Clicks349
aaa
1

Siostra Musolesi: Papież musi uważać. Jest wiele osób, które chcą go zabić

Siostra Musolesi: Papież musi uważać. Jest wiele osób, które chcą go zabić

- Ojciec Święty musi być ostrożny, musi uważać, bo jest bardzo wiele osób, które chcą go zabić. A to dlatego, że on chce dawać wrażliwość bożą innym i uwalniać ludzi od złego. A to nie podoba się szatańskim mocom - ostrzega s. Angela Musolesi.
S. Angela Musolesi od wielu lat współpracuje z egzorcystami i kapłanami z całego świata. Szczególnie z o. Gabrielem Amorthem, egzorcystą diecezji rzymskiej. Zakonnica wydała ostatnio książkę „Egzorcysta Watykanu”, o której pisaliśmy na Fronda.pl.
Zakonnica udzieliła wywiadu dziennikowi „Fakt”, w którym opowiada m.in. o egzorcyzmie, który najbardziej zapadł jej w pamięć. „Pamiętam jedną opętaną dziewczynę. W czasie modlitwy o uwolnienie od złych mocy z jej ust zaczęły wychodzić małe czarne robaki, a potem karaluchy. Była opętana, bo – jak się okazało – brała udział w rytuałach wudu. Inne osoby, które uczestniczą w seansach spirytystycznych myślą, że to nie ma wpływu na ich życie. A ma. I to ogromny!” – zapewnia.
S. Angela przyznaje także, że szatan działa w Watykanie i sprowadza duchownych na złą drogę. „Jest tzw. zwykłe działanie szatana, objawiające się nienawiścią i zazdrością. Nie jest to działanie nadzwyczajne, gdy ludzie korzystają z magii i okultyzmu. Chociaż sataniści też nie odpuszczają. Jakiś czas temu wystawili w internecie na sprzedaż hostię konsekrowaną, poświęconą przez Ojca Świętego Jana Pawła II. Takie hostie wykorzystują potem do swoich czarnych mszy” – wyjaśnia zakonnica.
Siostra Musolesi ostrzega: „Ojciec Święty musi być ostrożny, musi uważać, bo jest bardzo wiele osób, które chcą go zabić. A to dlatego, że on chce dawać wrażliwość bożą innym i uwalniać ludzi od złego. A to nie podoba się szatańskim mocom”.
adan1
cytat
S. Angela przyznaje także, że szatan działa w Watykanie i sprowadza duchownych na złą drogę.