Język
Wyświetlenia
702
ŚW.FILOMENA 1

JEZUS: Tak wielu dobrych i świętych kapłanów się połączyło i rozrywają te Orędzia

JESUS: So many good and holy priests who have joined together to pull these Messages apart

wtorek, 9 kwietnia 2013 roku, godz. 23.00

M
oja szczerze umiłowana córko, jest tak wielu dobrych i świętych kapłanów, którzy się połączyli i rozrywają te Orędzia, ale nie mają kompetencji ani wiedzy, aby to robić. Ich drogą jest służenie Bogu. Nie mogą oni dopuścić, by się w ten sposób skazić, ponieważ stwarza to zagrożenie dla dusz, które rozpoznają Mój Głos w tych Orędziach.

Podczas gdy wielu księży publicznie naświetla praktyki duchowe New Age, to jednocześnie uważa, że ich wiedza o duchowości oznacza, że mają talent do rozpoznawania prawdziwych proroków Bożych. Tak bardzo się ode Mnie oddalili, że nie potrafią rozeznać Mojego świętego Słowa. Nie dałem im takich Łask, bo pycha im przeszkadza.

Zwracam się do tych z was, Moi wyświęceni słudzy, którzy spiskujecie, knujecie i wykorzystujecie oznaki swojego świętego urzędu w służbie Boga, by odwrócić parafian od Mojego Słowa – wiedzcie, że zostaniecie ukarani. Wy naprawdę Mnie nie znacie. Nie jesteście Mi wierni. Jesteście ignorantami, jeśli chodzi o wiedzę duchową, i nie macie pozwolenia na publiczne upokarzanie, wylewanie pogardy na innych ani poniżanie kogokolwiek w Moje Imię.

Każdy z was będzie musiał odpowiedzieć przede Mną. Ukarzę was nie z powodu waszej niewiary, ale za grzech pychy, który sprawia, że uważacie, iż wiecie więcej o sprawach duchowych niż Ja, Jezus Chrystus, wasz Mistrz. Jakże Mnie ranicie. Sprawiliście Mi zawód, ponieważ wasza zdrada szkodzi Mojej Misji, ostatniej tego rodzaju. Będziecie musieli wziąć na siebie odpowiedzialność za duszę każdego grzesznika, którego odciągniecie ode Mnie. A kiedy Prawda zostanie wam ukazana, wtedy z ciężkim sercem będziecie musieli odpowiedzieć na te pytania.

Dlaczego odrzuciliście Mój Kielich, kiedy dano wam Prawdę z miłością i zaufaniem i kiedy poznaliście w swoich sercach, że pochodził on ode Mnie? Dlaczego więc staracie się zniszczyć Moje Orędzia? Czy macie świadomość powagi świętych ślubów, jakie złożyliście w Moje Imię? Musicie teraz odbyć rekolekcje i przeczytać Moje Modlitwy Krucjaty. Gdy to zrobicie, dam wam Moje błogosławieństwo i moc rozeznania. Ale tylko ci, którzy mają pokorne serca, mogą do Mnie przyjść.

Zawróćcie. A potem stańcie nadzy przede Mną. Porzućcie wszystkie swoje cyniczne poglądy, wasze niesprawiedliwe opinie i waszą ocenę tych Orędzi, opartą na pogłoskach, plotkach i insynuacjach. Kiedy nadejdzie ten dzień, ochrzczę was na nowo i staniecie się ponownie czyści. Wasze dusze staną się jak dusze małych dzieci i będą bardzo spragnione Mojej Obecności.

Czekam na waszą odpowiedź. Ja Jestem samą Miłością. Ja Jestem samym Miłosierdziem. Przyjdźcie do Mnie. Ja jestem wszystkim, czego wam potrzeba.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/so-many-good-an…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-04-09-23-0…

___________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Intelektualna pycha, zaślepiła was na prawdę wiedzy duchowej / JESUS: Knowledge can very often blind you to the Truth
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w JEZUS: Kiedy otrzymujecie Dar prywatnych objawień, macie prawo rozeznawać. Ale nie macie władzy, ….