Clicks2K

Św. Józef pomoże nam przetrwać nadchodzącą godzinę ciemności i ukrzyżowania Kościoła

Objawienia przekazane przez Adama-Człowieka otrzymały oficjalne "Nihil obstat" arcybiskupa Andrzeja Dzięgi (adam-czlowiek.blogspot.com/2013/06/anio-stroz-polski.html).

Teksty zostały zaaprobowane m.in. przez ks. prał. dr Romana Kneblewskiego oraz ks. Stanisława Małkowskiego (adam-czlowiek.blogspot.com/…/matka-boza-oraz…), a także o. Tadeusza Rydzyka.

K
atolickie Radio Maryja również oficjalnie propaguje te orędzia (www.radiomaryja.pl/…/aniol-stroz-pol…).

Obecnie ukazał się dr
ugi tom objawień Matki Bożej, posiadających "Nihil obstat" abp. Andrzeja Dzięgi (www.splendor24.pl/…/14215).

______________________________

Orędzie Świętego Józefa Oblubieńca Bogarodzicy przekazane przez Adama Człowieka 19 marca 2013:

W świetle ukazała się Bazylika św. Piotra w Rzymie, nad którą były ciemne chmury. Nigdzie nie było żadnego światła. Widziałem, jak ludzie zaczęli gromadzić się na Placu Św. Piotra i odmawiali Różaniec. Im więcej ludzi się gromadziło, tym bardziej czarne chmury zaczęły znikać, aż po chwili ukazały się delikatne promienie słoneczne. W tych promieniach ukazała się Matka Boża oraz św. Józef. Matka Boża spojrzała na ludzi zgromadzonych na Placu Św. Piotra, otworzyła swoje ramiona, a z Jej rąk wychodziły złociste promienie. Święty Józef uczynił znak krzyża świętego. (...) Matka Boża spojrzała na świętego Józefa, który teraz błogosławi:

Św. Józef: «Drogie dzieci, ogromna jest miłość Ojca do swych dzieci. Wielka jest miłość Boga do Kościoła i wszystkich Jego dzieci. Dlatego też, w tym czasie herodowych spisków na życie Mistycznego Ciała, Ojciec Niebieski posyła mnie, abym wziął wszystkie jego mistyczne członki w obronę i chronił je przed mocami ciemności i szerzącymi się błędami.

Kościół, podobnie jak cała ludzkość, musi przejść swoją próbę, jak również oczyszczenie. Właśnie dlatego Kościół jest teraz bardziej doświadczany, gdyż jako pierwszy zostanie oczyszczony, aby mógł na nowo zajaśnieć blaskiem prawdy wszystkim ludom i narodom. Jego rany zostaną uleczone, a światło prawdy wyjdzie z jego wnętrza, mocą objawienia Chwały Syna Bożego. Musi jednak dopełnić się to wszystko, co zostało zapowiedziane i co przeżywał także powstający Kościół: zdradę [Judasza], zwątpienie [św. Tomasza], prześladowanie [ze strony żydów], zanim nadejdzie znowu gorliwość [św. Pawła] w głoszeniu Ewangelii.

Dziś Kościół musi także zostać współ-ukrzyżowany, musi przeżyć swoją godzinę opuszczenia, ciszę grobu, aby zmartwychwstać mocą samego Chrystusa. W tych chwilach
ofiarowuję wam swoją pomoc i swoje wstawiennictwo, abyście nie ulegli pokusie zwątpienia, lecz oczekiwali na Tryumf Boga, który przyjdzie z pustyni.

Powierzajcie mi siebie, swoje rodziny, a także cały Kościół, gdyż wraz z Niepokalanym Sercem Mojej Oblubienicy i Małżonki pragnę zaprowadzić was w bezpieczne miejsce schronienia i tam przygotować na zwycięstwo Prawdy.

Trwajcie na modlitwie w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego».


______________________________

Źródło: adam-czlowiek.blogspot.com/2013/03/232-19-marca-2013.html
Ksenia likes this.