Język
Wyświetlenia
701
ŚW.FILOMENA

PAN JEZUS: Spędzajcie miesiąc czerwiec na cichych rozmyślaniach, zgodnie z zaleceniami Mojej Ukochanej Matki...

Niedziela, 03.06.2012, godz.15.30

M
oja droga, umiłowana córko, Moi wyznawcy muszą spędzić miesiąc czerwiec na cichych rozmyślaniach, zgodnie z zaleceniami Mojej Ukochanej Matki. Ten miesiąc to czas, kiedy przez Krucjatę Nawrócenia wielu ludzi może otrzymać łaski natychmiastowego nawrócenia, poprzez poświęcenie się tych, którzy odpowiedzą na apel Mojej Matki, Matki Zbawienia.

W tym miesiącu musicie zachować ciszę. Proszę, zachęcam was do odwiedzania waszych kościołów, tak często jak możecie i odmawiania Mojej Koronki do Bożego Miłosierdzia o 3 godzinie.

Katolicy, proszę, jeśli to możliwe przyjmujcie Moją Najświętszą Eucharystię codziennie w tym miesiącu. Ponieważ w tym miesiącu nastąpi czas, kiedy cicho realizowane plany, mające na celu zwiększenie niepokojów na Środkowym Wschodzie, będą finalizowane.


Bądźcie silni. Bądźcie cierpliwi. Bądźcie pokornego serca. Poddajcie Mnie swoją wolę i ofiarujcie wasze udręki i poświęcenie za nawrócenie wszystkich grzeszników.

Idźcie w pokoju Moi umiłowani wyznawcy.Mój Duch Święty osłania was wszystkich w tym czasie, gdy nakłaniam was do tej szczególnej pobożności.

Wasz ukochany Jezus

za: ostrzezenie.net/…/spedzajcie-mies…

___________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

MATKA BOŻA: Moje dzieci, bądźcie gotowi, to jest przełomowy czas ...

MATKA BOŻA: Ogłaszam dzień 4 czerwca Dniem Święta Matki Zbawienia (Współodkupicielki)
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w OD PONIEDZIAŁKU ODMAWIAMY NOWENNĘ ZBAWIENIA.