Jazyk
Pozretia
510
csk.news 9

František oznámil zmenu Katechizmu o treste smrti v 2015 súkromnej dáme

Už 27. marca 2015 Pápež František napísal určitej Marii Asuncion Milá zo Seville, v Španielsku, ručné písaný list oznamujúci, že zmení Katechizmus o trestu smrti.

Podľa ElMundo.es (8. augusta), Milá, matka 12, pochádza z ušľachtilého a bohatého rodu.

Po celé desaťročia bojuje proti trestu smrti a písal trom pápežom, ktorích žiadala, aby zmenili Katechizmus. František bol jediným pápežom, ktorý naň odpovedal.

Milá bola podpredsedom organizácie Amnesty International v Španielsku, ktorá aktívne podporuje potraty a získala peniaze zo Západných režimov.

#newsJxtevudypk
pokorny
Ospravedlňujem sa vám teda. Prajem krásny a požehnaný večer.
pokorny
ceskosko, dá sa chápať to, čo vám prekladač podsúva a to, čo doplní vaša fantázia. ...a čo si dohľadáte. A baví vás to? vŕtať sa v súkromnej pošte?
Zedad
No, to by tu mohl vysvětlit @Hoki, jak je to se soukromou poštou
adrianicm
Takéto listy sa na verejnosti len tak nezverejnuju, ak tomu pápež nedal výslovne povolemie, však, českoslo?
pokorny
Nevidíte, že príspevok csk je úplná blbosť? Skomolenina, bez súvislostí a významu. Text preložený nedokonalým počítačovým programom bez hlavy a päty???
apredsasatoci
Peter(skala) je iba otazkou casu kedy kriz prevratia hore nohami. tvoja raekcia? budes tapkat ako pominuty a ani nebudes vediet co cinis.
Peter(skala)
adrianicm pred 16 minútami
Súkromný list? A odkiaľ ho vzali?

aj keby... tak je zaujimavé, že ked Benedikt menil zakony v Katechizme, vtedy im to nevadilo?! A terza pride František, zrazu ohen na streche. Keby zmenil niečo, čo sa týka viery, ale disciplíny?

a ešte trestu smrti?

ale niet divu, lebo to maš ako s potratmi:
klerikom je lahke gibicovať do potratov, nako… Viac