Język
Wyświetlenia
247
Anty_modernista 8 4

Vaclav Klaus: Nadszedł czas, aby rozpocząć przygotowania do wyjścia kraju z UE

Były prezydent Republiki Czeskiej Vaclav Klaus jest oburzony ostatnimi działaniami Unii Europejskiej w kwestii relokacji uchodźców. W swoim oświadczeniu stwierdził, że Czechy powinny opuścić Unię.

„Zasadniczo i stanowczo protestujemy przeciwko decyzji Unii Europejskiej o wszczęciu postępowania przeciw Republice Czeskiej dotyczącego tak zwanego ‚nieprzestrzegania’ kwot przyjmowania imigrantów, narzucanych nam przez Brukselę. Protestujemy przeciwko dążeniu do ukarania nas i do zmuszenia do posłuszeństwa” – mówił były prezydent Vaclav Klaus.

„Nie chcemy pozwolić na przekształcenie naszego kraju w wielokulturowe społeczeństwo, jak to jest obecnie we Francji i Wielkiej Brytanii” – mówił Klaus w specjalnym przemówieniu.

Klaus uważa, że Czechy powinny opuścić struktury UE.

“Nadszedł czas, aby rozpocząć przygotowania do wyjścia kraju z Unii Europejskiej. Jest to jedyny sposób, w jaki można zachować i chronić nasz kraj, który odziedziczyliśmy po naszych przodkach i który powinniśmy jako samoistny byt przekazać przyszłym pokoleniom” – wyjaśniał.

“Nasz głos jest ignorowany. Decyzje są podejmowane bez konsultacji z nami” – dodał.

ndie.pl/vaclav-klaus-na…

Patrz także:

„Małe” kalendarium "religii pokoju"

W Calais znowu gorąco. 150 policjantów powstrzymywało uzbrojonych imigrantów

Wiceszef PE (z SLD) chce wprowadzenia lekcji języka arabskiego w polskich liceach

MSZ Węgier: Dość szantażów! Nie wpuścimy ani jednego imigranta!

Berlin: Są wyroki dla imigrantów, którzy podpalili bezdomnego Polaka

Michał Bilewicz składa skargę do KRRiT. TVP rzekomo rani uczucia religijne muzułmanów

Brytyjczycy sponsorują terrorystów. Lider zamachowców z Londynu żył z zasiłków

Organizacje „charytatywne” płacą przemytnikom za dostarczanie imigrantów
Nemo potest duobus dominis servire ! wspomniał ten post w Irlandia: 18-letni Egipcjanin zabił nożem obywatela Japonii i ranił dwie osoby "Prymas" Polski: „….
ZBM
"Klaus uważa, że Czechy powinny opuścić struktury UE". A który z naszych b. prezydentów ośmieliłby się tak powiedzieć o Polsce?
A przecież sytuacja Polski w UE wcale nie jest lepsza od Czech. Wypowiedź prezydenta Klausa przypomina o starej prawdzie, że ostatni gasi światło.
Anty_modernista
Dzielni muzułmanie ratowali samych siebię
Quas Primas
Bo ratowali SWOICH!!!
"
Budynek był w większości zamieszkany przez muzułmanów. Według relacji świadków, wielu mieszkańców wieżowca nie spało w momencie wybuchu pożaru ze względu na trwający święty miesiąc ramadanu, kiedy członkowie społeczności muzułmańskiej zgodnie ze zwyczajem dopiero po zmierzchu mogą przerwać post i zjeść posiłek. Jeden z rozmówców telewizji Sky News mówił, że to … Więcej
Quas Primas
Pan Klaus mądrzejszy od pana Dudy - nie mówiąc już że, 5-krotnie mądrzejszy od p. Jarosława Kaczyńskiego i całego PiS-u.
m.rekinek
,, Jest to jedyny sposób, w jaki można zachować i chronić nasz kraj, który odziedziczyliśmy po naszych przodkach i który powinniśmy jako samoistny byt przekazać przyszłym pokoleniom” – wyjaśniał.
adan2
Klaus uważa, że Czechy powinny opuścić struktury UE.
===========================
każdy normalny człowiek tak uważa ,jak jeden kraj opuści ,reszta pójdzie za przykładem ,mówię tu o jeszcze w miarę normalnych niezasyfionych islamem państwach