Język
Wyświetlenia
2 tys.
ewaboryk 10

Jarosław Kaczyński: Polska nie wypowie genderowej konwencji antyprzemocowej!

Jarosław Kaczyński. FOT.REUTERS/Kacper Pempel/FORUM

Polska pod rządami PiS nie wypowie genderowej konwencji antyprzemocowej – wynika ze słów Jarosława Kaczyńskiego, jakie padły podczas spotkania z wyborcami w Trzciance. Prezes partii rządzącej, niejako na pocieszenie, zapowiedział, że dopóki rządzi jego formacja, to w naszym kraju nie zostaną wprowadzone „małżeństwa” homoseksualne.

Zdaniem szefa PiS wycofanie się Polski z ratyfikacji tzw. konwencji antyprzemocowej nie ma sensu, gdyż obecnie nie istnieją praktyczne skutki obowiązywania zapisów. Natomiast dokonanie w tej sprawie prawnego zwrotu doprowadziłoby do kolejnego ataku na nasz kraj. Jarosław Kaczyński nie widzi więc potrzeby wszczynania kolejnej awantury.

Jednak w ocenie prezesa PiS konwencja jest Polsce niepotrzebna, gdyż nasze prawo karne chroni kobiety przed przemocą, zaś statystyki międzynarodowe pokazują, że w naszej Ojczyzna kobiety traktuje się dobrze.

Jarosław Kaczyński zapewnił natomiast, że za rządów PiS nie zostaną w Polsce wprowadzone „małżeństwa” homoseksualne, co zgromadzeni na spotkaniu w Trzciance przyjęli z entuzjazmem. Marne to jednak pocieszenie, gdyż nikt nie spodziewał się, aby Prawo i Sprawiedliwość chciało wprowadzać takie prawne wynaturzenia, zaś w temacie genderowej konwencji antyprzemocowej z rządami PiS wiązano spore nadzieje.

Źródło: gosc.pl
MWł

Read more: www.pch24.pl/jaroslaw-kaczyn…

Napisz komentarz
Ochroniarz
@Piotr2000 Wierz mi wcale mnie to nie cieszy. Też kiedyś ufałem tym ludziom. Ale już w połowie 2010 roku uświadomił mnie mój dobry znajomy. Z początku nie chciałem mu wierzyć nawet kłóciliśmy się z tego powodu.
Ochroniarz
@Piotr2000 Żeby zdradzić to najpierw trzeba kochać. On po prostu robi swoje. Takie geny. To nie Polak tylko chazar! Oni mają we krwi nienawiść do wszystkiego co Boskie.
Rafał_Ovile lubi to. 
Anty_modernista lubi to. 
Piotr2000
Bo... Jarusiu Kaczynski,
ZDRADZILES i BOGA, i NAROD , i OJCZYZNE !
Podeptales swymi buciorami wszelka swietosc....
jedyne, co pozostaje, to czas ROZLICZENIA ...
xmireknowak lubi to. 
Pokaż 3 polubinia więcej.