Język
Wyświetlenia
1,4 tys.
ŚW.FILOMENA 2

MATKA ZBAWIENIA: Płaczę nad nimi krwawymi Łzami i ciężko Mi na sercu / MOTHER OF SALVATION: I cry tears of blood for them and my Heart is heavy

niedziela, 7 października 2012 roku, godz. 11.00

M
oje dziecko, proszę, módl się za Moje zagubione dzieci, których liczba rośnie każdego dnia. Nie wierzą ani nie potrafią uwierzyć w Mojego Syna i skierować się na inną drogę. Płaczę nad nimi krwawymi Łzami i ciężko Mi na sercu. Jak bardzo są zagubieni i jak wielką czują pustkę. Modlę się, żeby Bóg w Swoim Miłosierdziu szybko otworzył ich zatwardziałe serca.

Ostrzeżenie jest blisko, moje dziecko. Moje dzieci muszą się przygotować. Ci, którzy unikają tych świętych Orędzi od Mojego Syna i Mojego Ojca Przedwiecznego, będą musieli odpowiedzieć przed Bogiem. Wielu szkodzi tej Misji i zachęca dusze do odwrócenia się od niej. Wiele takich dusz zmarło w międzyczasie w grzechu śmiertelnym. Gdyby zaakceptowały modlitwy przekazywane ludzkości, to jest Modlitwy Krucjaty, to mogłyby zostać uratowane.

Tym, którzy nie przyjmują tych Orędzi, nie wolno współpracować ze złym duchem, aby podważać Słowo Boga. Musicie modlić się o niezbędną pomoc, aby odnaleźć w sobie pokój.

Zostało przepowiedziane, że prorok końca czasów nie zostanie przyjęty, nastąpi jednak wiele nawróceń poprzez rozprzestrzenianie się Słowa Boga.

Na własne ryzyko odrzucacie pomoc, która jest w tym czasie posyłana z Nieba, aby pomóc wam zbawić swoje dusze. Nie obrażajcie Mojego Syna, odmawiając słuchania. Możecie to zignorować, gdy przeczytacie te Orędzia z Nieba, ale najpierw musicie słuchać.

Wasza wolna wola oznacza, że możecie wybrać drogę, którą chcecie iść. Wasza wolna wola nie oznacza, że macie prawo do świadomego bluźnienia Duchowi Świętemu.

Gdy nastąpi Ostrzeżenie, zostaniecie napełnieni Światłem Prawdy. Wasza dusza zostanie oświecona i zobaczycie, jakich dobrych i jakich złych uczynków dokonaliście w całym swoim życiu. Na tym etapie wielu z was przyjmie Miłość Boga. Niestety, wielu będzie zbyt upartych, aby uznać swoje winy. Zostaną odrzuceni i będą strasznie cierpieć.

Bądźcie gotowi w każdym czasie. Czas jest krótki.

Wasza umiłowana Matka
Matka Boga
Matka Zbawienia

za: jezusdoludzkosci.pl/2012-10-07-11-0…

_____________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Kolejny w ostatnich dniach cud w Argentynie - Figurka Matki Bożej Róży Duchownej zapłakała krwią [ + VIDEO ]

Koronka do Krwawych Łez Matki Bożej

Kalifornia w ogniu: w spalonym lesie ocalała figurka Matki Bożej

🔥 MATKA BOŻA: Moje dziecko, nie odwracaj się nawet na jedną chwilę, gdy rozpowszechniasz Orędzia od Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, i Boga Najwyższego, ponieważ czas się kończy

JEZUS CHRYSTUS: Wiele narodów musi otrzymać Księgę Prawdy, aby mogły przygotować się do Mojego Powtórnego Przyjścia

Ta Pieczęć została wspomniana w Piśmie Świętym: Pieczęć Boga Żywego

Pieczęć Boga Żywego - do pobrania (PDF)


JEZUS: Miliardy dusz, które są już w piekle, to ci, którzy zuchwale odrzucili Mnie podczas swojego życia

JEZUS: Pokora jest czymś więcej niż tylko przyjęciem cierpienia. Jest potężnym środkiem do pokonania zła

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

Ostrzeżenie dla wierzących, by nie odrzucali prawdziwych proroków

JEZUS: Nie zważajcie na wrzaski sprzeciwu, bo ludzka opinia w Moim Królestwie nic nie znaczy

JEZUS CHRYSTUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

JEZUS CHRYSTUS: Chciałbym podziękować tym, którzy pomagają w rozprzestrzenianiu Mojego Świętego Słowa

I ZOBACZ:

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem


Ks. Natanek - Cud pulsującego Słońca na "Różańcu do granic"
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w JEZUS: Wszędzie muszą być zakładane grupy modlitewne „Jezus do ludzkości” / JESUS: The Jesus to ….
ŚW.FILOMENA
Ostrzeżenie jest blisko, moje dziecko. Moje dzieci muszą się przygotować. Ci, którzy unikają tych świętych Orędzi od Mojego Syna i Mojego Ojca Przedwiecznego, będą musieli odpowiedzieć przed Bogiem. Wielu szkodzi tej Misji i zachęca dusze do odwrócenia się od niej. Wiele takich dusz zmarło w międzyczasie w grzechu śmiertelnym. Gdyby zaakceptowały modlitwy przekazywane ludzkości, to jest Modlitwy … Więcej
ŚW.FILOMENA
Gloria Patri, et Filio, et Spiritui sancto.
Sicut erat in principio, et nunc, et semper
et in saecula saeculorum,
Amen.