Clicks20
uk.news

Документ Ватикану про стать наповнений "двозначними" і "слізливими" формулюваннями

Голландський психолог Жерар ван ден Аардвег розкритикував документ, опублікований 10 червня Конгрегацією з питань освіти під назвою "Чоловік і жінка, такими, якими Він створив їх".

Документ був підтриманий представниками консервативних ЗМІ через те, що він виключає ідею про "гнучкість статевої приналежності".

В ході бесіди з LifeSiteNews.com, Аардвег назвав документ "ілюзорним" і "слізним", а також зазначив, що він переповнений "двозначними" і "дивними" формулюваннями: "У ньому постійно говориться про діалог, бажанні слухати і відкритість".

Аардвег зазначає, що документ став жертвою ідеології ведення діалогу: "Противники християнства спілкуватимуться з вами так, як звикли, керуючись власними правилами".

Він додає, що агресивна ідеологія в області сексуальності, яка існує сьогодні, не несе в собі мудрості, яку можна зберегти: "Завдання церкви полягає не в діалозі, а в навчанні і коригування дій".

Крім того, він зазначив, що автори документа уникають таких тем, як блуд, благочестя, мастурбація, зрада, співжиття, контрацепція, стерилізація і аборт.

Зображення: Gerard van den Aardweg, © LifeSiteNews.com, #newsVjlelmqxtm