Мова
Перегляди
23
uk.news

L'Osservatore Romano виступає проти обітниці безшлюбності

6 лютого видання L'Osservatore Romano опублікувало пропозицію 90-річного єпископа Фрітца Лобінгера, який задумав скасувати обітницю безшлюбності для священиків.

Лобінгер хоче "відтворити" так званий "другий тип священиків", які, як він вважає, існували на початковому етапі існування церкви, і могли одружуватися і мати іншу роботу, поєднуючи її з виконанням обов'язків священика.

Модерністи дуже часто намагаються видати свої ідеї за досягнення минулого, адже сьогодні практично не існує документів, що збереглися з тих часів. Більш того, кардинал Альфонс Марія Штіклер (помер в 2007 році), який вивчав історію обітниці безшлюбності, підтвердив, що так звані одружені священики жили окремо від своїх дружин.

Видання L'Osservatore Romano пояснює, що запропоновані Лобінгером "сумісники" не працюватимуть самі по собі, "стаючи частиною команди" (дотримуючись традицій модерністів, які за всяку ціну уникають особистої пасторальної роботи).

За час свого перельоту з Панами до Риму, Папа Франциск прокоментував пропозицію Лобінгера, та назвав її спробою ввести інститут одружених священиків, проти якого він завжди виступав.

Аж до 2004 року Лобінгер, який є священиком в німецькому Регенсбурзі, займав пост єпископа в місті Алівал в ПАР. Він висловлював подібні ідеї у великій кількості книг.

Цитуючи Лобінгера, видання L'Osservatore Romano наполягає на тому, що церква (яка розкладається) багатих північних країн повинна стати першою, де будуть внесені такі зміни.

#newsUksajrwsbz