Clicks4.1K
ŚW.FILOMENA
31

JEZUS: Antychryst da się poznać, jako człowiek pokoju, który stworzy najbardziej ambitny plan pokojowy na Bliskim Wschodzie

JESUS: Antichrist will make himself known as the man of peace, who will create the most ambitious peace plan in the Middle East

niedziela, 21 lipca 2013 roku, godz. 18.05

Moja szczerze umiłowana córko, mam ważne Orędzie dla świata, zarówno dla tych, którzy wierzą we Mnie, jak i dla tych co nie wierzą, a także tych, którzy mogą nie wierzyć w Mojego Ojca, jak również dla tych, którzy nie akceptują tego, że to wszystko pochodzi ode Mnie.

Knując przeciwko Mnie, bestia stworzył diabelski plan na czasy ostateczne, mający na celu oszukanie świata przy pomocy wielkiego kłamstwa, aby mógł on zabrać ludzkość ze sobą do ognia piekielnego.

Wiedzcie, że Ja już objawiłem światu ten plan, ale jest jedna tajemnica, która musi zostać ujawniona, abyście zrozumieli Prawdę. Jak w przypadku każdej bitwy, wróg zajmuje pozycję i zazwyczaj jest to planowane bardzo ostrożnie, więc odbywa się to w tajemnicy, aby cel nie wiedział, gdzie stoją jego wrogowie.

Tak też w tej ostatecznej walce o dusze, szatan i jego kohorty zajęły pozycję przeciwko dwóm świadkom Bożym. Zorganizowanie tego zajęło wiele lat, ale Boże dzieci najpierw muszą wiedzieć kim są ci dwaj świadkowie, zanim zrozumieją one, jak ten program został opracowany.

Wróg zajął teraz pozycję w Moim Kościele. Robi to, jako wróg ukryty wewnątrz konia trojańskiego. Wróg - i pamiętajcie jest ich wielu, a wszyscy oni oddają hołd bestii - zakorzenił się również na Bliskim Wschodzie. Prawdziwym celem jest Izrael, dom drugiego świadka.

Dwaj świadkowie to chrześcijanie i Dom Izraela. Chrześcijaństwo jest pierwszym celem, ponieważ pochodzi ode Mnie. Izrael jest drugim celem, dlatego, że urodziłem się Żydem i to jest ziemia ludu wybranego przez Boga – miejsce dla Jerozolimy.

To nie przypadek, że szatan chce zniszczyć ich obu, gdyż ich nienawidzi, a unicestwiając wszystkie ślady po nich, ogłasza on swój największy komunikat - że jest ponad Bogiem. Jak bardzo ci dwaj świadkowie będą cierpieć w Imię Boga. Oni nie umrą, ale będzie się wydawało, że są pozbawieni wszelkich oznak życia.

Jako pierwsze mają być zniszczone Sakramenty - potem Msza - następnie Biblia i wszystkie ślady Słowa Bożego. W tych czasach wielu będzie walczyło o to, by głosić Słowo Boże. Jednak właśnie w tych czasach Moje Łaski zostaną wylane na cały świat, dzięki mocy Ducha Świętego, aby Bóg nigdy nie został zapomniany.

Antychryst
Już niebawem antychryst da się poznać, jako człowiek pokoju, który stworzy najbardziej ambitny plan pokojowy na Bliskim Wschodzie. Przygotowują oni teraz antychrysta na jego wielkie wejście. Tymczasem kontynuowany jest diabelski plan oszukania niewinnych poprzez nauczanie kłamstw w Moje Imię. Ci z Was, którzy nie zaakceptują Prawdy, niech wiedzą, że te czasy was czekają. Jeśli nie potraficie teraz zaakceptować Prawdy, ale jeśli naprawdę Mnie kochacie, to dam wam Łaski rozeznania.

Tak wielu nie widzi tego niegodziwego planu, tak starannie ukrywanego, lecz jednak rozwijającego się na waszych oczach, jak zostało to przepowiedziane. Pismo Święte nigdy nie kłamie. Moje Słowo jest Prawdą. Prawda jest waszą ostatnią deską ratunku prowadzącą do zbawienia. Jeśli przyjmiecie kłamstwa dane wam w Moim Kościele przez tych, którzy nie przychodzą w Moje Imię, to wpadniecie do wielkiej ciemności i zostaniecie pożarci przez taką nikczemność, że jeśli weźmiecie udział w praktykach okultystycznych - przedstawianych wam w Moje Imię - to będziecie dla Mnie straceni.

Niedługo, gdy zostanie wprowadzony fałszywy pokój, rozpoczną się plany unicestwienia Żydów. Podczas, gdy bestia będzie atakował Izrael, fałszywy prorok odrzuci Moją Obecność i oszuka nie tylko katolików, ale wszystkich chrześcijan, wszystkie religie, aby oddać hołd bestii pod przykrywką Jednej Światowej Religii.

Jeśli to Orędzie wywołuje strach w waszych duszach, to wiedzcie, że Moją intencją nie jest ukrywanie przed wami niczego, co może was zniszczyć. Ważne jest jedynie to, aby pozostać wiernym Mojemu Nauczaniu i modlić się o Moją Ochronę. Kiedy poddacie się Mnie, waszemu Jezusowi i poprosicie Mnie, abym was prowadził, wszystko będzie dobrze.

Wezmę was pod Moją Ochronę - wszystkich was, którzy nie odstępujecie od Prawdy.

Wasz Jezus

za: jezusdoludzkosci.pl/2013-07-21-18-0…
Original text:fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/they-are-prepar…

______________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Trump: Jared Kushner będzie pośrednikiem porozumienia pokojowego na Bliskim Wschodzie

Izrael wzywa Trumpa do działania przeciwko Iranowi


ostrzezenie.net/…/bedzie-on-bardz…

WAŻNE ! Szatański Chabad Lubavitch zawezwał moshiacha-Antychrysta

Trumpa prawdziwa misja: uczynienie Izraela znowu Wielkim

Pierwszy krok w kierunku budowy Trzeciej Świątyni: synagogi na Wzgórzu Świątynnym

Czy to już nie koniec czasów ? Sanhedryn po raz pierwszy od 2000 lat wybrał arcykapłana

Sanhedryn – Putin i Trump pomogą zbudować Trzecią Świątynie w Jerozolimie?

Na mapach GOOGLE żydowska Trzecia Świątynia już stoi na Wzgórzu Świątynnym na miejscu Kopuły na Skale !!!


DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: POLITYCY SĄ MOIMI UMIŁOWANYMI UCZNIAMI I NAŚLADOWCAMI...

I ZOBACZ:

Orędzia "Ostrzeżenie": Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem

DONALD TRUMP, PRZEMÓWIENIE INAUGURACYJNE I GESTY TRZECH SZÓSTEK

Donald Trump o Izraelu, ONZ, Palestynie i ....

Rabin Alon Anava wzywa naród żydowski, aby przygotować się na objawienie ich Mesjasza

ŚW.FILOMENA
JEZUS: Kiedy usłyszycie, że media donoszą o nowym, rokującym nadzieję, utalentowanym negocjatorze pokojowym, będziecie wiedzieć, o kogo chodzi. - ostrzezenie.net/…/bedzie-on-bardz…
Anty_modernista
Nie trzeba nawet orędzi by widzieć co się szykuje. Wystarczy otworzyć oczy na prawdę.