Język
Wyświetlenia
1,5 tys.

Putin ostrzega przed wybuchem wojny

09 lipca 2016
Rosyjski prezydent Władimir Putin w trakcie rozmowy z zagranicznymi mediami ostrzegł przed groźbą wybuchu wojny.
„Zagrożenie irańskie nie istnieje, ale system obrony przeciwrakietowej NATO jest właśnie budowany w Europie” – powiedział Putin.
„Oznacza to, że mieliśmy rację, gdy mówiliśmy, że ich intencje nie są prawdziwe, oni nie są otwarci na nas. Żeby usprawiedliwić budowę tego sytemu, straszą zagrożeniem ze strony Iranu. Raz jeszcze nas okłamali” – dodał.
„W tym momencie system obrony rakietowej już funkcjonuje i używa rakiet, które są montowane w kapsułach z rakiet dalekiego zasięgu typu Tomahawk. Więc system jest zaopatrzony w rakiety, które mogą dolecieć na odległość 500 km w głąb lądu. Jednak wiemy też, że technologia ta staje się coraz bardziej zaawansowana, a my nawet wiemy dokładnie, w którym roku USA będzie miało do dyspozycji nowe rakiety,
których zasięg zwiększy się do 1000 km i więcej. W tym momencie system ten staje się bezpośrednim zagrożeniem dla rosyjskiego potencjału nuklearnego”.
„I oni opowiadają bajki, które wy (dziennikarze – red.) kupujecie i rozpowiadacie o nich w waszych krajach waszym obywatelom. Nie czujecie nadchodzącego niebezpieczeństwa i to mnie martwi. Jak możecie nie rozumieć, że świat kieruje się na drogę, z której nie ma powrotu, podczas gdy wszyscy mówią, że jest w porządku”.
wacula ty chcesz oplywac Hel kajakiem? , ktory od kilkudziesieciu lat nafaszerowany jest militarnie ?
i obecnie najbardziej newralgicznym miejscem napięcia między NATO a Rosją. ” po warszawskim szczycie NATO zostal w nim rozlokowany batalion wojsk natowskich.
i co dalej wedlug Cieb Rosja ma zostac obojetana i nie reagowacze , nic nie szkodzi ,ze dookola okrazona jest bazami NATO?..., to nie … Więcej
wacula
A żarłoczność polityczna Imperium Putina nie zna granic .Za rządów Putina ograniczono wpływy polityczne wielkich oligarchów,aby mógł on sam zawładnąć nimi .Klony jego zapełniają przestrzeń polityczną, nie pozostawiając szans demokracji i opozycji nikomu. Polsce nawet żałuje opłynąć Hel kajakiem i rząd Polski aby nie płacić haraczów niebotycznych zmusza do budowy kanału
jacek61
Za 500 zł PIS zamknął Polakom gęby. Tanio sprzedajemy suwerenność.
.,,..................„I oni opowiadają bajki, które wy (dziennikarze – red.) kupujecie i rozpowiadacie o nich w waszych krajach waszym obywatelom. Nie czujecie nadchodzącego niebezpieczeństwa i to mnie martwi. Jak możecie nie rozumieć, że świat kieruje się na drogę, z której nie ma powrotu, podczas gdy wszyscy mówią, że jest w porządku”.