Język
Wyświetlenia
2,7 tys.
ŚW.FILOMENA 1 2

Zabójstwo Adamowicza okiem byłego policjanta

Zico Artur: KOLEJNY TEKST OBOWIĄZKOWY DO PRZECZYTANIA!

“Pracowałem w wojsku i później policji. Aby ugodzić kogoś jednocześnie narządy, przeponę i w serce zadając pchnięcie, trzeba być wyszkolonym albo mieć niebywałe szczęście. To jest półmetrowy odcinek do pokonania pod bardzo konkretnym i precyzyjnym kątem. 2 razy dłuższy niż typowe ostrze noża bojowego. 3 razy niż typowego kuchennego. Atakując w inny sposób pod żebro około 20 cm u praworęcznego atakującego .

Broń użyta w ataku to nóż desantowy, używany przez komandosów. Jest to informacja podana przez policję. Ostrze miało około 15 cm długości. Trzeba ćwiczyć tygodniami żeby takim nożem zadać takie ciosy.

Większość uderzeń w afekcie w jamę brzuszną zadaje się na wprost w okolice żołądka i lądują najdalej na krzyżu i miednicy. Nożownicy amatorzy często próbują zaatakować w serce przez żebra czy mostek. Człowiek się rusza, ofiara też. Są emocje, adrenalina. Spięcie mięśni. Brak doświadczenia.

Zobaczcie jak wygląda corrida. Wprawieni matadorzy nie potrafią szpadą trafić tak byka który ma 2.5 krotnie większe organy przez czasem kilkadziesiąt minut.

Duża ilość osób przeżywa nawet 4-5 pchnięć. To zdarzenie było bardzo nietypowe. W taki sposób został ugodzony Jezus włócznią przez setnika z 10 letnią praktyką. Będąc nieruchomym. W mojej opinii wymaga to ponadprzeciętnej wiedzy z anatomii i technik walki.

Ciosy w Gdańsku były 2. Jeden na wysokości pasa. Drugi już śmiertelny. Dokładnie w takiej kolejności jak uczą się komandosi. Jeden nisko, a gdy człowiek spina przeponę i się pochyla z bólu, skraca pewne odcinki wewnątrz ciała. Możliwe jest zadanie wtedy ciosu w serce nawet tak krótkim ostrzem.

Dodajmy do tego jeszcze płaszcz zimowy i całą resztę ubrań. Spróbujcie przebić, a co dopiero trafić w coś przez 3 warstwy materiału. Tutaj to nie był amator po prostu.

Po tak silnym ataku, facet jednak miał czas zdążyć wygłosić swój manifest. Znał procedury, harmonogram z wyprzedzeniem i był precyzyjny (miał plakietkę media, były fajerwerki zagłuszające i odciągające uwagę, ochrona nie stała na tyle blisko, więc wiedział ile ma czasu na działania). To też nietypowe. Jak na kogoś kto ponoć wchodził do banków ze straszakiem to wygląda zbyt profesjonalnie.

Zmarły Prezydent nie miał wiele wspólnego z więziennictwem, czy wymiarem sprawiedliwości. Stefan winił PO za tortury w więzieniu, po czym tak chętnie tam wraca. I ze wszystkich polityków tej partii wybrał jego. W czasie gdy każdy może wygooglować, że Donald Tusk biega w pewnym miejscu z jednym ochroniarzem.

Wszystko się kupy nie trzyma.

Nie zachowało się też żadne wyraźne nagranie ze zdarzenia z widokiem na jego twarz. To dziwne, że podczas finału, podczas odliczania i światełka nie było zbliżeń.

Oglądaliśmy różne konkursy, mam talenty itd. Przecież zadanie operatora w takiej chwili to maksymalne uchwycenie ze wszystkich kamer. To był finał, a jedyne konkretne nagranie było z komórki kogoś z tłumu. Reszta została upubliczniona dzisiaj i pocięta na urywki w wielu przypadkach. Na każdym, powtarzam na każdym jego twarz jest zasłonięta przez dym z zimnych ogni albo nierozpoznawalna przez czerwoną poświatę z innych fajerwerków.

Możliwe nawet, że prawdziwy Stefan cały czas siedzi i będzie siedział dalej za tego cudaka tutaj. Skoro w scenariuszu Kilera, Piotr Wereśniak wpadł na to 20 lat temu, to czemu nie tutaj. Jak wiadomo dzieją się rzeczy, które się pisarzom jeszcze nie śniły.

Stefan to zrobił w taki sposób, takimi środkami, że mam niemal 100% pewność, że jest osobą doświadczoną i dobrze przeszkoloną, jak również miał dostęp do informacji do których zwykły Kowalski by nie miał. Użył noża o sztychu sztyletowym, a nie typowym. Takie są typowe głównie dla zwiadu i rozpoznania.

Jego motywy są wewnętrznie sprzeczne, ale pozornie spójne, a manifest wygłosił bez potknięć przejęzyczeń czy pośpiechu.

Znam statystyki jako były protokolant.

Frustraci zaburzeni atakują wielokrotnie. Dają sobie upust. Odreagowują. Oni marzą o zemście latami. Bywa i nawet 30-50 pchnięć. Obsesja stoi na przeciwnym biegunie co narcyzm. Nie tłumaczą się. Oni po prostu działają. Ich celem jest ofiara, nie opinia ludzi, nie widownia. Nie przekonywanie kogoś, że ofiara była zła.

Taki Brejwik, który zabijał aby swoje manifesty rozpowszechnić był wielokrotnie badany i jest osobą całkowicie poczytalną. Posiada pewne zaburzenia emocjonalne i empatii, ale nie posiada żadnych chorób psychicznych w znaczeniu klinicznym. Jak wielu mu podobnych. W tym i Stefan moim zdaniem..."

za: detektywprawdy.pl/…/zabojstwo-adamo…


____________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

POLECAM !!! Czy zamach na Adamowicza był sfingowany ?

„Nie sprawiał większych problemów wychowawczych”. Służba Więzienna o Stefanie W.

JEZUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

I ZOBACZ:

Czy Paweł Adamowicz żyje? Czy to była fałszywa flaga? Teatr dla gojów!

Czy Paweł Adamowicz żyje? Media podają błędne nazwisko sprawcy? - Rafał Orłowski i Damian Bieńko
ŚW.FILOMENA
WIEK "ZAMACHOWCA" - 27 LAT, 2+7=9, ODWRÓCONA 9 JEST 6
27 ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY =.........6