Jazyk
Pozretia
546
csk.news 8 1

Viac detailov o tajnom doznaní nevinného kardinála Pella

Fiktívne doznanie kardinála George Pella z 11. decembra - ohlásilo en.news včera - bolo založené na jednomyseľnom verdikte poroty, píše anti-Cirkvený TheDailyBeast.com (12. decembra).

Kardinál bol uznaný ako "vinný" z homosexuálneho zneužívania dvoch chlapcov zo zboru v Melbourne koncom 90-tych rokov, keď bol Melbourne arcibiskupom, hoci vzhľadom na miesto nie je možné, aby takéto zneužitie mohlo nastať.

Proces je stále v Austrálii, čo zabraňuje zverejneniu všetkých údajov o tajnom súdnom konaní.

Po celú dobu Pell zopakoval svoje vehementné a konzistentné popretie všetkých takýchto obvinení.

Druhá štúdia známa ako "súd plavcov" sa začne začiatkom roka 2019. Pell je obvinený z toho, že "sexuálne urazil" dvoch chlapcov hrajúcich hry vo verejnom plaveckom bazéne v meste Ballarat v štáte Victoria pred viac ako štyridsiatimi rokmi, hoci nie sú potvrdení svedkovia.

Pellovo presvedčenie je výsledkom pokračujúceho hoaxu zneužívania, ktorý považuje kňazov za vinných pred usvedčením nevinnými, aj keď výskyt sexuálneho zneužívania medzi katolíckymi kňazmi je minimálny.

Obrázok: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsZwtshzjnka
Zedad
Hoki
Zprávy
21.12.2018
Síla instituce nespočívá v dokonalosti jejích členů, nýbrž v její vůli po ustavičné očistě
No nahlédni na radiovaticana do posledního článku. Opět se sexuje! No a co radostná zvěst, a co říci pravdu!
„Již roky se církev seriózně snaží vykořenit zlo zneužívání, které volá o pomstu k Pánu, k Bohu, který nikdy nezapomíná na utrpení, jež nezletilým způsobili příslušníci … Viac
Zedad
Hoki no tak to přece víme a je to psáno Hoki. Církev je jedna, je svatá, je katolická a mimo tuto Církev není spásy. Proto nevím, co tu nacvičuješ.
Hoki
Milý Zedade, přeji ti krásné Vánoce a vážně se v něčem nepatlej. Církev je krásná a má úžasného Mistra a věřící lidé smějí věřit v mnohá zaslíbení, přátelství, lásku, naději.... Krtci většinou lezou neviděni pod zemí a mají zakrslá očička a vidí jen hlínu a sem tam žížalku :) Takže prosím - je dobré mít otevřené oči a nebýt krtkem. To platí pro mnohé zarputilce co neumí vidět ušlechtilé věci....Viac
Zedad
Hoki Proč by měli Církev dělat přívětivou? Vždyť když uděláte z Církve úchyláky, staré dědky, partu staromilců, grupu nadržených co se žen bojí a nebo je vnímají cynicky a co se zajímají o chlapečky, tak jaká bude informační výslednice? Proto jsem rád třeba i za toto: primicejendy.cz

Přesně, když se člověk v něčem neustále patlá a myslím jako ty je starý dědek … Viac
Zedad
Hoki nesleduj bulvár, ale čti promluvy papeže Františka. V každé promluvě má sex, zneužívání a nijak to neutne.
Ano, to je pravda, že věřící lidé jsou trnem v oku satana a útoky na věřící tu jsou.
Proč se papež František neustále patlá jenom v sexu, tak to nevím.
Prioritou těch co nás vedou má být slovo evangelia, slovo radosti, slovo naděje....
Hoki
Rád bych podotknul a to nikterak nechci omlouvat vinu či nevinu, že veškeré věci týkající se SEXU jsou vítaným palivem ke kritice Církve. Je to násada smetáku, kterou se Církev tluče a to nejen v bulváru a jeho titulcích. Nebuďme naivní. Katolická Církev se svým celibátem bude vždy trnem v oku sekulárnímu světa, který se cítí být nepřímo moralizován a provokován těmi, kteří nepodléhají světskému … Viac
Libor Halik
Kardinál bol uznaný ako "vinný" z homosexuálneho zneužívania dvoch chlapcov zo zboru v Melbourne koncom 90-tych rokov, keď bol Melbourne arcibiskupom, hoci vzhľadom na miesto nie je možné, aby takéto zneužitie mohlo nastať.