Język
Wyświetlenia
2,4 tys.
ŚW.FILOMENA 1 2

🔥 KARDYNAŁ Z WATYKANU WEŹMIE UDZIAŁ W SPOTKANIU GRUPY BILDERBERG

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

Jest to trudny temat, o którym można napisać, bez tego, że połowa czytelników natychmiast ucieka, krzycząc: "Spiskowe teorie!" Nie mamy innego wyboru, jak podjąć to ryzyko, ponieważ kwestia jest zbyt poważna, aby ją zignorować, a fakty są faktami. (Aby uzyskać trzeźwą rzeczywistość sprawdź, co powiedzieli różni Papieże na temat niektórych spisków przeciwko Kościołowi katolickiemu, zobacz tutaj -please see here..)

Oficjalna strona sławnej globalistycznej konferencji Bilderberg opublikowała listę uczestników tegorocznego spotkania, które odbędzie się w dniach 7-10 czerwca i odbędzie się w hotelu NH Lingotto w Turynie we Włoszech. Do niedawna listy uczestników tych corocznie ściśle tajnych spotkań światowej elity były zawsze ściśle tajne i tylko dzięki ujawnionym kopiom świat zewnętrzny mógł być informowany o tym, kto uczestniczył (poza reporterami alternatywnych mediów próbującymi identyfikuj osoby, które dotarły na konferencję, co można zobaczyć tutaj, na przykład [będziesz chciał wyciszyć wideo z powodu wulgaryzmów]).

W tym roku lista oficjalnych uczestników zawiera nazwisko o szczególnym znaczeniu: "kardynał" Pietro Parolin z Watykanu.www.bilderbergmeetings.org/participants.html)Parolin jest watykańskim sekretarzem stanu, co oznacza, że jest on prawą ręką "papieża" Franciszka. Jest drugim po Franciszku, jeśli chodzi o znaczenie i wpływ w II Sekty watykańskiej. Po raz pierwszy, o ile nam wiadomo, członek modernistycznego pseudokatolickiego kościoła został zaproszony do wzięcia udziału w spotkaniu w Bilderberg. "... [S] powiedzmy, że [Parolin] dostarczy tajną wiadomość napisaną przez papieża Franciszka do jego sługusów", pisze Leo Zagami w poście opisującym tę historię.

Ci, którzy nie są zaznajomieni z tematem Bilderbergera, mogą nie zrozumieć, jak istotna jest obecność Parolina, więc małe tło jest w porządku.

Pierwsze spotkanie Bilderberg odbyło się w 1954 r. W Hotel de Bilderberg w Oosterbeek w Holandii (stąd pseudonim grupy). Oficjalna strona internetowa konferencji Bilderberg istnieje dopiero od 2010 r. Wcześniej oficjalna obecność w sieci byłaby nie do pomyślenia, ponieważ od samego początku istniało od dawna zaprzeczanie istnieniu konferencji w Bilderberg i zawsze istniały kompletne i całkowity zakaz jakiegokolwiek przekazu medialnego (dlatego nigdy nie słyszałeś o tych konferencjach z głównego źródła wiadomości). W związku z tym bardzo niewiele osób zdaje sobie sprawę, że wszystkie następujące głośne osobistości potajemnie uczestniczyły w konferencji Bilderberg w takim czy innym czasie: Henry Kissinger, David Rockefeller, Ben Bernanke, George HW Bush, Bill i Hillary Clinton, Angela Merkel, Tony Blair, królowa Beatrix z Holandii i wielu innych.

Pomimo rygorystycznego zakazu relacji z mediami, kilku odważnych ludzi (np. Dziennikarz śledczy Daniel Estulin) od dawna próbowało odkryć i zrelacjonować wszystko, co tylko możliwe o miejscach konferencji, uczestnikach i tematach, a także o naturze i celach grupy Bilderberg. . Po całkowitym zaciemnieniu głównego nurtu w mediach każdy, kto twierdził, że tajne spotkania w Bilderberg są prawdziwe, był oczywiście zawsze ośmieszany jako "teoretyków spiskowych". Wraz z rozwojem alternatywnych mediów, polityka całkowitej tajemnicy stała się coraz trudniejsza do utrzymania, a z tego powodu wydaje się, że Bilderbergowie uznali, że rozsądniej jest teraz opublikować oficjalną stronę internetową, ogłosić konferencję i jej uczestników, i postępować tak, jakby coroczne spotkania były po prostu niewinnym "forum nieformalnych dyskusji, mających na celu wspieranie dialogu między Europą i Ameryce Północnej ", jak twierdzi ich strona domowa.

Teraz w roku 2018 "Kardynał" Parolin będzie pierwszym gościem z Watykanu, który kiedykolwiek uczestniczył w konferencji Bilderberg. Odpowiednio, jest to 66 takie spotkanie. Zaskakujące jest to, że nie uczestniczył w takim spotkaniu przedstawiciel Kościoła Vaticanum II, ale jesteśmy teraz w punkcie, w którym nie obawiają się nawet o pojawienie się jego nazwiska na oficjalnie wydanej liście uczestników. takiego tajnego, konspiracyjnego i antykatolickiego przedsięwzięcia.

Ludzie, którzy są zainteresowani zdobyciem informacji na temat wysoce tajnych konferencji w Bilderbergu i ich nikczemnych celów, są zachęcani do zrobienia odrobiny własnej bazy danych w Internecie. Szczególnie przydatny w tym przypadku jest serwis YouTube, ponieważ materiał wideo zawsze mówi głośniej niż słowa na stronie. Pomocne będą również następujące zasoby:

Wpis w Wikipedii "Grupa Bilderberg"
Bilderberg Obszerne pokrycie przez Press for Truth
Jedyni dziennikarze, którzy kiedykolwiek przebywali w Bilderberg podczas Lockdown by We Are Change
Prawdziwa historia grupy Bilderberg autorstwa Daniela Estulina

"Albowiem każdy, kto ma złość, nienawidzi światła i nie przychodzi do światła, aby jego uczynki nie były ganione. Ale kto ma moc prawdy, przychodzi do światłości, aby uczynki jego stały się jawne, bo uczyniono w God "(J 3, 20-21). Przy przyszłorocznej konferencji być może pojawi się sam Franciszek. Źródła zdjęć: Wikimedia Commons (Centro Televisivo Vaticano; przycięte) / shutterstock.comLicencja: CC BY 3.0 / płatna

za: novusordowatch.org/…/vatican-pietro-…


__________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Rozpoczyna się spotkanie Grupy Bilderberg

Franciszku, dlaczego nie uklękniesz przed Matką Bożą Jasnogórską, skoro klękasz przed muzułmanami, hinduistami i transseksualistami?

Franciszek: Piekło nie istnieje, złe dusze nie są karane

FRANCISZEK DO GEJA: BÓG CIĘ TAKIM STWORZŁ ...

🔥 Franciszek (fałszywy prorok): "wszyscy będą zbawieni. Wszyscy"

SZOK !!! Franciszek twierdzi, że Jezus stał się diabłem, wężem. Radio i TV Watykańska pomijają te słowa

Matka Zbawienia: Nikczemny plan w Watykanie, aby zniszczyć Kościół katolicki / Mother of Salvation: Wicked plan, within the Vatican, to destroy the Catholic Church

Franciszek dostał 5 lat na przeróbkę Kościoła

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy / JESUS: He has been sent to dismantle My Church and tear it up into little pieces

JEZUS: Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy w Moim najświętszym Kościele na ziemi / JESUS: Ecclesiastical masonry has now reached the greatest level of power within My Most Holy Church on Earth

JEZUS: Lekceważycie Księgę Apokalipsy i nie chcecie jej zrozumieć

JEZUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie / JESUS: Expose all who support the serpent and his army, but tread carefully

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze / JESUS: By spreading My Word, My Messages and My Prayers, you will help Me to save the souls I need

JEZUS: Gdy jesteście krytykowani za mówienie Prawdy, wiedzcie, że jesteście Moimi prawdziwymi sługami


🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY


I POSŁUCHAJ:

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w 🔥 KARDYNAŁ Z WATYKANU WEŹMIE UDZIAŁ W SPOTKANIU GRUPY BILDERBERG.