Clicks2.4K
Ewelina Anna
218

Migawka z realizacji papieskiego dokumentu Summorum Pontificum w Poznaniu.

Można sobie różnie myśleć o takim czy innym sposobie reagowania., Jednakże człowiek który widzi, że jest po uszy w szambie, a jak chce wyjść ktoś go tam ciągle na powrót wpycha i wmawia, że to perfumy, ma prawo do paru ostrych słów i to mu trzeba wybaczyć.

Zresztą, kiedy jest otoczony ludźmi wciąż bluzgającymi, co wynika z nagrań, czasem z osłuchania może myśleć wulgaryzmami, z psychicznego zmęczenia. A samotność i prześladowania powiększają i kuszenia i napaści szatańskie. W samotności szatan usiłuje człowieka i bardziej pognębić, i bardziej przestraszyć, dlatego kapłanów katolickich nie wolno pozostawiać samych kiedy wracają do prawdziwej wiary.

Sytuacje prześladowań wobec Mszy Wszechczasów, która w teorii może być odprawiana bez pozwolenia biskupa na prośbę wiernych a w praktyce jest prześladowana a jak ludzie o nią pytają są odsyłani z informacją, że jej nie ma - taka sytuacja wzywa o pomstę do nieba, bo jest wstrętnym zakłamaniem hierarchii.

Jeśli chcą szkodzić i zamykać kościoły, wprowadzać inne religie to się na przepisy powołują. Jak chcą niszczyć, to im przepisy nie są potrzebne. Przepis pozwala na Mszę, a mimo to jest ona niszczona i kapłani są niszczeni.

To jest sprawdzian także dla wiernych. Gdyby umieli bronic swoich prześladowanych pasterzy a nie zachowywali się jak bydło na rzeź, nie byłoby tylu ofiar po stronie kapłanów.

A tu słyszę, że Gądecki powiedział, że nie ważne jest bezpieczeństwo narodu, liczy się człowiek. W kontekście islamskiej nawały na Europę. Że nie liczy się Polska, tylko to, żeby tu islamistów przyjąć.

I nikt z kościoła nie wyszedł? Żadne bydlę do sponsorowania kurii nie trzasnęło drzwiami na takie coś? Nikt nie zapytał, czy on wie, że nie jest w meczecie tylko w kościele katolickim i że mu się okazje pomyliły? Że o Bożym Narodzeniu się na Pasterce mówi? O Chrystusie Zbawicielu świata a nie o Mahomecie, zbrodniarzu, gwałcicielu dzieci i zboczeńcu?

Jeśli taka jest nasza wiara, że pozwalamy takie bzdury z ambon mówić, to nam wszystkich świętych i wierzących kapłanów pomordują a nas na gwałty i rzezie oddadzą, albo islamowi , albo na zwierzęta robocze syjonistom. To się goje nazywa. Jak sobie chcemy.

Ale żebyśmy się potem nie dziwili, że w Kościele świętych mordują "między zasłoną przybytku a ołtarzem" a zostają sami agenci i tchórze, którzy niczego nas nie uczą.

Utrzymać jednego kapłana, żeby sprawował prawdziwą katolicką liturgie może kilka rodzin. Nie trzeba im kasy na superauto, można mu pożyczać jak potrzeba, ale chleb powszedni to nie problem zapewnić, jakby ludzie byli świadomi. Dobrze byłoby się zastanowić, bo tego kapłana salezjanina, co tam posługuje w tym Poznaniu u salezjanów, wywalą na zbity pysk z zakonu. Jeden katolicki wierzący kapłan mniej.

Zostaną w zakonie ci od jeżdżenia w Alpy za tace od wiernych i od palenia skrętów pokątnie, czy ci od kabanosków w piątki. Więc trzeba się ogarnąć i umieć zadbać. Zawalczyć, żeby został, bo mają wierni prawo papieskie!!! do tej mszy i tego kapłana. Bezprawnie się go prześladuje. Czas najwyższy żeby się wierni katolicy katolikami poczuli a nie bydełkiem na pastwisku do regularnych postrzyżyn przez modernistów.

Moderniści sobie poradzą. Jak im by tacy zabrakło przez ich własne dziadostwo i zaprzaństwo to jak w Niemczech i na pornografii biznes sobie zrobią. A katolicki kapłan żeby niedostatek cierpiał i nikt się za nim nie ujął, to już świadectwo o poziomie wiernych. Takich mamy kapłanów jakich sobie wymodlimy, jakim damy żyć. Za jakimi idziemy. Okazuje się, czy jesteśmy owce Chrystusowe czy barany na pastwisku kozła.

Na zdjęciu realizacja w Poznaniu papieskiego pozwolenia odprawiania bez pozwoleń, tylko na prośbę wiernych Mszy Wszechczasów. Zabrakło kaplicy, więc został korytarz. Zabrakło ołtarza to się pianino przydało. Nie było choć salki to korytarzem może do toalety w międzyczasie sobie braciszek przemaszerował i wszystko gra. Tak się realizuje w praktyce gdzieniegdzie papieski dokument Summorum Pontificum. I ktoś śmie mówić wierzącym o posłuszeństwie. Bezczelność.
stosowna likes this.
Quas Primas
Posłuchajcie sobie, jak piękną postawą wykazali się obrońcy katolickiej Wiary. Dziś nie ma (na razie) aż takich szykan jak wtedy, ale zacznijmy w małych rzeczach bronić świętej Wiary i Mszy świętej, a Pan Bóg da nam siłę na rzeczy wielkie.
Poniżej (w albumie) same FAKTY
ZNISZCZĘ TWÓJ KOŚCIÓŁ - DEMON DO BOGA
Agata.B likes this.
stosowna
Informacja ze strony na FB "W obronie Mszy Św. Wszechczasów u Salezjanów w Poznaniu"

"Wierni będą wdzięczni za umożliwienie uczestniczenia we Mszy Świętej tradycyjnej i pragną, żeby Msza Św. pozostała w tym miejscu - Parafii przy ul. Wronieckiej 9 w Poznaniu. 📷
Od początku (tj. od sierpnia bieżącego roku) wierni uczęszczali na Mszę Św. w rycie rzymskim do Parafii pw. Najświętszej Maryi Wspomoży…More
Informacja ze strony na FB "W obronie Mszy Św. Wszechczasów u Salezjanów w Poznaniu"

"Wierni będą wdzięczni za umożliwienie uczestniczenia we Mszy Świętej tradycyjnej i pragną, żeby Msza Św. pozostała w tym miejscu - Parafii przy ul. Wronieckiej 9 w Poznaniu. 📷
Od początku (tj. od sierpnia bieżącego roku) wierni uczęszczali na Mszę Św. w rycie rzymskim do Parafii pw. Najświętszej Maryi Wspomożycielki Wiernych przy ul. Wronieckiej 9 w Poznaniu, sprawowaną przez ks. Michała Woźnickiego.Msza Św. odprawiana była codziennie o godzinie 6 a we wtorki i piątki o godzinie 19.
Żeby uczestniczyć we Mszy Św. ,wierni przyjeżdżali tu z różnych dzielnic Poznania. Niezależnie od pogody zawsze byli. Codziennie odmawiali Różaniec w języku Kościoła. Uczestniczyli w adoracji Najświętszego Sakramentu, odprawiali Godzinki. Młodzi, którzy przychodzili na tą jedyną Mszę Św. chcieli pod opieką księdza Michała Woźnickiego uruchomić Duszpasterstwo Tradycji Katolickiej.
Wielu z nich to osoby starsze, które uświadomiły sobie, że zostały pozbawione największego, jedynego skarbu, jakim jest Msza Św. w tradycyjnym rycie. Żyli nieświadomi i zwodzeni.Odkryli , jak wiele różni tą jedyną Mszę Świętą od obecnej Novus Ordo. To nie są zmiany tylko "kosmetyczne" ale niemal całkowite sprotestantyzowanie Mszy Świętej.Tradycyjna Msza Święta uformowała wielu prawdziwych świętych. Wzbogacana i rozwijana przez wieki Tradycji, została skodyfikowana przez papieża, który został Świętym – Piusa V.Tradycyjna Łacińska Msza Święta nigdy nie została legalnie uchylona, a zatem pozostaje ona ważnym rytem Kościoła katolickiego. Papież św. Pius V udzielił wieczystego zezwolenia, ważnego „po wsze czasy”, do odprawiania Tradycyjnej Mszy Świętej swobodnie, legalnie, bez skrupułów, kary, wyroku lub cenzury (bulla Quo primum). Natomiast papież Paweł VI, promulgując Nowy Ryt Mszy, zadeklarował: „(ten) ryt (…) sam w sobie NIE jest zdefiniowany dogmatycznie” (19 listopada 1969 roku).
Wierni zostali postawieni przed wyborem: albo dają się protestantyzować uczestnicząc w Nowym Rycie Mszy, albo zachowają Wiarę Katolicką poprzez wierne przylgnięcie do tradycyjnej Mszy Świętej w Rycie Rzymskim.
Do niedawna powszechne było błędne przekonanie, iż Msza tradycyjna została zakazana, a jedyną legalną formą sprawowania Najświętszej Ofiary jest nowy porządek Mszy Św. wprowadzony w 1970 r., jaki spotykamy powszechnie w naszych kościołach.
7 lipca 2007 r. ukazało się motu proprio Benedykta XVI „Summorum Pontificum”, jak również list Papieża do biskupów w związku z publikacją dokumentu. Nowe przepisy obowiązują od 14 września 2007 r. Przyczyną ich wydania, jak czytamy w liście Papieża do biskupów, jest zapotrzebowanie na sprawowanie liturgii w dawnej formie. Benedykt XVI określił, iż mszał klasyczny nigdy nie został zakazany. Proboszczowie bądź rektorzy kościołów (a w braku takiej możliwości ordynariusze miejsca) powinni chętnie przyjmować prośby wiernych o odprawianie Mszy Św. w Rycie Rzymskim, jeżeli w parafii stale istnieje możliwość zebrania się na takiej Mszy grupy wiernych. Msze takie mogą być swobodnie sprawowane w dni powszednie, natomiast w niedziele i święta może być odprawiona jedna taka Msza. Należy umożliwiać wiernym udział w dodatkowych ceremoniach w tradycyjnej formie przy specjalnych okazjach, takich jak śluby, pogrzeby, pielgrzymki itp. Proboszcz wyraża zgodę na zastosowanie Rytuału Rzymskiego przy sprawowaniu sakramentów chrztu, małżeństwa, pokuty i namaszczenia chorych. Ordynariusz ma prawo użyć dawnego Pontyfikału Rzymskiego przy udzielaniu sakramentu bierzmowania. Duchowni mogą używać Brewiarza, promulgowanego w 1962 r. Ordynariusz miejsca może erygować parafię personalną lub mianować rektora albo kapelana dla sprawowania liturgii w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. Nad wprowadzaniem w życie przepisów motu proprio „Summorum Pontificum” czuwa Papieska Komisja „Ecclesia Dei”, która wydała w 2011 r. instrukcję wykonawczą do papieskiego dokumentu, w której wyjaśniła pojawiające się wątpliwości i podała bardziej szczegółowe wskazania jego realizacji.
Wiernych niepokoi zakaz głoszenia Słowa Bożego przez księdza Michała Woźnickiego. Jako wierni, codziennie biorący udział we Mszy Św. zostali pozbawieni nauki płynącej z Ewangelii.
Nie został określony powód dla którego zakaz ten został w stosunku do księdza Michała Woźnickiego wydany, poza stwierdzeniem, że kazania jego są kontrowersyjne.
Zaskakiwał również fakt, że Msza Św. odprawiana była przy zamkniętych na klucz drzwiach.
--------------------
W połowie grudnia 2017 roku miała miejsce coroczna inspekcja Księdza Inspektora Jarosława Pizonia. Wierni, w ramach spotkań z różnymi grupami istniejącymi na terenie parafii, poprzez księdza Michała Woźnickiego prosili o spotkanie z ks. Inspektorem. Prosili o tzw. salezjańskie słówko i uczestnictwo w modlitwie. Ks. Inspektor nie zgodził się na spotkanie.
Był to jednocześnie pierwszy dzień " Ogłoszeń" ks. Michała Woźnickiego, które zostały nagrane i upublicznione.
W związku z upublicznieniem "Ogłoszeń" i podjęciem przez księdza Michała Woźnickiego próby ratowania Mszy Świętej Wszechczasów na Wronieckiej 9, rozpoczęło się nękanie księdza.
Msza Święta została zakazana i od tego momentu wierni uczestniczą w niej w różnych miejscach - przed drzwiami kościoła lub na klatce schodowej.
--------------------------------------
Prosimy o wsparcie wiernych i księdza Michała Woźnickiego w walce o Mszę Świętą Wszechczasów. Prosimy o uczestnictwo jak największej liczby Poznaniaków i nie tylko we Mszy Św.
Prosimy o nagłośnienie tej najważniejszej sprawy."
yuitrel and 2 more users like this.
yuitrel likes this.
Quas Primas likes this.
Ewelina Anna likes this.
Lucyferyczny plan zniszczenia Kościoła Katolickiego

11. Wstrzymać praktykę odprawiania Mszy przed Eucharystią w Tabernakulum.

Nie dopuszczać żadnych tabernakulów na stołach używanych do odprawiania Mszy.

Ołtarz powinien wyglądać jak stół w jadalni.

Uczynić go przenośnym w celu zasugerowania, że nie jest on święty, lecz że może spełniać rozmaite zadania, jak np. stół konferencyjny lub stół …
More
Lucyferyczny plan zniszczenia Kościoła Katolickiego

11. Wstrzymać praktykę odprawiania Mszy przed Eucharystią w Tabernakulum.

Nie dopuszczać żadnych tabernakulów na stołach używanych do odprawiania Mszy.

Ołtarz powinien wyglądać jak stół w jadalni.

Uczynić go przenośnym w celu zasugerowania, że nie jest on święty, lecz że może spełniać rozmaite zadania, jak np. stół konferencyjny lub stół do gry w karty.

Za nim postawić co najmniej jedno krzesło. I niech ksiądz siada na nim po Komunii dla zaznaczenia jego odpoczynku po jedzeniu.


Nigdy nie pozwolić księżom klęczeć podczas Mszy, jak również ludziom podczas podawania Komunii.
Ewelina Anna
W wolnej chwili trzeba siąść i napisać przypomnienie do władz zakonnych:

1. Pozwolenia na tę mszę nie trzeba.
2. wystarczy prośba
3. Do Episkopatu skargę na niewypełnianie prawa przez władze zakonne
4. Do Nuncjusza Apostolskiego.

I kupą. Komu na wierze katolickiej zależy. Tak się szarga wytrzymałość katolików stręczeniem do islamu, do luteranizmu, że już naprawdę trzeba reagować a nie iść jak …More
W wolnej chwili trzeba siąść i napisać przypomnienie do władz zakonnych:

1. Pozwolenia na tę mszę nie trzeba.
2. wystarczy prośba
3. Do Episkopatu skargę na niewypełnianie prawa przez władze zakonne
4. Do Nuncjusza Apostolskiego.

I kupą. Komu na wierze katolickiej zależy. Tak się szarga wytrzymałość katolików stręczeniem do islamu, do luteranizmu, że już naprawdę trzeba reagować a nie iść jak bydło na rzeź. Tylko ślepy nie widzi przepaści na końcu tej drogi.
Nemo potest duobus dominis servire ! likes this.
Ewelina Anna
@VRS Ale wie Pan co? Ks. Bałemba ma rację, z tym wyganianiem diabła diabłem. Ale z drugiej strony się zabija człowieka, dręczy, ten kapłan Woźnicki jest szykanowany regularnie i na to nie ma inspektora zakonnego, to się robi w imię prawa, łamiąc prawo wiernych do tej mszy. W jedną stronę prawo pozwala szykanować i dręczyć w drugą coś dobrego zrobić już nie. ja wiem, że ten ksiądz niewłaściwie …More
@VRS Ale wie Pan co? Ks. Bałemba ma rację, z tym wyganianiem diabła diabłem. Ale z drugiej strony się zabija człowieka, dręczy, ten kapłan Woźnicki jest szykanowany regularnie i na to nie ma inspektora zakonnego, to się robi w imię prawa, łamiąc prawo wiernych do tej mszy. W jedną stronę prawo pozwala szykanować i dręczyć w drugą coś dobrego zrobić już nie. ja wiem, że ten ksiądz niewłaściwie się czasem zachowa ale ja nie wiem, jak ja bym reagowała gdyby mi współbrat do zamkniętego na klucz pokoju wchodził z kopa rozwalając zamek. Tak się robi w zakonie? Wiem, że święty by przetrwał. Ks Małkowski nie raz na odlew oberwał w twarz pięścią współbrata w kapłaństwie i żyje. Zniesienie tego to nie ludzkie ale już heroiczne. Powinien, owszem, wytrwać i nie ubliżać, ale nie zawsze się wytrzyma takie "pukanie" do prywatnego pokoju. Na łajdactwa, nieczystości, trwonienie majątku który zakon dostaje od biedniejszych od siebie wiernych i trwoni na rozkosze nie ma inspektora. Na zakaz mszy pozwolonej przez papieża nie ma inspektora, ale rozgoryczone słowa szykanowanego i mordowanego kapłana się od razu zauważy.
Nie powinniśmy i my zwalczać diabła diabłem. Ale upominać się o prawa nadane przez papieża mamy prawo.
stosowna and 3 more users like this.
stosowna likes this.
Quas Primas likes this.
Nemo potest duobus dominis servire ! likes this.
modernistae prohibere likes this.
One more comment from Ewelina Anna
Ewelina Anna
@VRS Tak trzeba. Kocham takie od serca i mocno ściskam prawicę. Jesteśmy katolikami i nas nie dobiją. Prawda jest w Chrystusie a my stajemy przy Nim, jedynym Zbawicielu świata, w którego Ewangelii nie zmieni się ani jota, nawet jak przeminie niebo i ziemia. Słowo Boże, Jezus Chrystus, jest osnową wszelkiego istnienia i nie zmieni się nigdy.
yuitrel and one more user like this.
yuitrel likes this.
Nemo potest duobus dominis servire ! likes this.
Zwolennicy porozumienia między Kościołem, a rewolucją

Dwa prądy zwalczają się w Kościele od dwóch wieków: po rewolucji francuskiej, niektórzy pragnęli pogodzić się z jej zasadami i dojść do porozumienia z nieprzyjaciółmi Kościoła; inni odrzucali tę ugodę, ponieważ Nasz Pan Jezus Chrystus ostrzegł nas:

Kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie”.

Jeżeli więc jest się za królowaniem Jezusa Chry…
More
Zwolennicy porozumienia między Kościołem, a rewolucją

Dwa prądy zwalczają się w Kościele od dwóch wieków: po rewolucji francuskiej, niektórzy pragnęli pogodzić się z jej zasadami i dojść do porozumienia z nieprzyjaciółmi Kościoła; inni odrzucali tę ugodę, ponieważ Nasz Pan Jezus Chrystus ostrzegł nas:

Kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie”.

Jeżeli więc jest się za królowaniem Jezusa Chrystusa, automatycznie jest się wrogiem Jego nieprzyjaciół; innej możliwości nie ma.


Aby dojść do porozumienia za wszelką cenę, ci pierwsi utrzymywali, iż można by przestać mówić o Panu Jezusie, co wcale nie oznacza, ze przestaje się Go miłować Lecz aż do Soboru Watykańskiego II papieże potępiali ich rozumowanie.

Jezus Chrystus jedynym Bogiem, jedynym Władcą

Pan Jezus jest naszym Władcą, naszym Bogiem Winien On zatem zapanować nie tylko w naszym życiu prywatnym, nad naszymi osobami, lecz również w naszych rodzinach, w naszych wioskach i w całym kraju.

Mimo wszystko, czy się tego pragnie, czy tez nie, pewnego dnia będzie On naszym Sędzią gdy nadejdzie na obłokach, aby sądzić cały świat, wszyscy ludzie znajdą się u Jego stóp – buddyści, muzułmanie, wszyscy, ponieważ nie ma wielu bogów, lecz tylko jeden, tak jak śpiewamy wGloria: Tu solus sanctus, Tu solus Altissimus Iesu Christe.

Zstąpił On z nieba, aby nas zabawić, to On jest władcą w niebie i będziemy Go oglądać po śmierci.


Podział wśród katolików: „katolicy liberalni”

Prawdziwy podział ujawnił się podczas Rewolucji francuskiej Jego początki mieszczą się zresztą w konflikcie katolików z protestantami W taki to oto sposób cała warstwa intelektualistów przeciwstawiła się Panu Jezusowi w rezultacie prawdziwie diabelskiego spisku przeciwko Jego panowaniu, o którym nie chciano już więcej słyszeć. Tolerowaliby oni oddawanie Mu czci w naszych kaplicach i zakrystiach, lecz w żadnym wypadku na zewnątrz. Nie należało już wspominać o Panu Jezusie w trybunałach, ani w szkołach, ani w szpitalach, jednym słowem nigdzie.

Mówili oni na przykład:

Waszym Panem Jezusem Chrystusem obrażacie buddystów. Skoro oni w Niego nie wierzą, zostawcie ich w spokoju! Dlaczego wszędzie chcecie umieszczać Jezusa Chrystusa?


Lecz Pan Jezus ma prawo królować wszędzie, a w krajach katolickich jest prawdziwym władcą Musimy więc zrobić wszystko co tylko możliwe, aby On królował, musimy nawrócić tych, którzy Go nie znają i przez to jeszcze nie czczą, aby oni również stall się Jego poddanymi i uznali swego Boskiego Mistrza.

Zatem podczas Rewolucji francuskiej katolicy podzielili się mamy więc tych, którzy zgodzili się czcić Pana Jezusa w rodzinach i parafiach (lecz nie poza ich obrębem) oraz tych, którzy na odwrót, pragnęli, aby królował On wszędzie Pierwsi, usprawiedliwiając fakt, iż nie mówi się już o Panu Jezusie w społeczeństwie, powoływali się na prawo wyboru wiary lub niewiary Lecz to nieprawda, nie ma prawa wierzenia w co się chce Pan Jezus wyraźnie to powiedział:

Ten kto uwierzy będzie zbawiony, ten kto nie uwierzy będzie potępiony”.
MODERNIŚCI, działają w celu stworzenia jednej światowej religii stąd dążenie do kompromisu - nowe czasy - nowe zasady wiary.. Piekła nie ma, Bóg miłosierny wszystko, wszystkim wybaczy.. sZatan to tylko taki straszak ze średniowiecza dla ciemnego ludu.

Takie są punkty działania masonerii i do tego jak widzimy dążą:

1. Powołanie globalnego rządu, który przejmie realną władzę nad światem. Obecni…More
MODERNIŚCI, działają w celu stworzenia jednej światowej religii stąd dążenie do kompromisu - nowe czasy - nowe zasady wiary.. Piekła nie ma, Bóg miłosierny wszystko, wszystkim wybaczy.. sZatan to tylko taki straszak ze średniowiecza dla ciemnego ludu.

Takie są punkty działania masonerii i do tego jak widzimy dążą:

1. Powołanie globalnego rządu, który przejmie realną władzę nad światem. Obecnie już takie gremium istnieje, ale działa nieoficjalnie zajmując się koordynacją i ustalaniem daleko idących planów.

2. Całkowite zniszczenie kościoła rzymsko-katolickiego przez wewnętrzne rozbicie i podział wśród kardynałów, biskupów, kapłanów.

Wprowadzenie do wewnątrz kościoła coraz więcej agentów, dywersantów, którzy zajmując różne, stanowiska zrealizują do końca ich plan / tzn. lucyferyczny plan zniszczenia kościoła/ a także czyniąc coraz większe zgorszenia dla wiernych, nie ponosząc za to żadnej kary od swych przełożonych. Bezwzględne tabu /milczenie/ w głoszeniu o istnieniu szatana i karze wiecznej w piekle.


Wychwalanie biskupów i wbijanie ich w pychę jacy to oni są postępowi, nowocześni i otwarci na dialog i kompromis. Było dla mnie wielką pociechą, kiedy uznali, że jawna i zewnętrzna walka z kościołem nie przyniesie zaplanowanego zwycięstwa. Chrystus powiedział “A bramy piekielne nie zwyciężą go”.

3. Oderwanie dzieci od rodziców i umieszczenie ich w specjalnych ośrodkach, szkołach kierowanych przez ludzi masonerii. Poddanie ich całkowitej i powszechnej demoralizacji, aby stały się ludzkimi zwierzętami podatnymi na wszelką manipulację i kłamstwo.

Manipulując naukami ścisłymi należy przekonać ich, że poza materią nic nie istnieje, a człowiek sam dla siebie jest bogiem. I sam dla siebie ustala prawa.

4. W stosunku do ludzi, którym do końca nie uda się zniszczyć resztek wiary w Jezusa Chrystusa, należy uczynić wszystko aby jednocześnie wierzyli we wszelkie zabobony, różne tajemne moce, gdyż całkowity materializm spowodowałby choroby psychiczne. A choroba psychiczna zwalnia od winy i odpowiedzialności przed prawdziwym Bogiem. Chodzi o to aby po śmierci ponieśli za swe czyny jak największą karę i winę. Kierowane to było głównie do ludzi w Ameryce, Europie i Australii.

5. Powszechna i bez ograniczeń aborcja.

6. Powszechna i bez ograniczeń eutanazja ludzi starych i niepełnosprawnych.

7. Powszechna prostytucja i istnienie powszechnych domów publicznych.

8. Najwyższe przywileje dla homoseksualistów, lesbijek, wszelkiego zboczenia moralnego na całym świecie.

9. Wprowadzenie do powszechnego spożycia tajemnych substancji, które w organizmach kobiet i mężczyzn będą powodowały bezpłodność. Określone instytuty pracują nad tym. Chodzi o wyprodukowanie takiej substancji, której nie można by było wykryć i udowodnić, że ma takie własności.

10. Forsowanie za wszelką cenę badań w genetyce aby przekroczyć krytyczną granicę, która spowoduje nieodwracalny stan dla życia roślinnego i biologicznego na ziemi.

11. Dobrowolnie i bez ograniczeń spożywanie narkotyków. Zaniechanie karania za spożywanie.

12.
Wykorzystanie na wielką skalę magii, okultyzmu, spirytyzmu w mediach aby w sposób tajemny manipulować, zwodzić, ogłupić a w końcu doprowadzić miliony ludzi do obłędu, aby powstał powszechny chaos, bezład i doprowadzić do wzajemnego mordowania.

13. Promowanie za wszelką cenę ruchu nowej szatańskiej religii “Nev Age” wschodnich religii / buddyzmu, hinduizmu./. Finansowanie wszelkich sekt antykościelnych i satanistycznych, zespołów rockowych.

14. Wprowadzenie jak tylko możliwie szybko chipowanie ludzi na rękę lub czoło. Należy wmówić im, że to dla ich bezpieczeństwa.


Gdy to się stanie Centra masońskie przejmą całkowitą kontrolę ekonomiczną nad ludzkością Dlatego, że bez tego znaku nie będzie można nic kupić ani sprzedać. Opanują całą dystrybucję i handel na świecie.

15. Pozorne zwalczanie terroryzmu na świecie. W rzeczywistości podejmowanie tajnych działań, aby podsycać nienawiść i doprowadzać do wzajemnego mordowania plemion w Afryce, Azji, Ameryce Południowej, aby doprowadzić do całkowitej zagłady całych rejonów świata.

16.
Za wszelką cenę ograniczyć ilość ludzi w świecie aż do określonej ilości około 200 milionów.
stosowna
Świetny tekst!
Iakob and one more user like this.
Iakob likes this.
Bos016 likes this.
LovVal
TO MI SIE PODOBA !!! BRAWO ZA WSZYSTKIE KONKRETNE I KONIECZNE SŁOWA!!! JESTEM ZA!!!
LovVal likes this.
Quas Primas
9 Ogłoszenia - Ksiądz Michał Woźnicki SDB, Poznań, 26.12.2017

"Miły "pan" w Kościele katolickim, to najniebezpieczniejszy człowiek dla Twojej duszy!"
Tak powiedział ks. Michał w ostatnich ogłoszeniach (link powyżej). No i zgadzam się z księdzem.
Takich "miłych panów" w sutannach, mamy w Kościele mnóstwo!
yuitrel and 2 more users like this.
yuitrel likes this.
LovVal likes this.
Bos016 likes this.
Quas Primas
Proszę, jak likwiduje się katolickich kapłanów!
Nie jest im wstyd i nie uważają za grzech tego, że profanują liturgię, że świętują 500 lecie ROZWALENIA KOŚCIOŁA przez bluźniercę Lutra, że profanują Domy Boże wpuszczając żydów, protestantów i muzoli, że imają się z nimi, że ZAKŁAMUJĄ prawdę świętej Ewangelii... Nie jest im wstyd i nie uważają za grzech, profanację Bazyliki św. Piotra, czy …More
Proszę, jak likwiduje się katolickich kapłanów!
Nie jest im wstyd i nie uważają za grzech tego, że profanują liturgię, że świętują 500 lecie ROZWALENIA KOŚCIOŁA przez bluźniercę Lutra, że profanują Domy Boże wpuszczając żydów, protestantów i muzoli, że imają się z nimi, że ZAKŁAMUJĄ prawdę świętej Ewangelii... Nie jest im wstyd i nie uważają za grzech, profanację Bazyliki św. Piotra, czy tegorocznej szopki Bożonarodzeniowej, nie jest im wstyd i nie uważają za grzech, że za sprawą AL i Franciszka, pozwala się CUDZOŁOŻNIKOM I HOMOSIOM przystępować do Komunii Świętej, ale.... burzą się na księdza, który celebruje Mszę Wszechczasów i mówi prawdę o modernistycznych kapłanach, którzy z katolicyzmem nie mają nic wspólnego!!!
Żenada!!!
OŚWIADCZENIE W SPRAWIE KS. MICHAŁA WOŹNICKIEGO
Bos016 and 2 more users like this.
Bos016 likes this.
modernistae prohibere likes this.
Nemo potest duobus dominis servire ! likes this.
5 more comments from Quas Primas
Quas Primas
Odpowiedzą za to!!!
ISPEKTOREK PIZOŃ i jego kolesie, to nie żadne syny ks. Jana Bosko, to współcześni Judasze!!!
------------------------------------------------
Na zdjęciu realizacja w Poznaniu papieskiego pozwolenia odprawiania bez pozwoleń, tylko na prośbę wiernych Mszy Wszechczasów. Zabrakło kaplicy, więc został korytarz. Zabrakło ołtarza to się pianino przydało. Nie było choć salki to …More
Odpowiedzą za to!!!
ISPEKTOREK PIZOŃ i jego kolesie, to nie żadne syny ks. Jana Bosko, to współcześni Judasze!!!
------------------------------------------------
Na zdjęciu realizacja w Poznaniu papieskiego pozwolenia odprawiania bez pozwoleń, tylko na prośbę wiernych Mszy Wszechczasów. Zabrakło kaplicy, więc został korytarz. Zabrakło ołtarza to się pianino przydało. Nie było choć salki to korytarzem może do toalety w międzyczasie sobie braciszek przemaszerował i wszystko gra. Tak się realizuje w praktyce gdzieniegdzie papieski dokument Summorum Pontificum. I ktoś śmie mówić wierzącym o posłuszeństwie. Bezczelność.
Nemo potest duobus dominis servire ! likes this.
Quas Primas
Abp Gądecki???? Z jego wypowiedzi można wnioskować, że nie jest katolikiem!
Jemu bardziej żydy, protestanci i muzole odpowiadają!!!
----------------------------------------------------
"A tu słyszę, że Gądecki powiedział, że nie ważne jest bezpieczeństwo narodu, liczy się człowiek. W kontekście islamskiej nawały na Europę. Że nie liczy się Polska, tylko to, żeby tu islamistów przyjąć.

I nikt z …More
Abp Gądecki???? Z jego wypowiedzi można wnioskować, że nie jest katolikiem!
Jemu bardziej żydy, protestanci i muzole odpowiadają!!!
----------------------------------------------------
"A tu słyszę, że Gądecki powiedział, że nie ważne jest bezpieczeństwo narodu, liczy się człowiek. W kontekście islamskiej nawały na Europę. Że nie liczy się Polska, tylko to, żeby tu islamistów przyjąć.

I nikt z kościoła nie wyszedł? Żadne bydlę do sponsorowania kurii nie trzasnęło drzwiami na takie coś? Nikt nie zapytał, czy on wie, że nie jest w meczecie tylko w kościele katolickim i że mu się okazje pomyliły? Że o Bożym Narodzeniu się na Pasterce mówi? O Chrystusie Zbawicielu świata a nie o Mahomecie, zbrodniarzu, gwałcicielu dzieci i zboczeńcu?"
modernistae prohibere and one more user like this.
modernistae prohibere likes this.
Nemo potest duobus dominis servire ! likes this.
Quas Primas
Może w nagraniu z pokoju z dnia 21 grudnia padło wiele niepotrzebnych słów, ale moim zdaniem, jest to owoc szykan na księdza Woźnickiego. Ten, kto dojrzał już do prawdziwej Wiary katolickiej i tego, że w ostatnich 50-ciu latach zrobiono z Kościoła Chrystusa ZBÓR PROTESTANCKI, ten wie, o czym ksiądz Woźnicki mówi.
Niestety, ale wielu z nas jest BARANAMI wiedzionymi przez wilki na rzeź! I to nie …More
Może w nagraniu z pokoju z dnia 21 grudnia padło wiele niepotrzebnych słów, ale moim zdaniem, jest to owoc szykan na księdza Woźnickiego. Ten, kto dojrzał już do prawdziwej Wiary katolickiej i tego, że w ostatnich 50-ciu latach zrobiono z Kościoła Chrystusa ZBÓR PROTESTANCKI, ten wie, o czym ksiądz Woźnicki mówi.
Niestety, ale wielu z nas jest BARANAMI wiedzionymi przez wilki na rzeź! I to nie jest rzeź ciała, ale rzeź duszy!
Obudzimy się wreszcie, czy nadal będziemy współuczestnikami AGONII Kościoła?!
modernistae prohibere and one more user like this.
modernistae prohibere likes this.
Nemo potest duobus dominis servire ! likes this.
Quas Primas
To, co wyprawiają księża moderniści jest również (niestety) naszą zasługą! Gdyby wierni NIE DAWALI na tacę, albo dawali 1 grosz, to może by się moderniści otrząsnęli!
Quas Primas
Tutaj, w albumie, są kazania-ogłoszenia księdza Michała Woźnickiego. Można sobie posłuchać.
Ks. WOŹNICKI - kazania (mocne!) POZNAŃ
W ciągu 1 roku przed świętami Bożego Narodzenia miałem dwukrotny zaszczyt nawiedzić żywiecką Konkatedrę. Po zmianie proboszcza tej parafii z 50% wiernych klękających do Komunii Św. po jednym roku nie pozostał NIKT. Takie są owoce dojrzewające posoborowego modernizmu. Nie zadziwię się więc, jeżeli wkrótce praktyki niemieckie zdobywania funduszy na widzimisię pasterzy przeniosą się na polski grunt
yuitrel and 2 more users like this.
yuitrel likes this.
Bos016 likes this.
Quas Primas likes this.
modernistae prohibere and one more user like this.
modernistae prohibere likes this.
yaphet likes this.
Najdoskonalszy akt kultu

*

W
Liście Papieża Benedykta XVI do biskupów z okazji publikacji Motu proprio „Summorum Pontificum czytamy:

To, co przez poprzednie pokolenia było święte, również dla nas pozostaje święte i wielkie, i nie może być nagle całkowicie zabronione albo potraktowane jako szkodliwe”.

To fundamentalne stwierdzenie zamieszczone jest w papieskim dokumencie, który hojnie …More
Najdoskonalszy akt kultu

*

W
Liście Papieża Benedykta XVI do biskupów z okazji publikacji Motu proprio „Summorum Pontificum czytamy:

To, co przez poprzednie pokolenia było święte, również dla nas pozostaje święte i wielkie, i nie może być nagle całkowicie zabronione albo potraktowane jako szkodliwe”.

To fundamentalne stwierdzenie zamieszczone jest w papieskim dokumencie, który hojnie otwiera możliwości celebrowania Mszy Świętej Trydenckiej.

Najdoskonalszy akt kultu po tej stronie wieczności: Msza Święta Trydencka.
Quas Primas
"Sytuacje prześladowań wobec Mszy Wszechczasów, która w teorii może być odprawiana bez pozwolenia biskupa na prośbę wiernych a w praktyce jest prześladowana a jak ludzie o nią pytają są odsyłani z informacją, że jej nie ma - taka sytuacja wzywa o pomstę do nieba, bo jest wstrętnym zakłamaniem hierarchii."
yuitrel and 3 more users like this.
yuitrel likes this.
modernistae prohibere likes this.
Nemo potest duobus dominis servire ! likes this.
Ewelina Anna likes this.
Quas Primas likes this.