언어
클릭 수
2.2천
ŚW.FILOMENA

🔥 UE znalazła sposób aby rozlokować w Polsce nadmiar islamistów ignorując "sprzeciw" rządu

Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku

Według niemieckiej gazety Die Welt, osiągnięto jednak porozumienie pozwalające na to, aby Niemcy mogli się podzielić z Polską zaproszonymi przez nich na socjal islamskimi imigrantami. Z powodu stanowczego sprzeciwu polskiego rządu, niemieccy politycy, zaczęli po prostu prowadzić negocjacje z polskimi samorządowcami. To właśnie bezpośrednio do naszych miast mają trafić nadmiarowi goście z krajów orientu zaproszeni przez ich Angelę Merkel.

Zdaniem niemieckiego dziennika w kilku polskich miastach pojawiły się już inicjatywy, aby przyjąć islamistów, za co mają otrzymać środki finansowe z UE. Na czele zbuntowanych przeciw rządowi polskich samorządowców stoi oczywiście prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, który zaczął opowiadać banały w stylu, że "Gdańsk to miasto solidarności i musi to w praktyce udowadniać".

Panu Adamowiczowi chyba wydaje się, że nadal istnieje twór zwany Wolnym Miastem Gdańsk, bo właśnie tam odbyło się (7.06.2017r.) spotkanie na temat nowej strategii rozlokowywania islamskich imigrantów. W Centrum Solidarności samorządowcy z całej Europy podpisali tak zwany Manifest Gdański, który określa gotowość do przyjęcia uchodźców z ominięciem rządów centralnych.

Taka strategia może być skuteczna, ponieważ często samorządowcy są z nadania partyjnego i po stracie władzy przez poprzednią partię rządzącą, włodarze miast kojarzeni z nią, po prostu chętnie zrobią na złość rządowi.Obecnie wiadomo już, że oprócz Gdańska podobnie zachowa się Wrocław i Sopot. Można tylko podejrzewać, że oprócz tego zrobi tak Warszawa.

Nadal nie jest jasne jak polscy samorządowcy zamierzają utrzymać zwolenników "socjalnego dżihadu" aby pozostali w Polsce, gdzie socjal jest marny w porównaniu do Niemiec. Wiadomo na przykład, że z 80 tysięcy Czeczenów sprowadzonych do Polski przez poprzednie rządy, wielu islamistów uciekło na zachód. Teraz ci, którzy poprosili o status uchodźcy w Polsce, mają problem, bo Niemcy wyłapują tych ludzi i odsyłają ich do Polski, gdzie ci wcale nie chcą być.

Wypadałoby zatem trzymać tych wszystkich islamistów w jakichś obozach pod kluczem i pilnować ich 24h na dobę. To byłoby niewątpliwie załatwienie sprawy w stylu niemieckim. Jednak taki dyktat może tylko przyspieszyć radykalizację przetrzymywanych na siłę islamistów.

Można odnieść wrażenie, że liberalne środowiska w naszym kraju nic sobie nie robią z bezpieczeństwa Polaków. Ostatnio nawet publicznie stwierdzono, że gdyby nawet wśród islamistów znajdował się jakiś terrorysta, który zabiłby 10 Polaków to i tak uratowanych będzie przecież kilka tysięcy Arabów więc w czym problem? Ci tak właśnie rozumują, a skoro ich patroni z Brukseli nakazali islamizację, to robią co mogą aby to przeprowadzić nawet przy sprzeciwie rządu.

za: zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ue-znalazla-spo…

________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

ECS. Uchodźcy, samorządy, Europa - ważna międzynarodowa ...

W Gdańsku podpisano manifest wzywający Brukselę do wspierania finansowego miast, które chcą "uchodźców"


UWAGA !!! Premier Szydło dla niemieckiej prasy: Jesteśmy gotowi do kompromisu we wszystkich ważnych sprawach europejskich

Apel Franciszka skuteczny? Rząd rozważa utworzenie korytarzy humanitarnych

Zielone światło dla upraw GMO w Polsce? PiS łamie przedwyborcze zapowiedzi!

PiS jednak nie obroni życia. Z Sejmu nagle znika ważna ustawa !!!

Rząd „PiS” przeznaczył dziewięć mln zł na seks-edukatorów w szkołach.

DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: POLITYCY SĄ MOIMI UMIŁOWANYMI UCZNIAMI I NAŚLADOWCAMI...

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Nie spoglądajcie ani na Wschód ani na Zachód. Ameryka chce sprzedać was i oddać pod wpływ Rosji, która dąży do militarnej ekspansji.

POŻEGNANIE SYSTEMU I POWITANIE KRÓLA

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Demokracja upadnie, a prawo będzie pochodzić z Ewangelii ...

ŚW.FILOMENA 이(가) 이 게시물을 🔥 Parafie i samorządy gotowe działać ws. korytarzy humanitarnych 에 언급했습니다.
ŚW.FILOMENA
A W POLSKICH MEDIACH CISZA !!!

TO NA RAZIE JEST SEKRETNY SEKRET...
ŚW.FILOMENA
W Gdańsku w Centrum Solidarności samorządowcy z całej Europy podpisali tak zwany Manifest Gdański, który określa gotowość do przyjęcia uchodźców z ominięciem rządów centralnych.