Clicks700

Satanisté se zúčastní pochodu homosexuálů s primátorem Prahy

Zlo je stále nestydatější a drzejší! Vrána k vráně sedá! Nenechme si zlo přerůst přes hlavy! Odvážní muži pomožte mi a mým kamarádům protestovat proti tomuto zlu přímo na Václaváku nahoře u koně, hájit před satanským znečištěním pomník sv. Václava. Přijďte před polednem v sobotu 10.8.2019 také. S Boží pomocí nás policie jako každoročně bude oddělovat od těchto zvrhlíků.

Pochod sexuálních menšin (LGBT lesby, gayové, bisexuálové, transsexuálové) Prague Pride získal těsně před svým začátkem nečekaného spojence. Podporu mu svou akcí vyjádřila česká Satanova komunita, která hlásá po vzoru liberalismu rovnost pro všechny. Na Palackého náměstí v Praze bude na veřejnost „působit“ během čtvrtka a pátku. V sobotu po poledni 10.8.2019 se zařadí do pochodu Prague Pride přes Václavské náměstí a dále hlavním městem Prahou. Oficielně na: www.lidovky.cz/domov/satan-podporil-…

Vedení Prahy věnovalo na homosexuální a odteď i oficielně SATANISTICKÝ festival Prague Pride sto tisíc korun. Proč nevěnuje také peníze třeba na akce podporující tradiční rodinu? Další homosexuální projekt, který Praha finančně podpoří, je sto tisíc korun na provoz Centra queer paměti, který prý „vytváří vysoce profesionální zázemí pro uchování kulturního dědictví pražské queer komunity“.

Primátor Prahy Hřib z politické strany Pirátů se odmaskoval, prozradil slibem, že půjde v čele pochodu LGBT Prahou 10.8.2019.
Teď máme jasno, proč odmítl sochaři Váňovi dovolit znovu postavit historický sloup blahoslavící Pannu Marii na Staroměstské náměstí v červnu 2019.
Aby zamaskoval svou příslušnost k silám zla, hodila se primátorovi Prahy tehdy hrstka evangelikálních protestantů v noci na schůzi pražského magistrátu. Zneužil je jako užitečné i-dioty. Stejně jako na počátku křesťany starověrce zneužil proti křesťanům pravoslavným v Rusku bolševik Lenin a Trocký r.1917.

To je na zvracení!
Ale přesto je nutno se dát do nekrvavého duchovního boje a přestat odpočívat v nevědomosti.
Nevědomost zaviněná naší pohodlností je VELKÝM hříchem, opakem lásky k bližnímu i ke svým potomkům, ke své vlasti.
Monika G and 2 more users like this.
Monika G likes this.
Caesar likes this.
Zedad
Od hříchů zvrhlosti, chraň nás Bože
Libor Halik likes this.
Zedad likes this.
Právě jsem odsloužil 2,5 hodinovou cyrilometodějskou sv. liturgii (mši) za ochranu svou i dalších protestujících proti tomuto satanisticko úchyláckému chlubení se zvrácenostmi, nemorálnostmi, protipřirozenostmi, za které Bůh sám kdysi spálil na prach Sodomu a Gomoru v okolí dnešního Mrtvého moře v Izraeli a Jordánsku.
Zedad likes this.
PetraB likes this.
Aj na Slovensku strašia.
Nech je Vám sv. BOH na pomoci! i zo Slovenska na Vás budeme myslieť a modliť sa ! diabli zúria, nivočia a ženie ich neskutočná závisť, zlosť. Svedčí to naozaj o realite - ktorá minúta odbíja pred apokalyptickými trestami.... a posledné slovo má BOH!!! Pred potopou sa tiež všetci zabávali, jedli, pili...až na tých pár "bláznov" a len oni prežili...
Zedad and one more user like this.
Zedad likes this.
Libor Halik likes this.