Clicks37
uk.news

Два кардинала і три єпископи поправили Папу Франциска, відповівши на Dubia

31 травня кардинали Реймонд Берк (70 років) і Яніс Пуятс, (88 років), а також три єпископи з Казахстану: вікарний єпископ Шнайдер (58 років), архієпископ Пета (67 років) і архієпископ Ленга (69 років), який вже пішов на пенсію, випустили "Декларацію істин" на восьми аркушах.

Документ був опублікований 10 червня на порталі NCRegister.com. Він став черговим в серії документів, адресованих Папі Франциску.

У тексті представлена інформація про вчення католицької церкви щодо євхаристії, шлюбу, гомосексуалізму, вищої міри покарання і обітниці безшлюбності.

Документ прямо протиставлений єретичним заявами Папи Франциска, при цьому автори називають його джерелом "братської і синівської допомоги" Папі Франциску.

Автори документа засуджують декларацію, підписану в Абу-Дабі. У документі говориться наступне: "Мусульмани і представники інших релігій, яким не вистачає віри в Христа" не можуть почитати Бога так само, як і християни. Вони також додають, що ідолопоклонство і пантеїзм є "помилками" і "виключають можливість вічного спасіння".

Виступаючи зі спростуванням слів, сказаних Папою Франциском під час інтерв'ю для Скальфарі, автори документа пояснюють, що душі, відправлені в пекло, «не будуть знищені».

Даючи чітку відповідь на питання Dubia, автори документа підкреслюють, що "ніякі обставини", "ніякі цілі" і "жоден закон світу" не може зробити гідним свідомо гріховне діяння.

Зображення: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsRhqmdgleal

3
4
1
2