Clicks51
uk.news

Папа Франциск: "Я не поділяю католиків, православних і протестантів"

Папа Франциск радий, що колишній міністр оборони Німеччини, Урсула фон дер Ляйен, яка підтримує геїв, зайняла пост президента Європейської Комісії, яка є головним органом виконавчої влади в ЄС.

9 серпня, під час інтерв'ю для італійського видання La Stampa, Папа Франциск повідомив: "Жінки покликані об'єднувати". На його думку, основна проблема ЄС - це "невміння вести діалог", незважаючи на те, що сам Папа Римський знищує всі форми діалогу в церкві на корені.

За словами Папи Франциска, ті, хто критикують масову міграцію, нагадують йому "Гітлера в 1934 році".

Папа Франциск використовує улюблений термін "право на життя", який використовують для того, щоб (обдурити всіх) і зробити вигляд, що мігранти біжать в Європу від "війни" і "голоду". Він зробив дуже дивну заяву, та запропонував перемістити "спільноти мігрантів" в "напівпорожні міста" на території Європи, щоб вони змогли "відновити місцеву економіку".

Папа Франциск заявляє, що ЄС повинен повернути (неясні) "людські цінності". Тільки після цього він згадав про незрозумілі "християнські цінності", швидко додавши наступне: "Коли я говорю це, я не поділяю католиків, православних і протестантів".

Він вважає, що синод в Амазонії зможе знайти "підтримку Святого Духа", вдаючи, що синод є чимось надприродним. Він пояснює, що відміна безшлюбності - це "одна з тем робочого документа синоду".

Найбільше Папа Франциск боїться "зникнення біологічної варіативності", "появи нових смертельних захворювань" і "знищення природи".

Більша частина інтерв'ю присвячена Європейському Союзу, таненню льодовиків, пожежам в Сибіру, Всесвітньому дню екологічного боргу, кисню, біологічній варіативності, використанню добрив і Гретті Тунберг. Варто відзначити, що папський престол не відповідає ні за одне з цих питань.

#newsDnjezlqapr