Język
Agata.B
Na szczęscie Perez nie jest na stałe i jego antypolonizm tez. 29 A on im odrzekł: "Nie, byście zbierając chwast nie wyrwali razem z nim i pszenicy. 30 Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza"».
------------------------------
asia7 Perez nie na darmo powied… Więcej
asia7
Perez nie na darmo powiedział: "Wykupujemy Polskę i nie mamy z tym żadnych problemów".
Rafał_Ovile
Masowe przestępstwo władz III RP, które nie zabezpieczyły wyprzedaży majątku narodowego i stosownych zmian w nazewnictwie. Wiele zakładów przejętych przez zagraniczny kapitał mają dalej w swej nazwie n.p. "Polskie" dla zmylenia Polaków. Do antypolskiego działania władz dochodzi głupota i draństwo polskojęzycznych konsumentów, którzy sponsorują obce produkty zamiast rodzimych. Renacjonalizacja … Więcej
osdamen
Po co link dajecie do tego g---o ''pejszbuka'' wielu ludzi pozbyło się tego g---a, nie miałem nie mam i nie będę miał czegoś co jest wielkim kiblem idiotyzmów, gdzie trzeba się logować, a więc posiadać konto. Niech mosad i DFK-a się trochę więcej napracują a nie wszystko mają za darmo od lemingów.