Język
Wyświetlenia
1,1 tys.
pl.news 11

Niemiecki ksiądz pobłogosławił gejowskie pseudomałżeństwa pięćdziesiąt razy – publicznie

W ciągu ostatnich piętnastu lat o. Christoph Simonsen, kapelan uniwersytetu w Aachen (Niemcy), pobłogosławił około pięćdziesięciu pseudomałżeństw gejowskich. To świętokradztwo odbywało się w wielu kościołach, przeważnie w tym samym czasie, co zawarcie pseudomałżeństwa cywilnego.

Według evangelisch.de z 6 lutego świadomość świętokradczego działania była powszechna, a Simonsen nie próbował się ukrywać, ponieważ to "umniejszałoby znaczenie" jego działań.

Obecny biskup Aachen, Monsignor Helmut Dieser wie także o tym, że niedługo na terenie jego diecezji ma zostać zamknięte opactwo trydenckich trapistów w Mariawaldzie.

Grafika: Screenshot khg-aachen.de, #newsHsnjwrtgdq
ZBM
Gdyby to był kapelan jakiś hitlerowców? A to kapelan uniwersytetu w Aachen i robi takie rzeczy? 50 pobłogosławionych przez niego par to już jest spora organizacja satanistyczna. A przypuszczalnie będą jeszcze następne pary zboczeńców. Trudno nawet sobie wyobrazić co mogą zrobić "pobłogosławione" przez tego antychrysta pary.
gra-stokrotka
A CZEO SIE SPODZIEWAC. BEDZIE NADAL ,,BLOGOSLAWIL,, Z TYM SWOIM BEZCZELNYM USMIECHEM
ŚW.FILOMENA Autor tego filmu mówi o tobie https://www.youtube.com/watch

Papiez Franciszek: "Jezus jest diablem, wezem". SZOK!!!
adan2
LovVal 1 godzinę temu
Jesli jest ksiedzem katolickim a nie pastorem to powinien byc suspendowany bo to czyny swietokradzkie i zgorszenia publiczne. Obrzydliwosc!
====================
swojego nie suspendują ,chyba żeby mu się coś odmieniło i zaczął głosić katolicką naukę ,to wtedy to tak
predex
A ja go pokropiłem woda świecona tylko raz i strczy,szkoda na niego wody.
LovVal
Jesli jest ksiedzem katolickim a nie pastorem to powinien byc suspendowany bo to czyny swietokradzkie i zgorszenia publiczne. Obrzydliwosc!
wacula25@wp.pl
Na taką obłudę jak twoją mam tylko jeden odruch
I znów dla kamuflażu "wywracasz kota ogonem". Nadziwić się nie mogą, jak można być takim zakłamanym człowiekiem jak ty. RAZ POPIERASZ KSIĘŻY HOMOSEKSUALISTÓW I NIE WIDZISZ W TYM NIC ZŁEGO, A TERAZ ZNOWU ICH KRYTYKUJESZ. Jak pojawi się komentarz twojego kumpla REBELIUS to zmienisz zdanie.… Więcej
wacula25@wp.pl
Pederaści muszą wiedzieć, że oddając się sodomickim praktykom, grzeszą śmiertelnie. Biblia określa bowiem homoseksualną aktywność (grzech sodomski) jako "obrzydliwość", jako "grzechy zasługujące na śmierć". Święty Paweł mówi, że popełniający te grzechy "nie odziedziczą Królestwa Bożego". Jasno więc widać, że "geje" - depczący permanentnie prawo BożeTylko prawda wyzwala

Homoseksualiści trwający … Więcej