Clicks3.5K
ŚW.FILOMENA
3

JEZUS: Największa obrzydliwość wobec Żydów od czasu holokaustu jest planowana w ukryciu

JESUS: The biggest abomination since the Holocaust is being plotted against the Jews

środa, 11 stycznia 2012 roku, godz. 15.00

Moja szczerze umiłowana córko, obserwuj teraz, jakie wysiłki są podejmowane przez potęgę światową, nie ze Światła, która próbuje zorganizować kampanię przeciwko Mojemu ludowi. Odnoszę się do chrześcijan i Mojego narodu wybranego, Żydów.

W sposób perfidny, lecz subtelny, knuje się teraz nikczemne plany zlikwidowania praktyk chrześcijańskich. Rozpocznie się to zmianą w konstytucjach w krajach całego zachodniego świata. Będą podejmowane wszelkie próby rzucania oszczerczych stwierdzeń przeciwko Moim kościołom chrześcijańskim.

Moi wyświęceni słudzy będą się powoli wycofywać, pozostawiając Mój lud z niewielkim wsparciem duchowym. Wszystkie te prawa będą miały na zewnątrz wdzięczny pozór tolerancji. Wasza wiara, Moje dzieci, jest wystawiana na próbę jak nigdy dotąd.

Chrześcijaństwo i wszelkie próby publicznego głoszenia Mojego Imienia zostaną udaremnione. W ich miejsce pojawi się pusta doktryna, a ludzie będą zdezorientowani. Będą myśleli, że ta doktryna jest dobrym i uczciwym zamiennikiem prawdy, gdy w rzeczywistości będzie to kłamstwo.

Ta nikczemna grupa jest tak potężna, że niewielu wie, że ona istnieje. Jednak oni wszędzie pociągają za sznurki.

Moje dzieci są jak marionetki.


Mój naród wybrany, Żydzi, znowu staje w obliczu strasznego prześladowania.

Plany ich obalenia są w toku. Ci, których uważają za swoich przyjaciół, są ich wrogami. Będą cierpieć tak wielkie trudności.

Wzywam całą ludzkość, by modliła się za Izrael. Największa obrzydliwość wobec Żydów od czasów holokaustu jest planowana w ukryciu.

Módlcie się, módlcie się, aby grupa antychrysta została powstrzymana przed popełnieniem tych złych czynów. Te ciemne dusze potrzebują waszych modlitw, aby podczas Ostrzeżenia rozpoznali swoje przestępstwa. Módlcie się, aby porzucili swoją zbroję i błagali o Moje Miłosierdzie. Jeśli to uczynią, wówczas wojny i niepokoje w Izraelu mogą zostać złagodzone.

Wiele proroctw będzie się teraz ujawniać na waszych oczach.

Ci ślepi na Moje obietnice muszą otrzymać Światło Mojego Miłosierdzia, aby mogli ponownie widzieć.

Nie dajcie się zwieść, dzieci. To, co wydaje się dobre na zewnątrz, nie zawsze takie jest.

Okłamuje się siły pokojowe, wśród których jest wielu niewinnych pionków.

Nigdy się nie lękajcie, ponieważ Moje Miłosierdzie będzie miało istotny wpływ na tę sektę, która od wieków spiskuje przeciwko Mojemu Kościołowi.

Oni nie są w stanie zwyciężyć i nie zwyciężą. Ale spowodują ogromny terror, jeśli modlitwa nie zdoła złagodzić ich niegodziwej dominacji.

Módlcie się nową Modlitwą Krucjaty, aby pomóc powstrzymać antychrysta i jego grupę, o której mówię.

Modlitwa Krucjaty 18
Powstrzymaj antychrysta i jego grupę
O drogi Jezu, uratuj świat od antychrysta.
Chroń nas przed nikczemnymi sidłami szatana.
Zachowaj ostatnią Resztę Twojego Kościoła od zła.
Daj wszystkim Twoim kościołom siłę i Łaski potrzebne,
by bronić się przed wojnami i prześladowaniem planowanym
przez szatana i jego armię terrorystów. Amen.


za: jezusdoludzkosci.pl/2012-01-11-15-0…
Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/the-biggest-abo…

________________________________________________________________________________

PROSZĘ, ZOBACZ:

wolna-polska.pl/wiadomosci/wojna-z-iranem-…

Izraelska gazeta: HAMAS UWAŻA, ŻE WOJNA Z IZRAELEM WYBUCHNIE W NADCHODZĄCYCH DNIACH

FŻP - AKTUALNOŚCI Z IZRAELA: Niebezpieczeństwo wybuchu wojny jest związane z ekspansją obecności Iranu i jego sojuszników w Syrii ...
CHASYDZI (FAŁSZYWI ŻYDZI) CHCĄ ŚCIĄGNĄĆ DO IZRAELA PRAWDZIWYCH ŻYDÓW, ABY DOKONAĆ NA NICH HOLOKAUSTU, A SAMI STWORZYĆ SOBIE NOWY IZRAEL - TRÓJMORZE I TU MIESZKAĆ.
ŚW.FILOMENA
Obecnie trwają przygotowania do wojny z Iranem oraz planowana jest kolejna wielka operacja polskich i syjonistycznych służb specjalnych mająca na celu transport zamożnych Żydów do Polski. Dlaczego tylko zamożnych?

Bo muszą być złożone ofiary na ołtarzu Holokaustu i musi zostać oczyszczona „rasa wybrana” jak miało to już miejsce w historii, gdzie sami Żydzi wydawali swoich pobratymców na śmierć.…More
Obecnie trwają przygotowania do wojny z Iranem oraz planowana jest kolejna wielka operacja polskich i syjonistycznych służb specjalnych mająca na celu transport zamożnych Żydów do Polski. Dlaczego tylko zamożnych?

Bo muszą być złożone ofiary na ołtarzu Holokaustu i musi zostać oczyszczona „rasa wybrana” jak miało to już miejsce w historii, gdzie sami Żydzi wydawali swoich pobratymców na śmierć.

Wszystkie dokumenty zostały podpisane przez poprzedni rząd PO, a PiS ma za zadnie zapewnić kontynuację tej operacji, którą nadzoruje pan Johny Daniels. - wolna-polska.pl/wiadomosci/wojna-z-iranem-…