Jazyk
Zobrazení
713
Libor Halik 2

Rusko i USA se chystají na 3. světovou válku, oficielně potvrdil v OSN Bělousov z ruského ministerstva

27.10.2018 v OSN Andrej Bělousov, zástupce ředitele oddělení pro nešíření a kontrolu zbraní při ministerstvu zahraničí Ruské federace: "Ruská federace se připravuje na válku, zatímco Spojené státy chystají válku." L: tak, či spíš opačně dle Fatimského tajemství vysvětleného P. Malachy Martinem a biskupem Hnilicou, kteří četli i papežem Janem Pavlem II. v r.2000 nezveřejněný zbytek z 3. fatimského tajemství. Každopádně se oba státy k válce chystají. Ale Rusko válku NAPLNO začne DOBYTÍM Turecka, poté co Turecko obsadí zbytek Kypru a některé miniostrúvky patřící Řecku - dle svatých athoských starců.
(budova ruského ministerstva zahraničí)
Zdroje ruské zprávy: ria.ru/world/20181027/1531590547.html a www.kommersant.ru/doc/3784791
Čili připravme se, i když Díky 7.10.2017 zasvěcení PM se válka vyhne naší vlasti Slovensko a Polsko však dodnes nebyly plně zasvěceny pod ochranu Panny Marie Neposkvrněné dle pravidel z Fatimy. Proto se u nich po těch jen částečných, neplatných či až rouhavých jakoby zasvěceních zlo viditelně stupňuje.
Je nutno zapracovat, aby k plnému uctivému zasvěcení Slovenska a Polska došlo včas - dřív než ta válka začne. Napomožte tomu zasvěcení, prosím.

Veřejná doména