Мова
Перегляди
19
uk.news

Надумані звинувачення на адресу архієпископа Вілсона були спростовані

Суддя Рой Елліс з районного суду Ньюкасла скасував липневі звинувачення на адресу колишнього архієпископа Аделаїди, Філіпа Вілсона, якого звинувачували в "приховуванні" сексуальних злочинів.

Дане звинувачення ставить під питання надійність системи правосуддя в Австралії. Ні в чому невинний єпископ відбув практично чотири місяці під домашнім арештом в будинку своєї сестри. У липні його змусили покинути свій пост.

Представники звинувачення заявляли, що в 1976 році коли о. Вілсону було 26 років, два вівтарника повідомили йому про домагання з боку колишнього священика Джеймса Флетчера, але Вілсон не вжив "ніяких дій".

Один з тих, хто звинувачував Вілсона, Пітер Криг, розплакався після того, як суддя розкрив його брехню. Криг повинен предстати перед судом через наклеп і голослівні звинувачення.

Звинувачення проти Вілсона було побудовано на непрямих доказах. Не було ніяких підтверджень того, що Вілсон дійсно знав про те, що трапилося.

Суддя Елліс неодноразово повторив, що Вілсон показав себе, як високоосвічена і вихована людина, яка робила все можливе, щоб дати максимально розгорнуті відповіді на питання, які задавалися йому під час слухання.

#newsUcawjmvjpg