Jazyk
Pozretia
6,7 tis.
Peter(skala) 21 2

Myrna Nazzour na Slovensku: 9. - 18. septembra 2016

Na Slovensko opäť zavíta mystička a vizionárka Myrna Nazzour z Damašku. Myrna Nazzour, ktorá dostávala istý čas aj stigmy na Veľkú Noc, má poslanie a posolstvo jednoty medzi východnou a západnou Cirkvou.
Pani Myrna je gréckokatolíčka – patrí do melchitskej cirkvi. V antiochijskej cirkvi nastal rozkol po Chalcedónskom sneme v roku 451. Pravoverní, ktorí prijali náuku snemu o dvojakej Kristovej prirodzenosti, zostali v menšine a nazvali ich melchitmi, teda cisárskymi. Je to východná katolícka cirkev. Majú byzantský obrad a liturgiu ako gréckokatolíci na Slovensku. Ich liturgický jazyk je však arabčina.
S manželom Nikolasom, ktorý je pravoslávny, majú dve deti. 22. novembra 1982 v starej štvrti Damasku (Soufanieh) sa Myrna, ktorá práve prekročila osemnásty rok a bola 6 mesiacov vydatá, modlila pri chorej sesternici Loyle. Prítomné boli ešte dve ženy – kresťanka a moslimka. Po chvíli z jej rúk vychádzalo svetlo a olej. Keď na pokyn jednej z týchto žien položila ruky na Loylu, táto ozdravela. O niekoľko dní bola takto uzdravená aj Myrnina matka. Tým sa začínajú znamenia v Damasku. 27. novembra 1982 maličká ikona (6×8 cm) Kazaňskej Bohorodičky (priniesol ju z Bulharska pre svoju manželku Myrnu jej manžel) v ich dome začal roniť olej. Potom začala Myrna, podľa jej slov, dostávať posolstvá od Ježiša Krista a Panny Márie a začali prichádzať extázy. Olej vytekajúci z jej tela a tiež z ikony bol na základe vedeckého zisťovania klasifikovaný ako 100% olivový olej. Okolo 25. novembra 1983 sa Myrne začali objavovať stigmy – fenomén, cez ktorý osoba nesie rany Ježiša Krista na svojom vlastnom tele. Objavujú sa jej vždy vtedy, keď pravoslávni a katolíci slávia Veľkú noc v spoločnom termíne. Napríklad gréckokatolícky biskup B. Bourkhocke zo Sýrie sa o týchto udalostiach vyjadril: „Môj osobný dojem je, že tu ide o Božie pôsobenie.“ Dokumentácia o týchto neobyčajných javoch je priebežne posielaná do Vatikánu.
Pozvite aj svojich príbuzných, priateľov, známych na tieto miesta a do týchto kostolov:
9. 9. o 17.00 – Klokočov
10.9. o 18.00 – Michalovce (Bazilika Zoslania Svätého Ducha)
11. 9. o 10.00 – Sečovce (Chrám sv. Cyrila a Metoda)
11. 9. o 15.00 – Košice (Dóm sv. Alžbety)
13. 9. o 17.00 – Prešov Sekčov (Chrám Povýšenia svätého Kríža)
14. 9. o 17.00 – Ľutina (Bazilika minor)
15. 9. o 10.30 – Litmanová (Hora Zvir)
15. 9. o 18.00 – Bardejov (Chrám sv. Petra a Pavla)
16. 9. o 18.00 – Brodno – pri Žiline (Farský kostol)
17. 9. o 18.00 – Horné Kočkovce – pri Púchove (Farský kostol)
18. 9. o 17.00 – Žilina Solinky (Kostol Dobrého pastiera)
Pre vstup na prednášku a svedectvo nie je potrebná žiadna registrácia ani vstupenka. Stigmatizovaná gréckokatolíčka Myrna svedčí o svojom poslaní šíriť posolstvá Pána Ježiša a Panny Márie o jednote kresťanov. Navštevuje mnohé štáty sveta a na Slovensko prichádza s požehnaním otcov biskupov.
Maria Dubovska zmienil tento príspevok v Felicita, teraz už sa zbytočne zaoberáš Myrnou a špekuluješ aká je jej misia. Treba sa opýtat aká ….
Peter(skala)
Vdaka zjaveniam Panny Márie Litmanovej a misie Myrny môžeme vidieť lepšie ovocie Ducha Sväteho, ktoré by sme bez nich nevideli:
Odkedy tieto 2 misie pôsobia na východnom Slovensku, môžeme vidieť, že vzťahy medzi rimokatolikmi, grekokatolikmi a pravoslavnymi sa vylepšili.
ešte za komunizmu boli na nože a jedni chceli od druhých aby prestupili i za cenu nasilia.
Vdaka týmto misiam, si ludia týchto… Viac
Felicitaa
Myrna ma vraj misiu jednoty zapadnej a vychodnej cirkvi.
Mna by zaujimali plody jej misie na Slovensku.
Alebo niekde vo svete.S kym vo svete spolupracuje, a ake su plody tej spoluprace?
Litmanova je o nicom. Tam Myrna pride, ale nevidim ziaden vysledok pre zjednotenie.
Peter(skala)
Ovocie misie Myrny na Slovensku vnímam v tom, že veriaci ludia v jej misiu od Boha - začali túžiť po mieri resp. urobiť viac pre mier v Sýrii a vo svete. Odkedy putuje po Slovensku a hovori o vojne v Syrii ako pozýva k modlitbe aj inovercov, ludia na Slovensku hovoria o nádeji na obratenie a lepšom postoji k ludom mimo Slovenska.
Myrna svojou misiou dáva nadej k zmene zmýšľania.
Ludia, ktorí vidi… Viac
Caesar
±φdeiΠš2s
Kristus – vítěz nad démony
„K tomu se ukázal Syn Boží, aby zkazil díla ďáblova“ (2 J 3,8). „… aby smrtí
zkazil moc toho, jenž měl moc na smrtí, to jest ďábla“ (Žd 2,14).
Kristus, Syn Boží, začal svou vykupitelskou činnost tím, že na poušti odmrštil
pokušitele slovy: „Vade Satana! Odstup Satane!“.
Velkou část Jeho veřejné činnosti představuje boj proti démonům, kdy léčil choroby,
zapříč… Viac
Caesar
±φdeiΠš2s
islam nemá nic spolocné s krestanstvom, je to vytvor SATANA!
Islam je diabolská ideologa nenávisti a smrti, Mohamed bol uchylný pedofilný masový vrah, ktorý masakroval, viedol vojny, lupil, plienil, prepadával karavány.
Svatý Don Bosco: Islám je ohavné náboženství prosazující nemorální věci a Mohamed byl podvodník

Publikováno: 24.12.2015

Katolíkom, ktorí zastávajú ekumenické presvedč… Viac
Felicitaa
Ide o to, kto s tesi na Myrnu na Slovensku, aby pouzil jej misiu pre svoje vlastne ciele, a vlastne hluposti, ktore nemusia byt Bozie. Asi tolko .
Pani Myrna uz bola na Slovensku niekolkokrat, ale zeby sa vychodna a zapadna cirkev na Slovensku nejako viac zblizila a zjednotila , nepostrehla som. Naopak. Zapadna cirkv je neustale pod palbou.

Chcela by som spoznat nejake ovocie misie Myrny v slove… Viac
±φdeiΠš2s
nase Slovo nikdy nepotrebovalo papier ani atrament, nebolo snom, ani nocnou morou, nevznasalo sa ... ale narodilo sa , plakalo, dychalo, kracalo, jedlo, pilo, pohladilo, zdvihlo z mar, miesilo hlinu aj plulo do dlani ked bolo treba, ... do dlani ked stretlo slepca pri brane, .. trpelo, zomrelo aj vstalo z mrtvych, nase Slovo zilo, a zit nikdy neprestalo....

obycajne SLOVO co nepotrebovalo byt … Viac
±φdeiΠš2s
feličita:
islam vnimam ako ludsku napodobeninu krestanstva, len si vezmi ten zaciatok, u nich aj u nas, .. to samotne zjavenie "Slova" u nich a u nas

aj islam ma anjela Dzibrila ktory vnuka to slovo prorokovi Mohamedovi a ten to slovo iba pise, tie haky baky fajky na papyrus, aj oni maju slovo ale aj my mame slovo ale rozdiel je obrovsky ... aj u nas fungoval anjel Gabriel ale iba ako … Viac
Felicitaa
Boh je svaty. Tieto slova oddeluju zidov a krestanov od vsetkych inych nabozenstiev,
Mohamed zabijal mecom v mene svojho nabozenstva.
A mna mozu aj krestania duchovne prizabit v mene svojho nabozenstva, ale nie v mene Boha, ktory je svaty.
Peter(skala)
inač tiež som videl video, kde sa modlila Myrna vo svojom domčeku a hovorila, že sa modli aj s moslimami.
Treba si uvedomiť, že moslimovia su podobne ako krestania bud horlivý vo svojom vyznávani viery alebo formálni, takže ak horliví, dokažu pre svoju vieru aj zabiť a ked formálni, dokažu svoju vieru aj zaprieť alebo jednoducho preklenuť prekažky svojej viery a praktizovať vieru ineho … Viac
Peter(skala)
Alica zrejme myslela Východnu liturgiu v Pravoslavnej cirkvi a nie východnu liturgiu grecko-katolickej cirkvi.
Presnejšie, že pravoslavni neuznávaju v liturgii pápeža.
To je pravda, ale kedže diskutujeme o grecko-katolikoch, tak oni uznávaju papeža aj v liturgii
Peter(skala)
Filofej pred 2 hodinami
alica 111,
....
Gréckokatolíci sú verní pápežovi ako málokto, pre túto vernosť trpeli,boli mučení a vraždení.
Filofej
Stalinistickí pravoslávni hierarchovia z Moskvy cez svojich poskokov na Slovensku s plnou podporou vedenia KSČ riadili tzv.Prešovský sobor, pri ktorom bola Gréckokatolícka cirkev na Slovensku zrušená a zakázaná jej chrámy boli ukradnuté a jej predstavitelia potom, čo odmietli prestup ku pravoslávnym, boli väznení a mučení. Sv.Ján Pavol II blahorečil biskupov tejto hrdinskej Cirkvi, ktorí … Viac
henta
Pokorně přijal vůli Boží se slovy: ,,Hóspodi blahosloví". Po dvou kulkách ještě dodal:
,,Nech žije sväté Pravoslávie, nech žije sväta Rus".
Svatý mučeníku Maxime,prosím přimlouvej se za své souvěrce a za svatou Rus ,u Božího Trůnu.
Filofej
alica 111,
najskôr sa dozvdelaj v základnej náuke u Katolíckej Cirkvi a potom tu prídi niečo zmysluplného povedať, lebo tu trúsiš hlúposti.
Gréckokatolíci sú verní pápežovi ako málokto, pre túto vernosť trpeli,boli mučení a vraždení.
Filofej
Felicitaa, dva krát som bol na stretnutí s pani Myrnou, ona potvrdila, že skutočne chodia do jej domu modliť sa aj moslimovia, pretože majú v úcte aj Ježiša aj jeho matku, Pannu Máriu. Takže je to také Assisi v malom.Niektorí moslimovia sa dokonca obrátili ku Kristovej viere.
Pri liturgii Sv.Jána Zlatousteho býva kňaz otočený na východ. Oni nepoužívajú také oltáre ako v Rímskej Cirkvi, majú … Viac
Peter(skala)
. ...ako sa to vezme

...to že greckokatolici ešte nezmenili postoj knaza alebo celibát, neznamená, že je všetko O.K.
Felicitaa
Chcela by som verit, ze si s nou prediskutujete aj problem moslimov a krestanov, pretoze je zname, ze Myrna sa stretavala na modlitbe s moslimami. Zaujimalo by ma jej odpoved, ci sa s nou moslimovia modlili k Panne Marii a k Jezisovi.
A Litmanovska Panna Maria bude urcite potesena, ze Slovensko a syrska moslimska krajina budu opat blizsie.
Dufam, ze po odpovediach od Myrny uz nebudete tolko kriti… Viac