Clicks321
m.rekinek
21

Microsoft na paradzie równości w najlepszy możliwy sposób – z tęczową klawiaturą

To, że Microsoft wspiera paradę równości, nie jest zaskakujące. Warto o tym wspomnieć ze względu na to, jak się przyłączył do obchodów 50. rocznicy zamieszek w Stonewall.

Ponad 4 tysiące pracowników Microsoftu z całego świata przeszło z uczestnikami marszów równości ulicami 60 miast w 30 państwach. Pracownicy Microsoftu z Polki przyłączyli się do marszu w Warszawie, gdzie wyrażali swoje poparcie dla równości i różnorodności. Nie ma w tym zaskoczenia. Microsoft promuje się jako firma otwarta i traktująca wszystkich z takim samym szacunek.

Microsoft popiera równość

W 1989 roku Microsoft wprowadził do swojej polityki antydyskryminacyjnej zapis o orientacji seksualnej. Od tego czasu Microsoft ustanawia sprawiedliwe zasady i stara się jak najlepiej chronić wszystkie społeczności, w tym LGBTQI+. Od 1993 roku Microsoft zapewnia takie same świadczenia dla partnerów tej samej płci jak dla małżeństw heteroseksualnych. Od 2004 roku tożsamość płciowa jest brana pod uwagę także przy świadczeniu usług zdrowotnych.

Równouprawnienie osób w ich miejscu pracy oraz wzajemny szacunek są dla Microsoftu szczególnie ważne. Dlatego zwalcza przejawy dyskryminacji ze względu na płeć, orientację seksualną, wyznanie czy kolor skóry. To dla Microsoftu kluczowe wartości. Nie bez powodu Microsoft od 14 lat osiąga najwyższy wynik w Indeksie Równości Korporacyjnej HRC (100 punktów).

Tęczowa klawiatura Microsoftu

Czas na konkrety. Microsoft trafił w dziesiątkę swoim sposobem popierania różnorodności i równości. Specjalnie na tę okazję zaprojektowana została klawiatura-okładka dla komputera Surface Pro. Surface Pro Pride Type Cover z tęczowymi klawiszami.

Klawiatura jest kompatybilna z wersjami 4, 5 i 6 komputera Surface Pro. Na zewnętrznej stronie okładki umieszczony został gustowny, kolorowy napis „pride”. Zyski z jej sprzedaży (100 tys. dolarów) zostaną przekazane organizacjom non-profit, wspierającymi równość.

Jeśli masz już klawiaturę do Surface'a, ale mimo wszystko chcesz wesprzeć inicjatywę, możesz też sięgnąć po śliczną naklejkę Pride Skin.

Ponadto możesz na swoim Windowsie 10 zainstalować kompozycję pulpitu Pride 2019, dostępną w sklepie, a robiąc prezentacje korzystać z okolicznościowego motywu dla PowerPointa.

www.dobreprogramy.pl/Microsoft-na-pa…
Sw.Joanna
Nie korzystac z uslug i produktow tych korporacji.
m.rekinek and one more user like this.
m.rekinek likes this.
Weronika....S likes this.
dronstel likes this.
olek19801
Wszystkie duże korporacje propagują ideologię LGBT - zboczenia i dewiacje. Np:

DJ Morgan (sprowadzony bank przez Morawieckiego)

Google

PayPal

CitiBank

BNP Paribas

Coca-Cola

Microsoft

IBM

Nielsen

Universal

Sprite Polska
www.youtube.com/watch

Ben&Jerry's (marka lodów)

i wiele innych:
www.pch24.pl/wielkie-korpora…

Jesteśmy poddawani zmasowanej akcji prania mózgów, szczególnie…More
Wszystkie duże korporacje propagują ideologię LGBT - zboczenia i dewiacje. Np:

DJ Morgan (sprowadzony bank przez Morawieckiego)

Google

PayPal

CitiBank

BNP Paribas

Coca-Cola

Microsoft

IBM

Nielsen

Universal

Sprite Polska
www.youtube.com/watch

Ben&Jerry's (marka lodów)

i wiele innych:
www.pch24.pl/wielkie-korpora…

Jesteśmy poddawani zmasowanej akcji prania mózgów, szczególnie młodych. Potrzebna pełna mobilizacja katolików i ludzi dobrej woli.
To walka na śmierć i życie!
padertorro and 2 more users like this.
padertorro likes this.
Weronika....S likes this.
m.rekinek likes this.