Język

Jesteśmy oszukiwani! Inspekcja Handlowa ujawnia - 70 proc. firm nieprawidłowo przygotowuje posiłki …

Inspekcja Handlowa sprawdziła 83 firmy cateringowe, które przygotowują posiłki dla szpitali, szkół, domów dziecka, sanatoriów. Kontrolerzy wykryli nieprawidłowości u ponad 70 proc. przedsiębiorców. -…
Napisz komentarz …
predex
Nie liczyłbym na troske o nas , raczej to jest wojna gangów.
Rebelius
@mk2017 Otóż to - wszystko zależy od zarządzających.
mk2017
Wszystko zależy chyba od zarządzających szpitalami. Jedni się starają, inni mniej, życie.
--------------------------------------------------------------------------------
Rebelius teraz
@mk2017 Neurologia w jednym z warszawskich szpitali.Catering. Obiady bardzo dobre,śniadania też. Z kolacjami różnie bywało,ale nie najgorzej.
Rebelius
@mk2017 Neurologia w jednym z warszawskich szpitali.Catering. Obiady bardzo dobre,śniadania też. Z kolacjami różnie bywało,ale nie najgorzej.
P.s. Przez kilka dni nie wolno mi było się ruszyć,więc pomagała mi pielęgniarka,na którą nie musiałem czekać,aż posiłek wystygł.
mk2017
Rebelius To nie przesada. Dwa miesiące temu leżalam 2 tygodnie w szpitalu, w tym czasie prawie codziennie na obiad byl krupnik z ciemnej kaszy i pulpety bez smaku. Na śniadanie i kolacje prawie codziennie to samo. Marzylam tylko o zmianie smaku. To chyba można zrobić i to niedużym kosztem?
-------------------------------------------------------------------------
Rebelius 14 minuty temu
Oj bez … Więcej
Rebelius
Oj bez przesady,szpital to nie Holiday Inn albo inny Sheraton. Do szpitala idzie się leczyć,a nie objadać. Poza tym w Polsce nie brakuje rodzin,dla których głównym posiłkiem jest chleb posmarowany najtańszą margaryną i marmolada. Gorzej ma się sprawa,gdy chodzi o domy dziecka i szkoły.
VRS
@predex

Dorzuciłbym też spożywcze salony bingo czyli popularne "biedronki", gdzie notorycznie się robi w wała Polaków błędnymi cenami przy produktach. Jakby pan Jasio podmienił kod na skarpetkach toby poszedł pod sąd za oszustwo. Jak pan Geronimo ma inne ceny na sklepie, a inne na kasie to problemu nie ma.
VRS
Pacjenci w szpitalach pewnie się ucieszą, że otrzymają bezcenną informację o soi w parówkach. Dzięki temu życie w szpitalu uzyska nową jakość. Wielki sukces kontrolerów, może wezmą się sami za katering?
predex
Mam nadszieje ,że ta akcja nie łsuży eliminacji kateringu,że nastepna bedzie dotyczyc np resteuracji, w tym Mc dONALD I ESZYSTKICH SIECIOWEK W SUPERMARKETACH.
Traper lubi to. 
predex
Biora sie za konkurencję resteuracji, czyzby sprzedaz w resteuracjach spadła.

Mniam,mniam, na tym zdjęciu to jedzonko jest cacy.
mk2017
Wyżywienie w szpitalach - masakra.
VRS lubi to. 
Matricaria
Podłe jedzenie w sklepach już nikogo nie dziwi,tak samo w jadłodajniach,sumienia ludzie nie mają żeby tak się nawzajem truć.Kupisz kiełbasę niby szynkowa,ładnie wygląda ale coś z nią nie tak,leży,leży w lodówce zepsuć się nie chce,no to może kotu dam,kot nie chce tknąć,niegłupi,tyle tam chemii że strułby się.Zamiast jeść byle co to już lepiej napić się coś dobrego:
Gdy zaś nastała kawa i rozeszła… Więcej