Język
Wyświetlenia
1,5 tys.
pl.news 2

Ważny franciszkanin: cudzołóstwo homoseksualne "normalne" i "nie podlega dyskusji"

Niemiecki episkopat na swojej stronie internetowej katholisch.de 12 grudnia pozwolił o. Thomasowi Abrellowi OFM (52) na szerzenie gejowskiej propagandy. Artykuł zawiera obraźliwe grafiki.

Abrell należy do czołowych niemieckich franciszkanów i jest "kapelanem homoseksualistów" w progejowskiej diecezji Osnabrück.

Według niego Kościół ma "problem z homoseksualnością" [co jest prawdą, ponieważ homoseksualizm to podstawowa przyczyna nadużyć seksualnych w Kościele].

Franciszkanin twierdzi, że już "najwyższy czas", by Niemcy uznały gejowskie pseudomałżeństwa. Według niego cudzołóstwo homoseksualne jest "normalne" i "nie podlega dyskusji".

O sobie mówi, że jest "grożono mu śmiercią" i jest ofiarą "oporu i złośliwości" ze strony części Katolików. Wie jednak, że [antykatolicki] biskup diecezji Osnabrück, Franz-Josef Bode "w pełni wspiera" jego działania.

Abrell oczekuje, że homoseksualne cudzołóstwo uzyska aprobatę Kościoła w ciągu dziesięciu lat.

#newsXkrgsxfvwd
wacula
OCH BOŻE DROGI.Czy oni mają za nic CO!! mówi EWANGELIA-Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy,