Clicks17

Гендеризація християнських Церков

Кожна Церква, яка схвалює гомосексуалізм, особливо в рядах духовенства, т.зв. шлюби гомосексуалістів, не може називатися християнською Церквою, але зборищем сатани.

Легалізація гомосексуалізму – це знак відступнизтва від віри


Позитивне ставлення Лютеранських Церков заходу, Англіканської і Єпископальних Церков Європи і США, Старокатолицькі Церкви Німеччини, Швейцарії, Австрії і Нідерландів щодо гомосексуалізму є нехристиянськими і є знаком відступництва.
Група ЛГБТ в різних країнах світу намагається згуртувати навколо себе відпалих теологів, кардиналів, патріархів, єпископів і священиків, які підтримують і схвалюють збоченість гомосексуалізму.

Яка мета гендерного лоббі у відношенні до церкви?

Основна мета цієї групи: добитися, щоб суспільство, державна влада і закони проголосили сексуальні збочення (ЛГБТ) природними. Їх подальша мета – це примусити християнські Церкви, через міжнародні інституції і через церковних відступників, щоб змінили своє негативне ставлення щодо гомосексуалізму. Ці тенденції є реальною гомодиктатурою.

Ця група ЛГБТ хоче примусити християнські Церкви, щоб:

визнали сексуальні збочення ЛГБТ природною поведінкою;
– визнали гомосексуальні і лесбіянські пари подружжям, а навіть, Святою Тайною подружжя;
– визнали ці пари здатними всиновлювати і виховувати дітей;
– підтримали гомосексуальне виховання у школах;
– схвалили гендерний погляд на людину, тобто, що збоченість ЛГБТ нібито є частиною людської природи.


Цей вплив гендерної ідеології проник сьогодні церковні структури протестанської, католицької і православних церков.

ЛГБТ разом з відпалими теологами, єпископами, священиками, пасторами і віруючими створюють псевдохристиянство. Цей збочений напрям гостро суперечить християнським, моральним і духовним принципам. Тому необхідно його класифікувати, як деструктивну секту з духом антихриста. Ця секта нищить здорову людську психіку, розкладає людську природу, заперечує моральні і духовні принципи, є відповідальною за поширення педофілії, СНІДу та інших захворювань.
Явним проявом гендеризації християнства є факти наведені у статі “Право жінок на священнослужительство в християнстві”. Стаття з нового числа Журналу «Я» (тема випуску – «Гендер, традиція і релігія»).

www.simyapidpokrovom.lviv.ua/henderyzatsiia-…