Język
Wyświetlenia
767
ŚW.FILOMENA 1

Nowy Jork przyjął ustawę liberalizującą prawo aborcyjne nawet przy końcu ciąży świętując to różową iluminacją

PO LICZNYCH PROTESTACH (ludzi czynu) parlament stanu Nowy York przyjął ustawę liberalizującą prawo aborcyjne. Gubernator Andrew Cuomo, członek partii demokratycznej, uznawanej za lewicową podpisał ustawę przewidującą zabijanie dzieci nawet w końcowym okresie ciąży. Przed tym groziła kara więzienia nawet do 7 lat.

Nowe przepisy wskazują, że „każdy człowiek ma fundamentalne prawo, by wybrać lub odmówić antykoncepcji lub sterylizacji. Każdy, kto zajdzie w ciążę, ma fundamentalne prawo do decyzji o donoszeniu ciąży do końca, urodzenia dziecka lub dokonania aborcji”.

Zmienione prawo przewiduje, że licencjonowany praktyk służby zdrowia będzie mógł dokonać aborcji w ciągu początkowych 24 tygodni od poczęcia, jeśli uzna to za wskazane. W późniejszym okresie aborcja będzie niezbędna, gdy w ocenie medyka, niekoniecznie lekarza, dojdzie do zagrożenia dla życia i zdrowia matki lub jeśli płód nie będzie zdolny do życia.

Po przyjęciu ustawy budynek One World Trade Center został podświetlony na różowo, w kolorze często wykorzystywanym przez organizacje feministyczne promujące aborcję.

Sataniści świętują kult śmierci.

Źródło: www.lifenews.com/…/one-world-trade…
za: www.google.com/search

ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Nowy Jork przyjął ustawę liberalizującą prawo aborcyjne nawet przy końcu ciąży świętując to różową ….