wysłany na "wcześniejszą emeryturę" ze względu na wiarę w niezatwierdzone objawienia maryjne.

Jest on również gorącym zwolennikiem motu proprio Summorum Pontificum Benedykta XVI, a on odprawiał swoje msze w rycie trydenckim


Bergoglio zwolnił ostatni piątek abp Ramon Cabrera Arguelles, 72, jak ogłoszono w komunikacie prasowym z Watykanu. Jednocześnie następcą został mianowany, Mgr. Gilbert Gercera, którzy Bergoglio na planie diecezji Daet Lipa. Messa w Latino poinformował, że abp za pośrednictwem internetu dowiedział się o jego dymisji, a tym samym całkowicie spadła z nieba na zapoznaniu się z nieszczęsną nowinę. To oczywiście znana z tradycji Bergoglio jak przyjazne biskupów wysłanych z pasa .

Niezatwierdzonych objawienia maryjne z Lipy
Arcybiskup Ramon Arguelles zyskał międzynarodowy rozgłos, kiedy został uznany za "wiarygodne" autentyczności objawień maryjnych w Lipa w 2015 roku, a on oświadczył, że był przekonany o nadprzyrodzonym charakterze zjawiska.

Miał już wycofane negatywny osąd komisji biskupów w 2009 roku. Na początku 1950 roku kilka Filipiński biskupi zostali oskarżeni o badania objawień. W dniu 11 kwietnia 1951 roku, Komitet stwierdził, że zjawisko "nie pochodzenia nadprzyrodzonego". Decyzja, która została zatwierdzona przez papieża Piusa XII.

W dniu 18 sierpnia 1948 roku, w klasztorze karmelitanek Lipa, nowicjusz Teresita Castillo podobno otrzymał objawienie Matki Bożej. Według Teresita było w sumie około 19 występów, w których klasztor był śnieżny ogród z płatków róży z nieba, a każda z nich zawiera święty obraz. Zdjęcia na płatki, które są przechowywane w Lipie, w tym dziecko Jezusa, Józefa, Świętą Rodzinę, Ducha Świętego, ukrzyżowanego Jezusa z Ostatniej Wieczerzy, etc ... W ostatnim objawieniu Maryja objawia się jako "Pośredniczki wszelkich łask."

Interwencja Rzymie
Podczas objawienia zostały oznaczone jako fałszywe i karmelitański klasztor rozebrano, to nie przeszkodziło napływ pielgrzymów do ośrodka wygląd. Gdy Lipa stała się archidiecezją w 1972 roku, ponownie abp Mariano Gaviola, poprzednik Mr. Arguelles, wystawa publicznego obrazu w 1992 roku i rozpoczęła nowe badania fenomenu. To doprowadziło do abp Arguelles, aby unieważnić negatywny osąd 1951. W 2015 roku wyjaśnił zjawisko "wiarygodna i nadprzyrodzonego".

Jednak w tym samym roku Kongregacja Nauki Wiary interweniował, a ogłoszony w dniu 15 września decyzją arcybiskupa "nieważne". Decyzja 1951 była ostateczna. Mgr. Arguelles był bezsilny. W dniu 30 maja otrzymał dokument w ręku, a w dniu 16 listopada 2016 karmelita i wizjoner Teresita Castillo zmarł w wieku 89 lat. A wczoraj Arcybiskup Ramon Cabrera Arguelles otrzymał zwolnienie.

To miejsce objawienie nie jest to jedyny powód. Abp Arguelles był również gorącym zwolennikiem motu proprio Summorum Pontificum Benedykta XVI, a on obchodził swoje msze w rycie trydenckim w. Następnie w 2014 roku Bergoglio rozpoczął prześladowanie franciszkanów Niepokalanej, istnieje sześć kapłani zostały zawieszone na Filipinach, ponieważ chcieli ustanowić nowy "stary porządek rytualny", aby wydostać się ze szponów Bergoglio i Kongregacji Duchowieństwa które zostały umieszczone pod kontrolą i zostały nałożone ograniczenia. Arguelles pomógł im w 2014 roku wraz z utworzeniem "stowarzyszenia wiernych", że jako rodzaj testu dano ustanowienie nowego niezależnego Order, gdzie Franciszkanie Niepokalanej mógłby się schronić, ale plan się nie powiódł. Jest Mgr. Arguelles nie doceniane.

[Aktualizacja] Franciszkanie Niepokalanej
Abp Arguelles, która w wyniku motu proprio Summorum Pontificum obchodzony w tradycyjnej formie rytu rzymskiego był nadal "Negatywnie" apprized w innej części Rzymu. W lipcu 2013 roku młody tradycyjnego porządku, Bracia Franciszkanie Niepokalanej było placedunder tymczasowego administracji Kongregacji Zakonników za zgodą Franciszek. Jednym z powodów tego przymusu hasnt nodze wspominał ten dzień. Ze względu na bezpośredni atak przeciwko charyzmatu zakonnego, tradycji i tradycyjnego obrządku, członkowie Zakonu starał się znaleźć drogi wyjścia z przymusu. Co było brane pod uwagę, między innymi, był nowy fundament jako starego rytuału Zakonu, wszystko, co nie będzie już podporządkowane Kongregacji Zakonników, ale Papieska Komisja Ecclesia Dei. Watykan, jednak odmówił i zabronił wszelkie opuścić zakon.

W sumie sześciu kapłanów Zakonu werealso zawieszone na Filipinach, ponieważ starał się przywrócić porządek. W dniu 28 czerwca 2014 roku w archidiecezji Lipa, uznanie publiczne stowarzyszenie wiernych miały miejsce, jak wtedy Riposte Catholique Zgłoszone. Uznanie był uważany za prekursora do nowego testu fundamentowej lub maltretowane Orderu Franciszkanie Niepokalanej. W związku z tym komisarz apostolski, ks Fidenzio Volpi, zareagował gwałtownie, zawieszania księży zaangażowanych w Zakonie. Gdy sprawa stała się publiczna, Komisarz wydał publiczne oświadczenie, który mówił tonem kpiącym lub "ultra-tradycjonalistycznych środowisk", ale tylko niejasno o rzekomej "wykroczenia" księży-które uzasadniałyby ich zawieszenia.

Abp Arguelles zaproponował pięć Philippine Franciszkanów Niepokalanej, który został zawieszony, a celebret w jego archidiecezji. Był bynajmniej certainement popularnej w kręgach rzymskich. Krótko po incydencie w Filipiny komisarza Volpi grozi włoskich biskupów, gdyby oni ośmielają się urzeczywistnienia Franciszkanie Niepokalanej w swoich diecezjach. Na Sametime, Rzecznik stwierdził z całą powagą Że ranciscans F Niepokalanej chce "obalić" Franciszek.

Przedwczesny koniec jego kadencji jest postrzegana na Filipinach w kontekście jego stosunku do wydarzeń z Lipy. Połączenie z franciszkanów Niepokalanej nie jest wykluczone. Arcybiskup nie był popularny noga w Rzymie.

Według doniesień z Messa w Latino abp Arguelles dowiedział się z Internetu lub jego odwołania. Nie byłoby mowy o rezygnacji-którego papież "zaakceptowany". W D Aylen Biuletynie istnieje oficjalna wersja, która nie mówi nic o tle. Abp Arguelles będzie Osmanthus poczuć "miłosierny" ramię Franciszek uzyskać jak bp Rogelio Livieres Ciudad del Este w Paragwaju doświadczyli. Pod pretekstem, ks. Livieres został zwabiony do Rzymu, gdzie Franciszek patrzy mu wstać przed zamkniętymi drzwiami , podczas gdy w domu zamki rezydencji biskupiej zostały zmienione. Pomimo nalegań biskupa Franciszek nie chciał słuchać biskupa, który został obalony. Biskup Livieres została podana żadna "dialog", ani "miłosierdzie". Z "winy" lub biskup Livieres, że był zbyt tradycyjne i miał powodzenie w jego kapłańskim seminarium, Wszystko, co było prawie trzy razy tyle seminarzystów jak wszystkich innych diecezjach kraju razem. On stał się "kłopoty" do biskupa konferencyjnej perforowanej indyferentyzmu i teologii wyzwolenia.

Jest ook cień na emeryturę abp Arguelles.

Źródło: Tytułowy kwiat

za: https://restkerk.net/2017/02/08/opnieuw-traditie-vriendelijke-bisschop-ontslagen-deze-keer-in-de-filipijnen-nadat-hij-mariaal-bedevaartsoord-goedkeurde/

____________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

FRANCISZEK DO KLERYKÓW: TRADYCYJNI KSIĘŻA SĄ ZNIEWIEŚCIALI ... ? ...UCZCIE SIĘ OD DOBRYCH KAPŁANÓW ...!

Bp.David Malloy: Msza trydencka jest zagrożeniem dla jedności

CZY TO PODSTĘP WATYKANU: blisko do porozumienia z lefebrystami ?!!!


JEZUS: Orędzie do kapłanów, biskupów i kardynałów o fałszywym proroku

JEZUS DO KAPŁANÓW: Zmiany wprowadzane w Kościele, będą sprzeczne ze Słowem Bożym

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone Sakramenty - potem Msza ....


MATKA BOŻA: Fałszywy prorok wprowadzi potężną wiarę ekumeniczną, co zadowoli każdego heretyka.

RZYM STRACI WIARĘ I STANIE SIĘ SIEDZIBĄ ANTYCHRYSTA - ORĘDZIE MATKI BOŻEJ, LA SALETTE, r. 1846

RZYM: Kilkaset plakatów przeciwko "papieżowi" Franciszkowi

I ZOBACZ:

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem