Język
Wyświetlenia
325
jamciok

KULT X. POPIEŁUSZKI? Oczywiście, że tak! / NAŚLADOWNICTWO? Hmm ... Tak ale tamten ksiądz bardziej się na da. / TAK WYCHODZI "ISKRA" Z POLSKI

" Drogi mój bracie Polaku, który masz jeszcze złudzenia co do grozy niebezpieczeństwa żydowskiego. Ty, czytelniku „Robotnika”, „Dzienników Ludowych” i innych brukowców, osłaniających żydostwo i ich sprzymierzeńców… Ty, „obywatelu”, co łazisz po żydowskich sklepach i kumasz się z Żydami. Ty, socjalisto, wychodzący na ulicę pierwszego maja. Ty, postępowcu, liberale, walczący z ruchem narodowym! Pragniemy, aby ta broszura dostała się do twoich rąk (o ile oczywiście posiadasz odrobinę dobrej woli i trochę polskości w sercu) i abyś przejrzał!!! Aby się obudziło w Tobie polskie serce, które zatraciłeś w ciasnych, brudnych ulicach Zamenhofów, czy rabinów Majzelsów, tych wszystkich zażydzonych ulicach naszych miast i miasteczek. Abyś te swoje serce odnalazł, a otrząsnąwszy się z „opium”, jakim są Żydzi i ich idea, odnalazł drogę do WIELKIEJ POLSKI.


Ksiazka niniejsza, a raczej szereg pogawędek tu i ówdzie wypowiedzianych, mają jeden cel: aby obudzić w Twoim sercu niespokojne pytanie: — Czy możliwe jest, aby to wszystko co przeczytałem, było prawdą? Jeżeli się obudziło w Tobie to pytanie, to dobrze, bardzo dobrze! Wiedz, że to wszystko jest prawdą. Prawda, choć może w sposób prosty, nie naukowo i pobieżnie podana. Może zarzuci nam ktoś, iż książka nie podaje sposobów walki z żydowskim zalewem. Narazie ma ona na celu obudzenie sumień tych Polaków, którzy jeszcze śpią i nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Są chorzy, którzy nie uświadomili sobie swej choroby i to jest właściwie najgorsze, bo choroba ich niszczy bez ratunku. Gdy sobie uświadomią swój stan — to będzie pierwszy krok do uzdrowienia. Jeżeli niniejsza książka obudzi w twym sercu niepokój, ale nie bardzo temu wszystkiemu co w niej podane wierzysz, nie uciszaj się wewnętrznie, jak to czynią ludzie, którym potrzebny jest spokój do dobrego trawienia po sutym obiedzie… Czytaj obszerniejsze prace o Żydach, masonach, socjalistach, komunistach, pisane wyczerpująco, podające fakty, liczby i daty. Żeby ci ułatwić znalezienie odpowiedniej lektury, podaję szereg książek, których przeczytanie napewno otworzy twój wzrok, którym trochę niedowidzisz i twój słuch, którym nie wszystko słyszysz. Ale przede wszystkim, niechaj obwiń się w tobie polskie serce, niech żywiej zatętni wiarą w nadchodzącą już lepszą Polskę, która Jdzie w skier powodzi, depcząc podłość, jaka i brud”. Polskę, której symbolem jest Krzyż Chrystusowy i Miecz Chrobrego. Polskę, która światłem Wiary Chrystusowej i mocą narodowego, ducha spełni swe posłannictwo i zgasi pięcioramienną gwiazdę Antychrysta. "

Książka do pobrania: stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/…/stanisc582aw-tw…

Napisz komentarz …
jamciok wspomniał ten post w U mnie wczoraj na kolędzie ksiądz[?] przy stole cały czas tak się kiwał na płd. wschód i był bez ….
jamciok
KIM SĄ CHRZEŚCIJANIE WEDŁUG TALMUDU? Nazywamy się w Talmudzie: „A k u m”, czyli bałwochwalcy. Goj, co znaczy – poganin. „N o-chrim” – obcy. Jesteśmy „mordercami” „Nie będzie się przyjaźnił Izraelita z akumem, dlatego, że oni są podejrzani o morderstwo”. (Księga Szulchan aruch). Jesteśmy „nierządnicy i zboczeńcy”. „Nie należy umieszczać zwierząt w zagrodach gojów, ponieważ podejrzani są o … Więcej