Język

Jesteśmy oszukiwani! Inspekcja Handlowa ujawnia - 70 proc. firm nieprawidłowo przygotowuje posiłki …

Inspekcja Handlowa sprawdziła 83 firmy cateringowe, które przygotowują posiłki dla szpitali, szkół, domów dziecka, sanatoriów. Kontrolerzy wykryli nieprawidłowości u ponad 70 proc. przedsiębiorców. -…
Napisz komentarz
predex
Nie liczyłbym na troske o nas , raczej to jest wojna gangów.
mk2017
Wszystko zależy chyba od zarządzających szpitalami. Jedni się starają, inni mniej, życie.
--------------------------------------------------------------------------------
Rebelius teraz
@mk2017 Neurologia w jednym z warszawskich szpitali.Catering. Obiady bardzo dobre,śniadania też. Z kolacjami różnie bywało,ale nie najgorzej.
mk2017
Rebelius To nie przesada. Dwa miesiące temu leżalam 2 tygodnie w szpitalu, w tym czasie prawie codziennie na obiad byl krupnik z ciemnej kaszy i pulpety bez smaku. Na śniadanie i kolacje prawie codziennie to samo. Marzylam tylko o zmianie smaku. To chyba można zrobić i to niedużym kosztem?
-------------------------------------------------------------------------
Rebelius 14 minuty temu
Oj bez … Więcej
VRS
@predex

Dorzuciłbym też spożywcze salony bingo czyli popularne "biedronki", gdzie notorycznie się robi w wała Polaków błędnymi cenami przy produktach. Jakby pan Jasio podmienił kod na skarpetkach toby poszedł pod sąd za oszustwo. Jak pan Geronimo ma inne ceny na sklepie, a inne na kasie to problemu nie ma.
VRS
Pacjenci w szpitalach pewnie się ucieszą, że otrzymają bezcenną informację o soi w parówkach. Dzięki temu życie w szpitalu uzyska nową jakość. Wielki sukces kontrolerów, może wezmą się sami za katering?
predex
Mam nadszieje ,że ta akcja nie łsuży eliminacji kateringu,że nastepna bedzie dotyczyc np resteuracji, w tym Mc dONALD I ESZYSTKICH SIECIOWEK W SUPERMARKETACH.
Traper lubi to. 
predex
Biora sie za konkurencję resteuracji, czyzby sprzedaz w resteuracjach spadła.

Mniam,mniam, na tym zdjęciu to jedzonko jest cacy.
mk2017
Wyżywienie w szpitalach - masakra.
VRS lubi to. 
Matricaria
Podłe jedzenie w sklepach już nikogo nie dziwi,tak samo w jadłodajniach,sumienia ludzie nie mają żeby tak się nawzajem truć.Kupisz kiełbasę niby szynkowa,ładnie wygląda ale coś z nią nie tak,leży,leży w lodówce zepsuć się nie chce,no to może kotu dam,kot nie chce tknąć,niegłupi,tyle tam chemii że strułby się.Zamiast jeść byle co to już lepiej napić się coś dobrego:
Gdy zaś nastała kawa i rozeszła… Więcej