Język
Wyświetlenia
1 tys.
ŚW.FILOMENA 1 1

Trump: Jared Kushner będzie pośrednikiem porozumienia pokojowego na Bliskim Wschodzie

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

Kushner nie ma żadnego wcześniejszego doświadczenia dyplomatycznego, ale kierowane politykę zagraniczną Trumpa całej swojej kampanii prezydenckiej, a następnie przejście prezydenckich.

WASHINGTON - Służąc jako starszy doradca w Białym Domu, Donalda Trumpa son-in-law, Jared Kushner, będzie dążyć do "pośrednik porozumienia pokojowego na Bliskim Wschodzie", prezydent-elekt powiedział w weekend.

W wywiadzie dla The Times of London, Trump powiedział, że Kushner, mąż Ivanka Trump, by wziąć na siebie zadanie negocjowania pokoju między Izraelczykami i Palestinians- umówić Trump wcześniej płynął ze względu na fakt, że Kushner "zna region, wie ludzie, wie, że gracze "Trump opisany w poprzednim wywiadzie.

The Times oferowane żadnych dalszych szczegółów na ten temat ze swoim wywiadzie. Ale prezydent-elekt, który zostanie zainaugurowany jako 45. prezydent Ameryki w piątek, wielokrotnie omawiane jego zainteresowanie zabezpieczenie porozumienia pokojowego między Izraelem a Palestinians- umowę on dalej dozą wszystkich transakcji.

Kushner ma żadnego wcześniejszego doświadczenia dyplomatycznego, ale kierowane politykę zagraniczną Trumpa całej swojej kampanii prezydenckiej, a następnie przejście prezydenckich. Był głównym kreślarz mowy Trumpa do Izraela Komitetu Spraw Publicznych amerykańskiego, który zwrócił pozytywną opinię z tłumu.

"Wiemy, że jest to naprawdę trudne, inteligentny facet, i mamy nadzieję, że on przyniesie nową energię w naszym regionie", minister obrony Izraela, Avigdor Lieberman powiedział Kushner w zeszłym miesiącu.

Jako członek rodziny prezydenta, Kushner musiał zachować kancelarię do poruszania go przez potencjalnych przeszkód prawnych, aby pracować dla swojego teścia stanowienia prawa konkretnie, anty-nepotyzm prawo, które mówi, że "funkcjonariusz publiczny nie może powołać, Zatrudniamy, promowanie wyprzedzeniem lub adwokata o powołanie, zatrudnienia, awansu lub rozwoju, na terytorium albo do położenia cywilnej w agencji, w której jest on służąc lub nad którym sprawuje jurysdykcji lub kontroli każdą osobę fizyczną, która jest względna funkcjonariusza publicznego ".

Ale jego radca prawny, WilmerHale, zawartej w zeszłym miesiącu, że precedens został położony na Kushner przez byłego rywala Trumpa, Hillary Clinton, która wygrała sprawę sądową w 1990 w jej walce o fotel krajową grupę zadaniową ds reformy systemu opieki zdrowotnej dla męża ówczesny prezydent Bill Clinton. Sprawa ta stwierdziła, że istniejące prawo zakazuje nominacje do agencji i służb, a nie w Białym Domu samego.

Kushner i jego żona, którzy zamienione na ich ślubie w 2009 roku, są ortodoksi.

"Wyraźnie jest ktoś, kto ma poczucie tożsamości żydowskiej, a on jest ktoś, kto ma prawdziwego przywiązania do Izraela i zrozumienie znaczenia stosunków USA-Izrael", Dennis Ross, starszy dyplomata, Bliskiego Wschodu i weteran George HW Bush, Clinton i Obama administracji, powiedział The Jerusalem post.

"Ludzie, których znam, którzy go znają opisać go tak mądry, jak ktoś, kto będzie wyraźnie uczą, czego potrzebuje, aby uczyć się i zbliży rzeczy namysłem, ostrożnie, nawet analitycznie. Dlatego te w całości byłoby deskryptory, które mam nadzieję będzie dokładne i symbolem jak on będzie zbliżać swoje obowiązki pomagając nowego prezydenta. "

za: www.jpost.com/…/Jared-Kushner-w…

_______________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: antychryst da się poznać, jako człowiek pokoju, który stworzy najbardziej ambitny plan pokojowy na Bliskim Wschodzie


Izrael wzywa Trumpa do działania przeciwko Iranowi

DONALD TRUMP, PRZEMÓWIENIE INAUGURACYJNE I GESTY TRZECH SZÓSTEK

Pierwszy krok w kierunku budowy Trzeciej Świątyni: synagogi na Wzgórzu Świątynnym

Trumpa prawdziwa misja: uczynienie Izraela znowu Wielkim

Pierwszy krok w kierunku budowy Trzeciej Świątyni: synagogi na Wzgórzu Świątynnym

Czy to już nie koniec czasów ? Sanhedryn po raz pierwszy od 2000 lat wybrał arcykapłana

Sanhedryn – Putin i Trump pomogą zbudować Trzecią Świątynie w Jerozolimie?

Na mapach GOOGLE żydowska Trzecia Świątynia już stoi na Wzgórzu Świątynnym na miejscu Kopuły na Skale !!!

I POSŁUCHAJ:

Donald Trump o Izraelu, ONZ, Palestynie i ....


Orędzia "Ostrzeżenie": Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w 🔥 UWAGA NA WIADOMOŚCI Z IZRAELA: PLAN POKOJOWY 🔥.