Clicks3.2K
pl.news
32

Papież Franciszek i jego czarownice

Podczas lotu 7 maja z Macedonii Północnej do Rzymu papież Franciszek odpowiedział na pytanie, skąd czerpie siłę do swojej pracy: „nie idę do czarownicy”.

Było to nawiązanie do oświadczenia, które złożył w czasie lotu w styczniu 2018 r. do Chile, kiedy Francis odpowiedział na podobne pytanie: „Jakie leki biorę? Idę do czarownicy!"

Jednak CallMeJorgeBergoglio.Blogspot.com (11 maja) zwraca uwagę, że „czarownice przybywają do Franciszka”.

Strona opublikowała zdjęcie szamanki wykonującej inkantację na Franciszku w Watykanie.

Inne zdjęcie (po prawej) pokazuje 51-letniego mnicha-taoistę, Liu Minga, który intensywnie ćwiczył Reiki na Kardynale Bergoglio przez osiem lat.

Częste sesje masażu i akupunktury rzekomo pomogły Bergoglio pokonać objawy cukrzycy, problemy z sercem i trudności po usunięciu pęcherzyka żółciowego.

Ming uzdrowił Bergoglio poprzez „przekierowanie energii ciała”.

#newsBtcoxhtzdi
Szok. Pan Jezus ostrzega w Księdze Prawdy zarówno przed Bergoglio (bestią drugą) jak i przed reiki...
Każdy musi skądś czerpać siłę i życie. Jedni czerpią je z Boga - jest ich niewielu. Inni - większość - próbują czerpać ze świata i z uciech - kiepska sprawa. Inni wprost, nie certoląc się z byle czym, wybierają bezpośrednio szatana, by im zapewnił co się da. I co nieco daje, nie wszystko. Potem jak kelner w knajpie wystawi rachunek. Cena będzie zawrotna i nieodwołalna - jezioro ognia!
slawek 1 and one more user like this.
slawek 1 likes this.
niewolnicaMaryi likes this.
Armia_Reszty and one more user like this.
Armia_Reszty likes this.
Sw.Joanna likes this.
Sw.Joanna
Niezłe.