Мова
Перегляди
40
uk.news

Історія появи заяви Вігано

На сторінках порталу aldomariavalli.it італійський журналіст Альдо Марія Валлі написав про те, що він брав участь у роботі над заявою колишнього апостольського нунція в США, Карло Марія Вігано.

У своїй заяві Вігано розповідає про те, що Папа Франциск і його ліберальні друзі брали участь у приховуванні гомосексуальних порушень кардинала Маккерріка.

Валлі розповідає, що Вігано зв'язався з ним, і попросив про зустріч. Він також попросив вибрати місце далеко від Ватикану, і відмовитися від телефонних переговорів. Вігано прибув в квартиру Валлі, щоб уважно вивчити ситуацію. Через місяць він повернувся до Валлі, і попросив його опублікувати готову заяву.

Вігано повідомив Валлі, що він згадав, як "Павло VI говорив про тріщини, через які Сатана проникне в Божий дім, які стали справжньою безоднею". Він також розповів, що у нього куплені квитки, і він планує покинути Італію (побоюючись за своє життя).

У роботі над заявою брали участь і інші люди. Марко Тосатті виступив в ролі редактора. Крім того, Вігано відправив текст заяви з американським адвокатом Тімоті Бушем.

Колишній працівник посольства Ватикану у Вашингтоні, Жан Франсуа Ланта, підтвердив правдивість заяв Вігано.

Зображення: Carlo Maria Viganò, #newsSdzypgpycn
uk.news згадав цей пост в Ватикан тисне на видавництво, щоб заборонити книгу з критикою на свою адресу.