Język
Wyświetlenia
486
ŚW.FILOMENA

JEZUS: Moi umiłowani wyznawcy, macie obowiązek dzielić się z innymi Darami, które wam teraz przynoszę przez te Orędzia

JESUS: My beloved followers, have a duty to share the Gifts I bring you now, through these Messages, to others

niedziela, 23 marca 2014 roku, godz. 11.30

Moja szczerze umiłowana córko, jest ważne, aby miłość, jaką każdy z was darzy swoją rodzinę, rozszerzyć także poza swój dom. Wzywam was wszystkich, abyście patrzyli na tych, których znacie oraz których nie znacie, na waszych wrogów, a także na tych, którzy są blisko was, tak jakbyście na nich patrzyli, gdyby byli waszym naturalnym rodzeństwem.

Tak wielu ludzi zapomniało, jak kochać innych, tak jak Ja was umiłowałem. Niełatwo jest miłować obcych, ale mówię wam – bądźcie mili dla innych i okazujcie im szacunek, nawet jeśli was odrzucają. Przede wszystkim musicie okazywać im miłość. Musicie dbać o potrzeby innych tak, jak gdybym wysłał was, żebyście się zatroszczyli o nich bezpośrednio.

Kiedy dałem wam Moje Słowo, Moim pragnieniem było, aby wszystkie dusze zostały uratowane. Aby się zbawić, nie możecie być egoistami i zajmować się tylko własnymi duszami. Wy, Moi umiłowani wyznawcy, macie obowiązek dzielić się z innymi Darami, które wam teraz przynoszę przez te Orędzia. Dzielcie się Moją Miłością z innymi, szczególnie z waszymi wrogami. Módlcie się za tych wszystkich, którzy potrzebują Mojej Interwencji. Traktujcie ich z cierpliwością. Kiedy dacie im Moje Dary, Moje Modlitwy i Pieczęć Ochrony Boga Żywego, wtedy musicie się wycofać i dać im czas, aby się do Mnie zwrócili.

Nie pouczam was, abyście zmuszali ludzi do uznania Księgi Prawdy. Dzięki ich wolnej woli będzie to ich własny wybór, czy zechcą Mnie słuchać, czy nie. Zapewniajcie tych ludzi, że Ja, Jezus Chrystus, podejmę każdą Interwencję, aby pozyskać ich dusze.

Najsłabsi spośród nich w jakiś sposób odpowiedzą na Moje wezwanie. Ci, którzy mają w swoich duszach nienawiść względem Mnie, na pewnym etapie zobaczą, że ich serca miękną, a oni nie będą rozumieli, dlaczego tak się dzieje. Dlatego zawsze musicie przyprowadzać Mi dusze przez miłość i cierpliwość.

Co jest w tym dobrego dla Mnie, jeśli przyprowadzony przede Mnie człowiek opiera się i wyrywa? To jest bezcelowe. Modlitwy Krucjaty, które dałem światu, są tak silne, że dzięki Miłości Boga wszystkim tym duszom, za które się modlicie, okażę wielką Miłość, współczucie i Miłosierdzie. Jedyne, co musicie zrobić, to dać im Modlitwy i prosić Mnie, abym przyciągnął te dusze do Siebie. Ponieważ Ja nigdy nie odrzucam grzesznika, który najbardziej potrzebuje Mojego Miłosierdzia.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/what-good-is-it…
za: jezusdoludzkosci.pl/2014-03-23-11-3…

______________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Ta Misja będzie najbardziej szkalowaną od czasu Mojego Ukrzyżowania, ale wiedzcie, że to jest Misja, która uratuje miliardy dusz

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY

I ZOBACZ:

Księga Prawdy - wprowadzenie