Clicks3.6K
pl.news
3

Ochrona mniejszości?! W kościele ustawili goryla z ludzkimi genitaliami

Instalacja przedstawiające niebieskiego goryla z męskimi genitaliami została ustawiona w kościele Saint Pierre d'Arène w Nicei (Francja), gdzie ma być pokazywana do 15 września.

To paskudztwo jest jednym z 56 elementów wystawy, której prezentacji życzył sobie lokalny ksiądz, o. Gil Florini.

Autorem goryla jest Patrick Schumacher. Rzeźby nie można pokazać nawet na Facebooku (jest oceniana jako materiał dla dorosłych), ale najwyraźniej dzieci w kościele mogą ją oglądać.

#newsHnelrqpklt
jac505
A gdy ujrzycie ohydę spustoszenia, zalegającą tam, gdzie być nie powinna - kto czyta, niech rozumie - wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry. Kto będzie na dachu, niech nie schodzi i nie wchodzi do domu, żeby coś zabrać. A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni. A módlcie się, żeby to nie przypadło w zimie. Albowiem …More
A gdy ujrzycie ohydę spustoszenia, zalegającą tam, gdzie być nie powinna - kto czyta, niech rozumie - wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry. Kto będzie na dachu, niech nie schodzi i nie wchodzi do domu, żeby coś zabrać. A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni. A módlcie się, żeby to nie przypadło w zimie. Albowiem dni owe będą czasem ucisku, jakiego nie było od początku stworzenia Bożego aż dotąd i nigdy nie będzie. I gdyby Pan nie skrócił owych dni, nikt by nie ocalał. Ale skróci te dni z powodu wybranych, których sobie obrał.

Widzimy bezdyskusyjną ohydę w budynku gdzie zbierają się wyznawcy Jezusa i odprawiane są msze święte, mam nadzieje że ważne. Czy mamy uciekać już w góry, nie wracać z pola ? Myślę, że ta niebieska postać to zapowiedź takich akcji mających rozpraszać, wywoływać niesmak, szok, oburzenie ale i aprobatę dla inności. Mają przypominać nam, że pochodzimy od małp a one żyją bez ubrań. To zachęta do obnażania się wobec innych bez wstydu. Można by jeszcze znaleźć wiele ukrytych, mających oddziaływać na (pod)świadomość, informacji skierowanych do wyznawców Pana Jezusa. I co to ma być ? Co to ma wspólnego z Ewangelią ? Myślę, że ten godny pożałowania ksiądz został przyłapany na brzydkich rzeczach przez bezpiekę i postawiony pod ścianą - albo coś pokaże w kościele albo oni coś pokażą o nim w mediach. A może jest to wywrotowy już kapłan, który postradał rozum ? Matka Boża z Fatimy prosiła aby modlić się za księży. Kto wziął Jej słowa na serio ?
Króluj nam Chryste
Pozdrawiam
KP 15-07-2013
Za każdym razem, kiedy ujrzycie nowe i niezwykłe symbole w Moim Kościele, przypatrzcie się im dobrze, gdyż bestia jest pełna zuchwalstwa i afiszuje się ze swoją nikczemnością poprzez wystawianie na pokaz symboli, które oddają jej cześć.