Clicks862
Libor Halik
5

Když zloděj František volá chyťte zloděje, aby odvrátil podezření od sebe

Generální představený Tovaryšstva Ježíšova (jezuitů) P. Arturo Soza Abascal nedávno prohlásil, že démon neexistuje a je pouhým symbolem. Mezinárodní asociace exorcistů vydala okamžitě komuniké, které zdůrazňuje, že reálná existence ďábla je pravdou víry, která byla vždy součástí katolické nauky. Postoj Abascala se vymyká řádnému i mimořádnému slavnostnímu učitelskému úřadu církve. Je to tedy obvinění z hereze (kacířství), ale P. Abascal pokračuje ve výkonu funkce generálního představeného jednoho z nejdůležitějších řeholních řádů, ke kterému patří i papež František. www.lumendelumine.cz/index.php
Papež (spíš antipapež) František (Bergoglio) neměl nejmenší problém sesadit představené jiných řádů, kongregací, když se mu něčím, zejména pravověrností, znelíbili. Jasného bezbožníka, šéfa řehole, které je on sám členem, však nesesazuje. To znamená, že s jeho bludem SOUHLASÍ. Čili nejpravděpodobněji v dnešním čase Apokalypsy 2 satanisti na nejvyšších postech v Katolické církvi hrají podivnou hru.

Viz: www.novinky.cz/…/papez-se-modli-… Papež se modlí, obává se schizmatu 12.9.2019 8:24
Papež František přiznal na závěr svého afrického turné novinářům, že má obavy ze schizmatu neboli rozkolu v katolické církvi.
„Modlím se, aby konzervativní křídlo, které mě odsuzuje coby kacíře, nerozdělilo církev. Ale z nich samotných strach nemám,“ řekl novinářům na palubě letadla během návratu do Říma.
V minulých dnech navštívil v Africe a Indickém oceánu mimo jiné Mosambik, Madagaskar a Mauricius....

Nejmistrovštějším tahem satana, ďábla, je přesvědčit lidi, aby si mysleli, že neexistuje. Viz Veřejná zpověď bývalého téměř satanisty Ronalda Bernarda
Cituji z té veřejné zpovědi: "...Pak víte, že existují také nízkofrekvenční bytosti - to, co nyní nazýváme padlí andělé nebo džinové (ďábli, běsi, čerti), kteří skutečně slouží takovému mistru. Protože jako máme Stvořitele nebe a Země, nazýváme Ho projevem Světla, tak vy (zlí) máte projev Tmy. A tento typ - nebo tato bytost - se nazývá např. Lucifer. Takto to začalo ... během svých posledních 22 let jsem postupně objevil všechny dimenze a frekvence na základě svých vlastních zkušeností a při všech zkušenostech jsem nevěřil sám sobě. Takže pro mě je to více než víra - je to opravdu znalost založená na praktických zkušenostech. Musíme se opravdu postavit skutečnosti, že kromě 4 dimenzí máme také interakce s jinými intelekty, dalšími bytostmi. A v mém případě se to vyvíjelo pozitivním způsobem - dostalo se mi nejen monologu, ale i dialogu. Jako někdy, když mám dotaz, dostanu odpověď dřív, než otázku vyslovím. A samozřejmě můžete se vyděsit a myslet si, že to je jen tvé vyšší já. Ale ne, až po 22 letech jsem opravdu objevil, že mimo nás je opravdu víc, i u těch, kterým jsem sloužil v mém 1.(kriminálním) životě - objevil jsem v mém 2.(morálním) životě - že to opravdu existuje a že to není vtip, včetně oběti dětí, všechno bylo skutečné. Satan byl pro mě vtip, ale zpětně vím, že je to skutečné. A ve chvíli, kdy bojujeme s lidmi, ve chvíli, kdy nenávidíme nebo se zlobíme, tzv. nízkofrekvenční emoce, sloužíme nižším bytostem, sloužíme luciferiánským organizacím, protože nasávají naši energii. Mají své nejvyšší orgie během válek - to je to nejlepší, co mohou dostat. Války, krvavé oběti mladých mužů, mladých dívek - to je to nejlepší. Mají své orgie. Takže v mém 2.(morálním) životě jsem začal objevovat, že pro mě - a nebude muset být někdo jiný na této planetě - ale pro mě je to skutečné. A také jsem si všiml, že je mnoho organizací a osob na tomto světě, které nás chtějí držet dál od těchto znalostí. Říkají: Ne, zlo neexistuje, jako já v mém 1.(kriminálním) životě. Ne, to existuje pouze v nás. A pokud existuje něco vyššího, pak jste to vy, protože jste Bůh a máte své vyšší já. Nechtějí, abychom měli takové znalosti, že je více než pouhé já. To nechtějí, protože ve chvíli, když si uvědomíte, že se v jiných frekvencích a dimenzích děje něco jiného - hej!, pokud znáte svého nepřítele, můžete s ním bojovat. Můžete ... a mimochodem: moc Luciferiánů ve vyšších frekvencích a dimenzích je zlámána. Síla je zlámána. Existence zla na této planetě přichází jen skrze osoby. Prostřednictvím našich bytostí...."

Dnes je 12.9., památka jména Panny Marie, kdy 2 blahoslavení, papež bl. Inocenc XI. a bl. Marek Aviano a polský král Sobieski s vojskem husarů, vysvobodili Evropu od muslimských (islámských) Turků bitvou u Vídně, když 60 000 křesťanů z plna hrdla zakřičelo o pomoc k nanebevzaté pomocnici křesťanů: Maria!
Více na: www.lumendelumine.cz/index.php a www.lumendelumine.cz/index.php a www.lumendelumine.cz/index.php
Dnešní Bergoglio (František) nás však muslimům zaprodal!!!
O to víc musíme volat k Pánu Ježíši Kristu i k naší a Jeho mamince!
-
Veřejná doména
Mates5485 and 5 more users like this.
Mates5485 likes this.
Barbarin likes this.
Blahovec01 likes this.
Monika G likes this.
apredsasatoci likes this.