Język
sylwia31
Po pierwsze nie wierze ze umarl po drugie jak by umarl to wiadomo gdzie by sie znalazl ...Co za herezje ten Duchowny opowiada .....!!!!!!!!!!!
ZBM
A może o.Szustakowi chodziło o niebo żydowskie, o którym pisał św. o. Maksymilian Kolbe?
Matricaria
Może o.Szustakowi chodziło o to że Pan Adamowicz jest już w rękach sprawiedliwości Boga żywego.Natomiast nie wiem czemu pogrzeb wypadł całkiem po sycylijsku a to przecież gdańszczanin był.
Uważam że,zmarłemu Prezydentowi za tyle lat służby dla pięknego miasta Gdańsk, należy sie jakaś dobra marynarska pieśń na pożegnanie.

Kiedy szliśmy przez Pacyfik,
- Way-hey, roluj go!
Zwiało nam z pokładu skrz… Więcej
Smutne to bardzo,że pasterze Kócioła opowiadają bzdury.Nieważne,że był propagatorem gender,opiekunem lesbijek,homoseksualizmu,wspierał aborcję za nic miał naukę Chrystusa ale dzięki jego miłosierdziu jest już w niebie.Nie wiem gdzie jest Adamowicz ale o.Szustak i wielu ludzi Kościła jest na równi pochyłej.A słowa pisma właśnie się wypełniają!
@Vittorio,Andreas Dzisiaj niestety nasz Kościół w Polsce pokazał, że dla pieniędzy jest zrobić w stanie wszystko, nawet zło. Za niedługo będzie tak, ze sataniści będą w takich samych honorach chowani.
Lech42
Quas Primas
Proszę sobie poszukać w necie a nie iść na łatwiznę ...
-------------------------------
Poszedłem za Twoją radą i usiłowałem znaleźć coś w necie. Ale zasług jak nima tak nima. A przysięgam Ci, że nie łapałem nikogo za słowo, ani za nic innego za co można by złapać.
Ja nie szukam latwizny czy lapanie za slowa jak ocenia QP-nie wiem a mediom nie wierze.
Quas Primas
Proszę sobie poszukać w necie a nie iść na łatwiznę albo...... łapanie kogoś za słowo.
--------------------------------------------
ELZBIETA SPITALNIAK 38 minuty temu

KTO MI WYLICZY ZASLUGI PAWLA ADAMOWICZA ?PROSZE O 10
KTO MI WYLICZY ZASLUGI PAWLA ADAMOWICZA ?PROSZE O 10
Lech42
ELZBIETA SPITALNIAK Elu, na razie przychodzą mi na myśl trzy "zasługi"! Afera Amber Gold, przeciąganie na linie samolotu OLT, wylew ścieków do Zatoki Gdańskiej! Więcej "zasług" nie pamiętam (w moim wieku to normalne - skleroza)! Elżbieta czy te "zasługi" mogą być zaliczone? Może ktoś uzupełni tę listę i zbierze się ich 10?
turysta569
Według sugestii O. Szustaka ś.p. Pan Paweł Adamowicz znajduje się w niebie-----EJ TY O. Szustak TY SAM UWAZAJ ZE BYS TY ROWNIEZ NIE TRAFIL TO NIEBO BO BEDZIE BARDZO W TYM NIEBIE GORACO A UCIECZKA BEDZIE NIE MOZLIWA
turysta569
ELZBIETA SPITALNIAK

Prosze mnie uswiadomic jakie sa zaslugi Pawla Adamoicza----- A TO TRZEBA BY SIE BYLO ZAPYTAC JUZ ---O.SZUSTAKA ON NAPEWNO WIE JAK POWIADA ZE Paweł Adamowicz ZNAJDUJE SIE JUZ W NIEBIE
Prosze mnie uswiadomic jakie sa zaslugi Pawla Adamoicza
@ELZBIETA SPITALNIAK Jedyną szczególną zasługą Pana Adamowicza jest uniknięcie odpowiedzialności karnej związaną z aferą Amber Gold. Ale nie chcę wchodzi tutaj w politykę.
Lech42
Pascendis Dominicis Gregis
... Ale nie chcę wchodzić tutaj w politykę.
-----------------------------------
Już w nią wdepnąłeś
@Lech42 Wiem Ale nie chcę wchodzić w nią głębiej bo wiadomo jak to się zawsze kończy
@Lech42 No właśnie widzę czytam i zauważyłem :D Oby polityka nie wywołała tutaj wojny na tym forum pod tym tematem.
Lech42
Pascendis Dominicis Gregis w razie wojny będę Cię wspierać. Możesz na mnie liczyć.
@Lech42 Dziękuję, ja również o ile nie zginę na polu sporu
Lech42
Pascendis Dominicis Gregis zawsze będzie można Ci zrobić reanimację na otwartym sercu Nie zginiesz !!!
waz2054
Według sugestii O. Szustaka ś.p. Pan Paweł Adamowicz znajduje się w niebie, to bardzo dobrze, ale czy Natankowa Niebiańska Agencja Informacyjna, w skrócie NAI to potwierdziła?
osdamen
Co ŁON gada................??????????
Lech42
To samo pomyślałem jak słuchałem mowy tego chrześcijanina. I kłopot w tym, że nie mogłem tego chrześcijanina zrozumieć. To chyba dlatego, że ja jestem KATOLIKIEM.
kovanecky
w żydowskim niebie tam gdzie nie ma Pana Jezusa Chrystusa Najwyższego Boga w Trójcy Jedynego
Tymoteusz
Dominikanin O. Adam Szustak :
„Nie martwię się o niego (Pawła Adamowicza - przyp. mój), dlatego że on jest w najlepszych Rękach, w jakich może być, Pan Jezus ma go w swoich Rękach i zupełnie się o niego nie boję.” (01:18).

Niestety jest to typowe myślenie protestanckie wypowiadane słowami katolickiego Kapłana. Bardzo możliwe, że Ojciec Adam tak kocha ludzi, że zaczął myśleć, że Bóg w swoim … Więcej
m.rekinek
Ks. Krzysztof Gryz
Odpowiem do różnych osób: nie mówię straszyć piekłem. Ale nauczać zgodnie z nauką Pana Jezusa, że piekło jest i można tam trafić i że za zmarłych trzeba się modlić. Tym bardziej polityków. Nie mówię, że poszedł do piekła. Ale możliwe, że jest w czyśćcu i bardzo cierpi. Słowa o. Adama sprawiają, że wielu może za niego się nie pomodli wcale, tylko za samą rodzinę. A zmarli … Więcej
Pascendis Dominicis Gregis wspomniał ten post w Według sugestii O. Szustaka ś.p. Pan Paweł Adamowicz znajduje się w niebie.
Na dole umieszczam komentarz jednego z kapłanów, który został skierowany do O. Adam Szustaka:
Ojcze Adamie, nie podoba mi się to, że po raz kolejny kanonizujesz kogoś na kanale. Upominam cię jako brat w kapłanstwie, bo to stwarza iluzje, że na pewno wszyscy pójdą do nieba i że on tam na pewno jest. Słyszało się o różnych przekrętach które się działy za jego prezydentury w poprzednich latach, … Więcej
Quas Primas
No cóż.... To jest czysto protestanckie bajdurzenie. Skupianie się tylko i wyłącznie na życiu ziemskim.
Ojcze Adamie, Twoja mowa nawet się nie otarła o katolicyzm.
Głosisz herezje, a o takich św. Tomasz z Akwinu wypowiedział się jasno...
Ale cóż wymagać od człowieka, który publicznie twierdzi, że uczy się od protestantów.
Jak wiele ludzi zwodzi O. Szustak, zobaczy on sam i ci zwiedzeni, kiedy … Więcej