Мова
Перегляди
19
uk.news

Видання Irish Times закликає відсторонити трьох кардиналів з Всесвітньої зустрічі сімей

Видання Irish Times закликає відсторонити прихильників геїв, кардиналів Кевіна Фаррелла, Дональда Вюрла і Оскара Родрігеса Марадьяга, від Всесвітньої зустрічі сімей, яка пройде з 22 по 26 серпня у Дубліні.

Видання посилається на групу, яка називає себе Ending Clergy Abuse («Покладемо край порушенням духовенства»), і заявляє про те, що кардинали «повинні отримати не почесті, а розслідування», додаючи, що вони активно сприяли священикам, які здійснювали розпусні дії гомосексуального характеру.

Кардинал Фаррелл зобов'язаний своєю кар'єрою колишньому кардиналу Теодору Маккерріку. До цього він служив в Легіоні Христа, який був заснований ще одним гомосексуалістом по імені Марсьяль Масьель. В обох випадках, Фаррелл повідомив представникам ЗМІ, що він «ніколи не чув ні про що подібне».

Кардинал Вюрл замінив вашингтонського кардинала Маккерріка, в той час коли єпархії Нью-Джерсі виявилися в центрі скандалу, пов'язаного з зізнаннями жертв Маккерріка.

Кардинал Родрігес протягом багатьох років покривав свого вікарного епіскопа Хуана Хосе Пінеду, який також був причетний до гомосексуальних скандалів.

Швидше за все, три кардинали зможуть продовжити свою діяльність, адже вони є лібералами, і користуються протекцією Папи Франциска.

Більш того, Всесвітня зустріч сімей буде активно підтримувати гомосексуальну ідеологію.

Зображення: Kevin Farrell, Donald Wuerl, Oscar Rodriguez Maradiaga © wikipedia, CC BY-SA, #newsMtzgxqusrl
Написати коментар
uk.news згадав цей пост в Дивовижна звістка - кардинал не буде присутній на Всесвітній зустрічі сімей.