Clicks15
uk.news

Поліція Барселони проводить розслідування відносно кардинала, який позбавив священика духовного сану

Поліція Барселони проводить розслідування відносно кардинала-модерніста, 73-річного Хуана Хосе Омела, якого підозрюють у фальсифікації документів.

У 2017 році Омела позбавив духовного сану о. Мігеля Анхеля Барко за те, що він став батьком, та мав відносини з 19-річною дівчиною.

Барко спростував звинувачення, надавши тест на батьківство, який Омела просто не відправив у Рим. Крім того, він відзначив, що Омела не надав йому доступ до інформації про вчинений злочин, що так само вважається порушенням законодавства в Іспанії.

Те, що сталося, стало справжнім скандалом, адже саме Омела був головним організатором видворення консервативного архієпископа, 74-річного Мануеля Уренья Пастора з Сарагоси, в 2014 році. Архієпископа звинуватили в тому, що він заплатив 60 000 одному з дияконів, якого, нібито "спокусив" той же самий Барко, проти якого не було зроблено ніяких дій.

19 червня модерністське видання PeriodistaDigital.com повідомило, що у Омели були особисті причини позбутися Барко. Якби Барко вдалося довести свою невинність, то відсутність причин для звільнення Уренья стала б очевидною, адже за ним не приховується нічого, крім амбіцій Омела, який хотів зайняти його місце.

Зображення: Juan José Omella, #newsUdttdirjkk