Clicks13
lv.news

Francisks sludina melus, pamato noziegumus, ieskaitot abortu, kā arī vardarbību pret bērniem

Pāvests Francisks atkal aizstāvēja Amoris Laititia amorālo mācīšanu, kas runāja ar jezuītiem 31. maija sanāksmē Bukarestes nunciatūrā, Rumānijā, ziņo LaCiviltaCattolica.com (13. jūnijs).

„Kad sākās sinodE par ģimeni, daži teica:„ Skatiet, pāvests izmanto sinodu, lai dotu priekšroku šķirtajiem savos dievkalpojumos. ”Un viņi to vēl šodien saka!” - Francisks sūdzas [kaut gan jautājums ir par “laulības pārkāpējiem," nevis par "šķiršanos"].

Francisks patvērumu iegūst neapstrādātos un melnbaltos saukļos, apgalvojot, ka sinode no “dekadenta stoicisma skolas” nodeva „Akvīnas Toma patieso morāli”.

Beigās viņš atzīst, ka tiem bija taisnība, kuri teica, ka viņš vēlas to, ko viņš sauc par „sakramentu iespēju”, nepiedienīgajiem mirstīgajiem grēciniekiem [kas ir acīmredzami dzīvojuši pretrunā ar evaņģēliju].

Francisks pat apgalvo, ka šis ļaunprātīgais stāvoklis ir “attīstīts saskaņā ar klasiskāko Sv. Toma sludinājumu, kas ir visvairāk pareizticīgs, nevis dekadents izteikums, kas attiecas uz „var vai nevar”.

Ja „var vai nevar” ir „dekadents izteikums”, tad jebkurš noziegums, piemēram, vardarbība pret bērniem vai aborts, var būt pamatots.

Attēls: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsBxjppxaaut