Język
Wyświetlenia
2 tys.
ewaboryk 8

Jarosław Kaczyński: Polska nie wypowie genderowej konwencji antyprzemocowej!

Jarosław Kaczyński. FOT.REUTERS/Kacper Pempel/FORUM

Polska pod rządami PiS nie wypowie genderowej konwencji antyprzemocowej – wynika ze słów Jarosława Kaczyńskiego, jakie padły podczas spotkania z wyborcami w Trzciance. Prezes partii rządzącej, niejako na pocieszenie, zapowiedział, że dopóki rządzi jego formacja, to w naszym kraju nie zostaną wprowadzone „małżeństwa” homoseksualne.

Zdaniem szefa PiS wycofanie się Polski z ratyfikacji tzw. konwencji antyprzemocowej nie ma sensu, gdyż obecnie nie istnieją praktyczne skutki obowiązywania zapisów. Natomiast dokonanie w tej sprawie prawnego zwrotu doprowadziłoby do kolejnego ataku na nasz kraj. Jarosław Kaczyński nie widzi więc potrzeby wszczynania kolejnej awantury.

Jednak w ocenie prezesa PiS konwencja jest Polsce niepotrzebna, gdyż nasze prawo karne chroni kobiety przed przemocą, zaś statystyki międzynarodowe pokazują, że w naszej Ojczyzna kobiety traktuje się dobrze.

Jarosław Kaczyński zapewnił natomiast, że za rządów PiS nie zostaną w Polsce wprowadzone „małżeństwa” homoseksualne, co zgromadzeni na spotkaniu w Trzciance przyjęli z entuzjazmem. Marne to jednak pocieszenie, gdyż nikt nie spodziewał się, aby Prawo i Sprawiedliwość chciało wprowadzać takie prawne wynaturzenia, zaś w temacie genderowej konwencji antyprzemocowej z rządami PiS wiązano spore nadzieje.

Źródło: gosc.pl
MWł

Read more: www.pch24.pl/jaroslaw-kaczyn…
Ochroniarz
@Piotr2000 Wierz mi wcale mnie to nie cieszy. Też kiedyś ufałem tym ludziom. Ale już w połowie 2010 roku uświadomił mnie mój dobry znajomy. Z początku nie chciałem mu wierzyć nawet kłóciliśmy się z tego powodu.
Ochroniarz
@Piotr2000 Żeby zdradzić to najpierw trzeba kochać. On po prostu robi swoje. Takie geny. To nie Polak tylko chazar! Oni mają we krwi nienawiść do wszystkiego co Boskie.
Piotr2000
Bo... Jarusiu Kaczynski,
ZDRADZILES i BOGA, i NAROD , i OJCZYZNE !
Podeptales swymi buciorami wszelka swietosc....
jedyne, co pozostaje, to czas ROZLICZENIA ...