Jazyk
Zobrazení
627
Libor Halik 2 1

Antipapež František kryje gay pedofilní znásilňování tím, že

znásilněného utěšuje slovy: Raduj se, že Tě Bůh učinil homosexuálem. cz.sputniknews.com/…/201805217385084… www.theguardian.com/…/pope-juan-carlo… www.theguardian.com/…/chilean-bishops… www.theguardian.com/…/pope-francis-vi… Grázl, normální grázl! To nemůže být papež! Neboť o nástupcích apoštola Petra je zaslíbeno, že brány pekelné církev nepřemohou. Ale tato stvůra ničí Katolickou církev a pomocí ekumenismu všechny církve a denominace a celý svět. Papežem zůstal Benedikt XVI., který homosexuálně pedofilního násilníka r.2011 odsoudil.
Je kriminální praxí, že malí chlapci, znásilňovaní pedofilním homosexuálem (gayem), si na toto zvyknou, aby přežili trauma, a stávají se z nich poté aktivní homosexuálové. Znám takového, v časech komunistické totality malého chlapce, znásilňovaného vlastním opilým otcem, který byl za komunistů důstojníkem tajné policie. Bůh toho chlapce NESTVOŘIL homosexuálem (gayem), ale jeho opilý bisexuální fotr (neboť znásilňoval i dceru) si ho homosexuálně osedlal.
Říkat mu, aby se radoval z toho, že se stal homosexuálem, protože ho pravidelně znásilňoval jeho opilý táta STBák, je výsměch!
A tento výsměch vůči sexuálně znásilňované oběti nyní provádí Franta Bergoglio, který si hraje na papeže (ač papežem není!) a všichni zbabělci mu jeho lži zobou z ruky, protože ho podporují všechny televizní stanice, ve všech zemích, kromě jediné soukromé katolické televize v Kolumbii!
V březnu 2015 neměl homosexuální ateista Bergoglio, tzv. František, žádnou radost ze zázraku zkapalnění ztuhlé krve sv. Januária ze 4. století. Ač tamní kardinál Sepe se jako vždy ze zázraku radoval:
Vizte ty jejich oči! Ten rozdíl v nich i ve tváři.
Zlí velekněží, když Kristus zmrtvýchvstal, se také NEradovali.

Veřejná doména
Libor Halik
Jiní vidí Františka (Bergoglia) takto: Jestliže Jidáš mohl být apoštolem a ďáblem, nevěřícím a zrádcem Krista, mohou nástupci apoštolů (biskupové) a hlavy apoštolů (papež) být biskupy a papeži (nástupci apoštolů a Petra), kteří jsou navzdory tomu z Božího dopuštění, „ďábly“ způsobem, jak jednají? Z poučení z Janova evangelia by se zdálo, že je to možné. Člověk tedy může být papežem, i když nemá … Více
Libor Halik
V pravidlech sv. Ignáce Loyoly je zákaz, aby se jezuita stal papežem. Proto nikdy v minulosti žádný jezuita papežem nebyl a tento Bergoglio (František) papežem také není. Je antipapežem a novým Jidášem.